Pri nacteni vaypointu vygenerovanych v programu Geoscout (pripona gpx) mi OziExplorerCE nezobrazuje regulerni nazvy waypointu. Namisto nazvu se zobrazi napis Cache derived from Geocaching.com. Pritom souradnice jsou spravne. Pouzivam OziExplorerCE 2.12 a Geoscout 1.3.8. Resil jste nekdo tento problem?
Problém s waypointy z Geoscoutu v OziExploreru
Vytvořeno od
Ladin & Jajka
, kvě 20 2008 12:43
1 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 20 květen 2008 - 12:43
#2
Publikováno 21 květen 2008 - 10:32
Pokud načítám gpx soubory jednotlivých keší stažené z gc.com, tak se mi jako název cache zobrazí "Cache Listing Generated from Geocaching.com". Pokud je v gpx víc keší, tak se mi všechny kromě první zobrazí správně.
OziExplorerCE bere ten název z tagu <name> a tohle ještě zřejmě není ošetřené.
Tudíž - jedná se o tento problém? Z toho popisu mi není zřejmé, kolik bodů v gpx souboru máš. Případně by pomohl vzorový soubor
A pro OziExplorer mi každopádně přijde lepší formát wpt (převede to třeba gpsbabel)
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů