Přejít na obsah


Fotka

GC1E51 - kdo adoptuje jednu z nejstarších keší?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 A. da Mek

A. da Mek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 12:06

Majitelé slavné Prague Panorama http://www.geocachin...1E51&Submit6=Go
jsou cizinci a již koncem minulého roku ji nabízeli k adopci:
http://www.geocachin...67-832934e670d7

November 5, 2007 by lunchbox: Would anyone local like to adopt this cache? Now we're in the USA, the chances of us getting to it to maintain it are very low.

ale přestože ji občas někdo pomůže opravit, její vlastnictví dosud nikdo nepřevzal. Nu - nemá někdo zájem? Je to přece jen kus naší historie a byla by škoda o ní přijít, i když blízké sousedství obydlených jeskyň občas poněkud snižuje atraktivitu místa.
  • 0

#2 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 13:20

Moh by ji adoptovat RIMMON, ktery nasel SNAD jen jeji igelit a lognul se jako FOUND IT. Takhle se sbiraj body, aha... :@
  • 0

#3 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 13:55

no já se bojím, že právě blízkost těch obydlených jeskyní bude konečnou zkázou téhle keše, protože i kdyby se někdo místní našel, bude jen otázkou času, kdy ji někdo vyčmuchá a zruší... :(
  • 0
Berda

#4 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 14:06

Nebyl bych s tim moralizovanim tak prisny. Rimmon podle poctu nalezu (6 kousku) je zjevne zacatecnik, tak by stacilo mu napsat, ze pokud kesku nenajde a nezaloguje se, tak nemuze logovat jako found, i kdyz nasel misto, kde puvodne byla a igelit. Zkusili jste mu napsat soukromou zpravu? Treba se ted do logu kesky nebude divat, aby se dozvedel, ze to neudelal dobre ;)

BAFteam napsal/a:
Moh by ji adoptovat RIMMON, ktery nasel SNAD jen jeji igelit a lognul se jako FOUND IT. Takhle se sbiraj body, aha... :@


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#5 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 14:23

Možná by měl zájem někdo z majitelů nejbližších kešek v okolí, např. Mel-Man by jí určitě měl rád v portfoliu, když je to jestli se správně pamatuju první pražská keška, zkus ho kontaktovat ;)
  • 0

#6 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 16:01

Colonel74 napsal/a:
Nebyl bych s tim moralizovanim tak prisny. Rimmon podle poctu nalezu (6 kousku) je zjevne zacatecnik, tak by stacilo mu napsat, ze pokud kesku nenajde a nezaloguje se, tak nemuze logovat jako found, i kdyz nasel misto, kde puvodne byla a igelit. Zkusili jste mu napsat soukromou zpravu? Treba se ted do logu kesky nebude divat, aby se dozvedel, ze to neudelal dobre ;)


Je to fakt, jen me nastvalo, s jakou samozrejmosti to udelal, v logu to pise. Nez jsem vubec zacala s GC-ingem, tak jsem si vse pekne nastudovala... A takovouhle vec bych urcite neudelala. Kazdej jsme z jineho testa. A nebo - mas pravdu - může to byt i začátečnická chyba... Já mu napíšu...
  • 0

#7 Rimmon

Rimmon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 15:35

Log smazan, priste budu chytrejsi, akorat bych cekal tolerantnejsi jednani. Mail od BAFteam me mile prekvapil, ze me nekdo upozornuje na chybu, tak jsem ji hned opravil, ovsem po shlednuti tohoto threadu co mailu prechazelo me to nadseni rychle preslo :D kazdopadne logy na geocachingu sleduji, takze jsem si mohl precist mile upozorneni i tam. To Colonel: diky ;)
  • 0

#8 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 19:41

Rimmone, promin, asi jsem to trochu pretapla. Jen me stve, kdyz vidim, jak se k tomu nekteri novi (i kdyz ja taky nejsem zadny mazak) stavi... :| Geocaching ma proste sva pravidla, ktera by si mel kazdy NASTUDOVAT, nez jde vubec na svou PRVNÍ kes (tak jsem to udelala ja)... :(
  • 0

#9 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 20:02

Koukam, ze to hlavni tu nikdo neresi. Ja se hlasim. Uz jsem adoptoval Prahu na dlani, navic na malou stranu obcas jezdim do skoly. V.O.S.K. a lunchboxovi jsem prave napsal.
  • 0

#10 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2008 - 11:40

Chvála Svatýmu Signálu, že se vyřešilo to podstatné. Držím palce. Téhle legendy by byla opravdu škoda.
  • 0
Sylvia999

#11 Rimmon

Rimmon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2008 - 16:33

BAFteam napsal/a:
Rimmone, promin, asi jsem to trochu pretapla.

Jen me stve, kdyz vidim, jak se k tomu nekteri novi (i kdyz ja taky nejsem zadny mazak) stavi... :| Geocaching ma proste sva pravidla, ktera by si mel kazdy NASTUDOVAT, nez jde vubec na svou PRVNÍ kes (tak jsem to udelala ja)... :(


v pohode :) skocim se tam pak zapsat az bude znova na svem miste. A pak ji zapisu konecne skutecne :)

Pravidla jsem nastudoval, pocital jsem ovsem s tim ze se do ni zapisu pozdej, ale uznavam ze je to blbe :) Kazdopadne uz je zbytecny to resit, hlavne ze je to vporadku :)
  • 0

#12 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2008 - 18:55

Adoptovano. Podarilo se mi vystopovat jednoho kacera z lunchbox teamu, ten kontaktoval toho, kdo loni dal nabidku k adopci, a ten mi ji prenechal. Jeste zkusim vystopovat zmizely coin (kes sice pry byla rozhazena, ale nevypadalo to, ze by v ni neco chybelo, tak ho treba jen nekdo nezalogoval...).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama