Přejít na obsah


Fotka

GG Cache Mapa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 11:28

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli jsou nějaký možnosti zásahů do cache mapy. Zejména by mě zajmalo zvětšení oblasti zobrazení.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 12:28

To lze zatim udelat jen rucni upravou v mapa.html. Hledej tam: div id="map"
  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 12:49

super, tak to bych zvladl diky...a druha myslim ze prijemna vec by to byla.... Neslo by vedle mapy vygenerovat seznam cachi ktere jsou zobrazovany a u nich i ciselne oznaceni, ktere by se pak titerne zobrazovalo i na mape..vcetne wpt k pridanym multinam? V podstate jako na GC.com pri zaskrtnuti Show numbers on map, tam mi ale chyby ty pridane waypointy... Když si plánuju keškovací den tak si vyberu vždy místo a pak koukam do mapy kam dal atd...nebo si mapu vytisknu, ale chybi mi tam wpt..je teda pravda, ze jsem s geogeti mapou jeste nepracova, protoze jsem s tim nejak neumel, ale ted tomu zacinam prichazet na chut a tohle by mi urctite usnadnilo planovani - nemusel bych si nazvy kesi vypisovat rucne a odskrtavat ktery wpt ke ktery multine patri.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 12:58

V podstate je to velmi zajimavy napad. V soucasne verzi si sice muzes nechat u bodu v mape zobrazit i jejich nazvy, ale kdyz je tech bodu hodne na male plose, je to straslivy maglajz! Takze napad zobrazovat tam cislo odkazujici na seznam pod mapou povazuji za dobry. Budu ted tu mapu dosti predelavat (v ramci Geogetu2), tak se o toto pokusim. Dik za napad.
  • 0

#5 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 13:01

Perfektní, díky moc. Už se na novou verzi GeoGetu těším...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#6 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 16:48

Ještě mě cestou z práce napadlo...bylo by fajn mít možnost poznat jak jdou waypointy multin po sobě takže bych navrhoval toto * 1 - tradicni + 2 - multi + 3 - mystery takovyto vypis a vsechny wpt multiny by byly oznaceny na mape oznaceny jako 2 atd a pri rozkliknuti napriklad pluska u multi by to vypadalo nasledne * 1 - tradicni - 2 - Multi 2a - Jmeno WPT 2b - Jmeno WPT 2c - Jmeno WPT + 3 - Mystery a pak samozdrjme v mape by u wpt pribyly znaky a-x nebo pokud by to bylo na mape uz od zacatku...kazdopadne moznost schovani a zobrazeni wpt bych nechal..treba vymejslim picoviny, ale proste pisu jak to prakticky pouzivam mno...:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 18:13

Ono to bude hlavne limitovane tim, co vubec v tom javascriptu dokazu udelat... javascript neni zrovna moje parketa.
  • 0

#8 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 19:02

Jasny...v podstate to bude jen o tom upravit html vystup, coz? Tak to ja se na to treba taky pokusim mrknout, ale je fakt ze s JS si taky moc nerozumim...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#9 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 19:03

Tak me napada pozadat o pomoc autory te mapy:-)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 19:32

Az si nebudu vedet rady, tak vim kam se obratit, neboj. Ale musim take myslet ekonomicky... pokusim se to udelat tak, aby to bylo ucelne. Na sperkovani k dokonalosti za nesmirneho usili, to smysl moc nema. Ale to jsou zatim predcasne uvahy, az zacnu, uvidim.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama