Přejít na obsah


Fotka

Kódování hintu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 21:36

Ve verzi 1.2.7 je nová funkce, která automaticky dekóduje hint při importu html souboru, jenže je v tom drobný háček. Pokud mám v nastavení Hint display: ROT13, tak se mi dřívější listingy zobrazují v čitelném tvaru, ale nově importované jsou zakódované. Po přepnutí na Normal je to samozřejmě naopak. Jakým způsobem to mám sjednotit, aby byly staré i nové listingy ve stejném tvaru?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2008 - 21:57

Naimportovat listingy znova, ono se to prezehli do sparvne podoby. Tvuj stav je dusledkem toho, ze jsi pred tim importoval zakodovane hinty, zatimco Geoget ocekaval hinty dekodovane.
  • 0

#3 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 9:09

No to by samozřejmě šlo, jenže importovat znova všechny listingy se mi nechce. Importoval jsem html stránku tak, jak se uloží, bez dalších zásahů, takže bych spíš prosil o možnost tuhle vlastnost v nastavení vypnout. Zatím se vrátím k předchozí verzi. Případně jestli by to šlo v databázi všechno najednou překonvertovat.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 10:05

tady bohuzel neni co vypinat. Geoget byl od zacatku delan tak, ze uchovava hinty v zakodovane podobe. Chybou bylo, ze kdyz jsi mu predhodil listing se zakodovanym hintem, tak to nepoznal a vzal hint tak jak lezi a bezi. Ze vsech jinych datovych zdroju ale vzdycky bral hint v dekodovane podobe! A tato chyba byla opravena.
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 10:06

prekonvertovat to jiste jde, jen v databzi ted nejak nepoznas, co je dekodovany a co kodovany hint.
  • 0

#6 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 12:35

No zatim mám v databázi všechno jenom kódované hinty (až na těch pár co jsem včera zkoušel v nové verzi), takže to není problém. Zkusím to nějak vyřešit - možná by stačilo jen na všechny listingy pustit funkci GC_Hint:=Rot13(GC_Hint) ?
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2008 - 12:44

No to by stacilo, kdyby ty skripty to umely naprat zpet do databaze. Jenze to neumi, to bude umet az GG2. :( To bych na to musel udelat nejake udelatko, coz nebude zase moc prace, ale dostanu se na to nejdriv vecer, a to jeste mozna.
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 14:33

Tak zkus verzi 1.2.8. V DBTools pribylo tlacitko, ktere probehne vsechny ulozene Hinty a provede na nich ROT13.
  • 0

#9 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2008 - 20:51

Funguje to skvěle, díky!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama