Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zrušit účet na geocaching.com??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Veverky

Veverky

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2008 - 10:15

Měl bych takový dotaz, když jsem začínal z GC, tak jsem si zaregistroval jeden účet. Po nějaké době jsem zjistil, že bych chtěl jiný NICK a tak jsem si založíl druhý. Zajímalo by mě jestli jde účet zrušit? Díky za odpověd.
  • 0

#2 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2008 - 10:25

Už se to to řeilo několikrát. Pro změnu nicku stačí napsat mail do groundspeaku a ti ho změní aniž by uživatel přišel o nálezy. Pokud vím, tak přímo zrušit nejde. Hledej tady ve fóru, určitě najdeš ;)

Třeba tady:
http://www.geocachin...9560#post_59560
http://www.geocachin...8601#post_78601

A tady jsem dokonce napsal příklad odeslané zprávy, kdy jsem žádal sám o změnu:
http://www.geocachin...0748#post_50748
:P
  • 0

#3 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2008 - 10:33

Jen poznámka lehce k tématu... Geokolega si žádal před časem o změnu nicku na gc.com. Provedli to bez jakýchkoli problémů. Jakmile se ale jeho starý nick uvolnil, okamžitě si ho zaregistroval zpět - pro jistotu, aby se "čirou náhodou" pod nickem, pod kterým byl dlouho v geosvětě známý, nezaregistroval nějaký "škodič" nebo "žertéř". :)
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2008 - 13:07

Nick zrušit nejde, ztratila by se tím vazba na nálezy atd. a hlavně by se mohl vydávat někdo za někoho jiného...
  • 0

#5 Spook

Spook

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2008 - 9:05

Smazáno. Došlo k porušení pravidel fóra Poradna. Příspěvek se netýkal tématu "Jak zrušit účet..."


  • 0

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2014 - 20:59

Oživuji mrtvolu pro její umístění ve vyhledávači - už to jde:

https://www.geocachi...ings/membership


  • 2

#7 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 0:53

I ta změna NICKu už jde udělat jednoduše: https://www.geocachi...geUserName.aspx


  • 1

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 9:09

Pokud jsem to pochopil, tak disablováním nicku dojde k zrušení posílání mailů a platebních podmínek PM. Jestli přitom dojde i k uvolnění nicku pro další použití, tak potěš koště. Někdo si zadá (třeba náhodou) nick který už někdo měl, a i když se mu budou nálezy počítat od začátku, bude v tom guláš. Spíš by měl GS automaticky rušit nicky, které jsou bez jediného nálezu a staré roky. Tj. někdo se jen zkusil zaregistrovat, blokuje tím nick a přitom ani nezačal hledat.


  • -1

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 9:25

Nlezy nejsou vazany na nick, ale na memberID. proto je mozne nick prejmenovat, aniz bys prisel o nalezy, a proto taky nevadi, kdyz se nahodou objevi stejny nic po zrusenem uctu. Je to porad uplne jiny ucet.


  • 0

#10 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 9:25

Tak podle překladu všechny nahrané logy i fotky jsou stále dostupné, tím pádem předpokládám, že i přezdívka by měla být snad zadaná. Nedokážu si představit ty zmatky, kdy si někdo založí tu samou přezdívku.

V případě, že by se ještě k tomu smazaly i všechny logy (vlastní keše, logy u nalezených keší, přesunuté TB/GC) byl by to ještě větší nesmysl, ale tak to naštěstí snad podle té stránky se zrušením účtu nefunguje.


  • 0

#11 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2014 - 9:45

Hele, já jsem při zakládání účtu chtěla dát nick Jacka a nebyl volnej. Tak jsem dala Jacka dominikánka. Po pár letech jsem to zkusila přejmenovat zpátky na Jacka a šlo to, takže evidentně někdo ten nick uvolnil, ať už zrušením účtu nebo přejmenováním na něco jinýho. Z čehož plyne, že pokud se přejmenuješ, může klidně někdo s tvým bejvalým nickem dělat kdejakou levotu.


  • 0

#12 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 11:05

Téma zní:

 

Jak zrušit účet na geocaching.com??

 

Na žádné logování se autor tohoto threadu neptá. Už mám  shamane prst jen kousíček  od tlačítka schvalovat příspěvky. Příspěvky nesouvisející s tématem mažu a s nimi i reakce na nesouvisející příspěvky, které sice nic neporušují, ale samotné by zde nedávali smysl.


  • 4

#13 Fx-nuclear&myška

Fx-nuclear&myška

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 17:35

Vy jste jak pominutí, jasně, každej čeká jen na to aby mohl s vaším bývalým nickem dělat "nějakou levotu" :-D Take it easy ;)


  • 1

#14 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 17:40

Po zrušení účtu (nazývejme to raději disablováním) váš profil nezmizí, tedy ani nick.

Už jsem to sepsal na GeoWiki: http://wiki.geocachi...Inactive_Member


  • 0

#15 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 20:10

udělal jsem disable účtu, pak stačilo se přihlásit, na email mi přišel ověřovací link a po odkliknutí vše funguje po staru.


  • 0

#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 794 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 20:10

Tady nejde o to, že by s tím nickem někdo chtěl dělat nějakou levotu. Ale když si JanNovak zruší nick a nějaký jiný JanNovak si ho založí a budou oba z Prahy, budou na některých keších oba, a bude to zmatek. Odlišit by se to dalo jen datumem, nebo koukat na počet nálezů. Systému GS to nevadí v ničem.


  • 0

#17 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 20:52

Ale on si ho přece nemůže založit se stejným NICKem, jako je ten disablovaný účet. Nebo jo?


  • 0

#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 20:55

Může si ten nick vyměnit. Například se ožení a JanNovak si změní na Novakovi. A pak přijde ten druhej, založí JanNovak s jiným ID a je to.


  • 0

#19 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 21:05

Ale on psal o rušení účtu, nikoliv změně NICKu. 

 

 

... když si JanNovak zruší nick a nějaký jiný JanNovak si ho založí ...


Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 04 říjen 2014 - 21:05

  • 0

#20 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2014 - 21:23

Tady nejde o to, že by s tím nickem někdo chtěl dělat nějakou levotu. Ale když si JanNovak zruší nick a nějaký jiný JanNovak si ho založí a budou oba z Prahy, budou na některých keších oba, a bude to zmatek. Odlišit by se to dalo jen datumem, nebo koukat na počet nálezů. Systému GS to nevadí v ničem.


Tak ja myslim, ze to zmatek nebude, pac je to vsem sumafuk :)
  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama