Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak vyexportovat keše do gpx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 10:28

Zdravím, potřeboval bych poradit s pocket query. Mám zaplacený premium membership na gc.com a potřeboval bych získat gpx s kompletním seznamem českých keší v gpx, které bych si mohl importovat do PDA. Pochopil jsem, že to najednou asi nejde a musí se to nějak nastavit na vícekrát s tím, že mi nějak přijdou ty gpxy mailem. Ty pak naimportuji do pda po jednom nebo to v nějakém programu pro PC spojím do jednoho souboru? Budu rád za každou pomoc. Díky :-)
  • 0

#2 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 10:38

Ahoj, většinu informací najdeš na téhle stránce http://geowiki.hidde.../Pocket_Queries.
  • 0

#3 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 10:42

To jsem našel, ale nějak trochu nepochopil. Znamená to tedy, že musím vytvořit 16 queries? S tím, že vždycky pět jich nastavím na stejný den v týdnu? Takže export bude trvat 4 dny? A jak mám limitovat ten výběr kromě času? Nastavím tam česká republika a jaký vztah k tomu pak má ten radius kolem domovské pozice? Moc díky.
  • 0

#4 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 11:30

Ano, ,usíš si vytvořit 16 PQ, vzhledem omezení ze strany groundspeaku bude tato akce trvat opravdu 4 dny. Pokud chceš stáhnout ČR tak s rádiusem nedělej nic, nastav si tam výběr podle státu, nezapomeň ještě na začátku přepsat množství kešek ze 100 na 500. Limitováni podle času je nejidealnější, aby šlo území nejoptimálněji pokrýt. Potom všechny PQ načteš pomocí nějakého dalšího software (buď komerční GSAK, nebo freewarový GeoGet), a z něj jde vygenerovat už soubor se všemi keškami.
  • 0

#5 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 11:45

Parada, moc diky za pomoc. Pokusim se s tim pohrat, snad to vyjde. Jen bych se jeste zeptal, jak s tim zasilanim. Mam si teda prvnich pet nechat poslat v pondeli, dalsi v utery atd.? Nebo to muzu nastavit na jeden den a ono se to udela nejak samo? Diky
  • 0

#6 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 12:03

Musíš si to zaškrtat sám (server jich více jak 5 za den ani nepovolí), pokud je chceš zasílat pravidelně, tak v editaci daného PQ musíš zaškrtnout volbu "Run this query every week on the days checked", já to mám nastavene tak, aby poslední PQ mi přišlo ve čtvrtek, kdybych v pátek jel na nějaký event, ať mám pokud možno nejaktuálnější data.
  • 0

#7 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 12:26

Omlouvám se za výmaz, ale nemohu si pomoci :) Příspěvek porušoval pravidla fóra Poradna a tak byl v souladu s pravidly smazán.


  • 0

#8 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2008 - 12:45

Mion, nemohu než souhlasit, nicméně i tak děkuji junetovi za velkou pomoc :-) Ono to není jen stupňování. Ono je to taky "kvůli" a "díky", "necelých" a "téměř" a mnohá další :-).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama