Přejít na obsah


Fotka

anti geocaching team


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
144 odpovědí na toto téma

#101 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 0:17

Ja myslím, že diskutovat na tohle téma už nemá cenu. Ovšem borci z Anti GC týmu by si měli uvědomit, že až pojedu kolem jakékoliv nalezené keše, tak se koutkem očka mrknu. To samý bude dělat většina kačerů v Hradci - a dřív nebo pozdějc to dopadne. Moc se těším, až se potkáme, bude to cool sejšn, aspoň pro někoho z nás. B) Když stačí pět minut, aby se HK kačeři seběhli na FTFko, kolik by asi stačilo na setkání s váma? :D
  • 0

#102 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2008 - 0:20

Když stačí pět minut, aby se HK kačeři seběhli na FTFko, kolik by asi stačilo na setkání s váma?


Řekl bych, že několik desítek sekund :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#103 Kryspin-3517

Kryspin-3517

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 21:28

Tak debilové asi jedou dál... Kopie části dnešního logu na mých Šimkových sadech: "... Prekvapenim bylo, ze z puvodnihjo logbooku zbyl jen car a na druhe strane se podepsal nejaky negeo team s poznamkou "vykradeno". Lidi jsou hovada. ..."
  • 0

#104 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 9:22

Kryspin napsal/a:
Tak debilové asi jedou dál...
Kopie části dnešního logu na mých Šimkových sadech:

"... Prekvapenim bylo, ze z puvodnihjo logbooku zbyl jen car a na druhe strane se podepsal nejaky negeo team s poznamkou "vykradeno". Lidi jsou hovada. ..."


Myslím, že pokud někdo zná jejich identitu, tak nejlépe by to řešilo její zveřejnění.

Když vylezeš ze dveří a podezíravě koukáš po zaparkovaných autech a podivném chlápkovi, co po Tobě kouká, to je teprve adrenalin :-D
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#105 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 9:52

kolombo napsal/a:
Myslím, že pokud někdo zná jejich identitu, tak nejlépe by to řešilo její zveřejnění.

Taky si myslím, že nějaká black listing třeba zde na webu by stála za to, zveřejnil bych o nich co nejvíce informací a případně poslat takový info email na školu by jim jistě udělalo taky radost.
  • 0

#106 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 12:19

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:
Myslím, že pokud někdo zná jejich identitu, tak nejlépe by to řešilo její zveřejnění.

Taky si myslím, že nějaká black listing třeba zde na webu by stála za to, zveřejnil bych o nich co nejvíce informací a případně poslat takový info email na školu by jim jistě udělalo taky radost.

Nejsem si jistý, jestli zveřejňováním podrobných informací o nějaké osobě bez jejího souhlasu nemůže dojít k porušení zákona. A jestli dojde, tak nikoho nebude zajímat, že dotyčný rozšlapal nebo ukradl krabičku schovanou v lese. Takže by to chtělo asi zachovat rozvahu a případně se poradit s nějakým odborníkem.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#107 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 13:42

pepa.z.pocernic napsal/a:

sobikovi napsal/a:

kolombo napsal/a:
Myslím, že pokud někdo zná jejich identitu, tak nejlépe by to řešilo její zveřejnění.

Taky si myslím, že nějaká black listing třeba zde na webu by stála za to, zveřejnil bych o nich co nejvíce informací a případně poslat takový info email na školu by jim jistě udělalo taky radost.

Nejsem si jistý, jestli zveřejňováním podrobných informací o nějaké osobě bez jejího souhlasu nemůže dojít k porušení zákona. A jestli dojde, tak nikoho nebude zajímat, že dotyčný rozšlapal nebo ukradl krabičku schovanou v lese. Takže by to chtělo asi zachovat rozvahu a případně se poradit s nějakým odborníkem.


No, pokud někdo na GC.COM napíše note o tom, kdo asi tu kešku rozšlapal, tak si moc nedovedu představit, že by probíhalo velké vyšetřování, kdo to byl ....

A hlavně si nedovedu předtavit, že by se někdo začal soudně hájit, že sice tu keš rozšlapal, ale nikdo nemá právo říkat, kdo je.

A asi není nutné dát tam ty informace celé, bohatě stačí, když je vidět, že už nejsou tajemní v pozadí ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#108 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 15:51

Já si myslím, že není asi těžké někde zjistit, jaké informace lze zveřejnit a jaké ne. Myslím že třeba František Novák, ip adresa 0.0.0.0., Praha Vršovice apod.ničemu nebrání. Ale jak píše Kolombo, nebál bych se toho, že někdo napadne server gc.cz nebo gc.com, že zveřejnil nějaká jména nehledě na to, že jde zcela jistě o nějaké floutky, kterým to nic stejně neříká ;) a stačí jím že jsou coolB)
  • 0

#109 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 246 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2008 - 21:33

Když jsem se v pátek díval na mapu hradeckých keší, nechápal jsem nejdřív co se děje.
Myslím , že pravděpodobnost někoho načapat u keše je velmi malá. A pokud nelogují na webu, tak ani tato, i tak obtížná metoda identifikace, není k ničemu.
Já bych navrhl hradecké komunitě postup dle zásady moudřejší ustoupí, s kterým asi leckdo nebude souhlasit:
Vlastníci si krabičky odnesou domů a listingy disablují. Třeba na 2 měsíce.
  • 0

#110 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 0:15

mpistora napsal/a:
Když jsem se v pátek díval na mapu hradeckých keší, nechápal jsem nejdřív co se děje.
Myslím , že pravděpodobnost někoho načapat u keše je velmi malá. A pokud nelogují na webu, tak ani tato, i tak obtížná metoda identifikace, není k ničemu.
Já bych navrhl hradecké komunitě postup dle zásady moudřejší ustoupí, s kterým asi leckdo nebude souhlasit:
Vlastníci si krabičky odnesou domů a listingy disablují. Třeba na 2 měsíce.


Ale to by byla škoda, ne? :/
  • 0
:)

#111 Broupal

Broupal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 17:32

frettie napsal/a:

mpistora napsal/a:
Když jsem se v pátek díval na mapu hradeckých keší, nechápal jsem nejdřív co se děje.
Myslím , že pravděpodobnost někoho načapat u keše je velmi malá. A pokud nelogují na webu, tak ani tato, i tak obtížná metoda identifikace, není k ničemu.
Já bych navrhl hradecké komunitě postup dle zásady moudřejší ustoupí, s kterým asi leckdo nebude souhlasit:
Vlastníci si krabičky odnesou domů a listingy disablují. Třeba na 2 měsíce.


Ale to by byla škoda, ne? :/

Byla, ale taky už sem nad tím přemýšlel, že je to asi jediná jistá možnost. Bohužel pro lovce ... :| šance je někde chytit "in flagranti" je opravdu malá.
  • 0
Broupal - ten, co tě na ... houpal

#112 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 18:16

Pochybuju, že to všechno vyřeší pokud sledují web. Prostě počkají až se to obnoví..... :(
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#113 Psenda

Psenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 20:14

Ono vlastne ani nevite, jestli si to tady nectou... A co se tyka zverejneni. Mozna jednorazovej ucet a pripojit se pres anonymni proxy nekde v tramtarii? Nejsem v tom zbehlej, ale jit by to melo. Navic, Je forum, ktere podleha registraci skutecne verejne? No asi ano, protoze cist de bez registrace. Tedy vlakno jen pro registrovane?
  • 0

#114 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 20:43

Tedy vlakno jen pro registrovane?

A co to pořeší? Pokud nebude poviná spojitost s tvým profilem na GC.com tak stejně nevíš kdo to je....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#115 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 566 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 19:50

Tak uz likviduji kesky i smerem na Chrudim. Dokonce tam je i nejaka nalepka viz. foto :(
http://www.geocachin...d5-2fb2c8db4938
  • 0
VSA

#116 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 19:58

vsa napsal/a:
Tak uz likviduji kesky i smerem na Chrudim. Dokonce tam je i nejaka nalepka viz. foto :(
http://www.geocachin...d5-2fb2c8db4938


Tak tahle je bohuzel moje:( Dneska jsem to zjistila a opravdu me to namichlo :((
  • 0

#117 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 20:08

vsa napsal/a:
Tak uz likviduji kesky i smerem na Chrudim. Dokonce tam je i nejaka nalepka viz. foto :(
http://www.geocachin...d5-2fb2c8db4938


No, dneska je asi populární něco zničit :-(

Titulek v novinách:
Vandal nalil chemikálii do historické lípy, ta odumírá
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#118 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 20:14

Takze, po procteni cele diskuze pisu taky. HK z principu jako pardubak nemam rada, takova ta mestska rivalitka:)) (vtipkuju) Kesky ale mate pekny a vetsinu slohnutych jsem stihla odlovit. Vetsinu. Opravdu je mi vas lito, vsech autoru zmizelych kesi. A myslim to vazne. Patrim totiz k vam. Dneska jsem prijela ke svoji cache Rozvodna Tunechody (vzdaleno od HK dobrych 35 km) a byla fuc. Se samolepkou Nevstupovat, Vyloupeno, Antigeocaching team HK, kterou tu nedavno zverejnil vsa. A hodne si rozmyslim, jestli cache znovu zalozim. Mozna mikro na zkousku a kdyz prezije, samozrejeme na novem miste, tak bude nahrazena zpet regularkou. Nevim co z toho maji... a bohuzel opravdu bylo otazkou casu, kdy se nekdo takovy objevi. Snad tech zmizelych cachi nebude vic a vic ale min a min...:( az zadne.
  • 0

#119 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2008 - 6:13

No tak by ste mely v HK zalozit event:Patráni po anti geotým i když nevim podle čeho by se daly najít.
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#120 dusivka

dusivka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2008 - 7:17

Tak si nekdo zalozte cache pred barakem a hodte si do okna k pc kamerku:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama