Přejít na obsah


Fotka

Keška versus komerční subjekt


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 8:43

TO:TrainTour - Minarjo - ok, tak mi dovol jeste jeden dotaz. Kousek od mych home coordinates je prijemna zahradni hospoda. Obcas si tam sednu se svymi prateli a ted ne napadlo, ze tam zaloziem kesku. Do listingu dam fotku ty hospody a jeji jmeno. Neuvedu jeji web link, napisu pouze oteviraci dobu a kolik ma zamestnancu. Zverejnis mi ji??? Diky za odpoved! Spuzva
  • 0

#22 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:05

Tady to by mohla být jasná odpověď na tvoji otázku: GC1AT2K a jinak si myslím, že se v tom všichni moc šťouráte. Navíc myslet si, že keš věnovaná Tescu /Kauflandu, Bile.../ ovlivní tržby těchto humusů je asi blbost.
  • 0

#23 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 11:13

spuzva napsal/a:
TO:TrainTour - Minarjo - ok, tak mi dovol jeste jeden dotaz. Kousek od mych home coordinates je prijemna zahradni hospoda. Obcas si tam sednu se svymi prateli a ted ne napadlo, ze tam zaloziem kesku. Do listingu dam fotku ty hospody a jeji jmeno. Neuvedu jeji web link, napisu pouze oteviraci dobu a kolik ma zamestnancu. Zverejnis mi ji??? Diky za odpoved! Spuzva

No nevim, co ma za smysl davat kese k hospode... Aby to nedopadlo jako tahle v Jaromeri GC1A3T6, nejsem sam kdo jeji vyznam nepochopil:(
  • 0

#24 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 11:19

No nevim, co ma za smysl davat kese k hospode... Aby to nedopadlo jako tahle v Jaromeri GC1A3T6, nejsem sam kdo jeji vyznam nepochopil


Bod?!
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#25 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 12:12

Bod?!

Jedine. Taky jsem za nej slusne podekoval! :D
  • 0

#26 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 15:52

maaaca napsal/a:

Bod?!

Jedine. Taky jsem za nej slusne podekoval! :D

A co je na tom k nepochopení? Z listingu vyplývá že tě autor zve na jedno a to není zas tak špatný smysl keše. Škoda že to mám tak z ruky, klidně bych zašel. ;) Jsou mnohem horší (smetišťové) keše, tuto bych alespoň podle obrázku hodnotil kladně.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama