Ahoj vsem,
potreboval bych poradit jak mam nastavit export z GSAKu pro (radsi bych) RichesseGPS a BeelineGPS.
Kdyz to exportuju jako GPX/LOC file a necham vsechno na prednastavenych hodnotach, vyexportuje mi to soubor, ktery dela tyto veci:
v RichesseGPS: naimportuje se JEN prni waypoint, ostatni ne. Prestoze kdyz to udelam obracene - z Richesse vyexportuju LOCy, tak pri porovnani souboru (exportovany z GSAKu a Richesse) vypadaji uplne stejne. Nevim kde se da nastavit nebo kde opravit jak naimportovat vice waypointu...
v BeelineGPS: zobrazi se mi sice 3 waypointy, ale jen jako kod cache (GCXXXX), ale zadne podrobnosti... a ani na ne nejde trackovat...
Zkousel jsem hledat tady na foru i googlit, ale nic co by mi pomohlo jsem nenasel...
Zacinam se s GSAKem szivat, ale nektere veci mi proste nejdou..
Diky za radu...
export z GSAKu pro BeeLineGPS nebo RichesseGPS
Vytvořeno od
MildaPajda
, kvě 06 2008 11:36
Žádné odpovědi
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů