Zobrazení keše v mapě a prázdný WP
#1
Publikováno 27 duben 2008 - 9:17
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#2
Publikováno 27 duben 2008 - 17:03
#3
Publikováno 27 duben 2008 - 20:17
HaLuMa napsal/a:
Neco s tim provedu, ale rad bych prisel na to, jak to ze tam mas prazdne souradnice? Me se tahle keska zobrazuje normalne a zadne prazdne souradnice tam nemam. Daval jsi tam data pres Skrysotlac?
Ano, GG vždy plním Skryšotlačem.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#4
Publikováno 27 duben 2008 - 20:40
#5
Publikováno 27 duben 2008 - 22:37
HaLuMa napsal/a:
Ta keska ma totiz par waypointu se skrytymi souradnicemi... takove body v PQ normalne vubec nejsou, ale Skrysotlac je tam asi nacpe, byt bez souradnic.
No, neco s tim udelam.
Nojo, ale jako BM mi PQ nechodí a GG by měl být nástroj pro BM.
A je divné, že do mapy GG ty WP exportuje, ale po rozbalení WP u keše je tam nevidím :-(
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#6
Publikováno 28 duben 2008 - 7:09
#7
Publikováno 28 duben 2008 - 8:23
HaLuMa napsal/a:
Geoget ma v konfiguraci nastaveni, kterym urcis rozsah platnych hodnot souradnic, a kdyz jsou souradnice mimo tyto hodnoty, tak ten bod GG nezobrazuje. Problem spociva patrne v tom, ze kdyz taham data pro zobrazeni mapy, tak tento filtr na planost souradnic neuplatnuji.
Možná by bylo lepší uplatňovat ten filtr obráceně, tedy na mapu a u keše naopak zobrazovat všechny WP.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#8
Publikováno 28 duben 2008 - 8:40
#9
Publikováno 28 duben 2008 - 9:19
HaLuMa napsal/a:
Me zase napadlo, ze by se mohly nejak specielne zobrazovat prave nulove souradnice - u takovych je jasne, ze souradnice chybi.
U WP ve vypisu keší ano, na mapy.cz to ale nic nezobrazí a hodí chybu.
Podívám se večer na nastavení, mám GG jen v domácím PC. Rozhodně bych ve výpisu keší chtěl vidět i ty WP se souřadnicí N0+E0.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#10
Publikováno 28 duben 2008 - 9:40
#11
Publikováno 28 duben 2008 - 20:42
HaLuMa napsal/a:
Geoget ma v konfiguraci nastaveni, kterym urcis rozsah platnych hodnot souradnic, a kdyz jsou souradnice mimo tyto hodnoty, tak ten bod GG nezobrazuje. Problem spociva patrne v tom, ze kdyz taham data pro zobrazeni mapy, tak tento filtr na planost souradnic neuplatnuji.
Pokud je to v Tools - Setings - Coordinates validity, tak to zaškrtnuté nemám.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#12
Publikováno 28 duben 2008 - 20:53
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů