Přejít na obsah


Fotka

Export spousty keší do více malých gpx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 13:20

Zdravím, potřeboval bych si vyexportovat České kešky z geogetu, ale ne jako jeden velký GPX soubor, ale jako hodně malých (cca. 3MB). Jde o to, že je potřebuji importovat do SmartMaps a větší soubor než cca. 4 MB to neschroustá. Je možné v GeoGetu tohle nějak automaticky udělat? Původně jsem si myslel, že si naimportuju rovnou výstup z pocket query, ale některé ze souborů mají 4,5MB a to už SmartMaps nezvládnou. Díky za pomoc.
  • 0

#2 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 13:38

Můžeš to zkusit rozsekat třeba podle krajů... Proběhlo to tu ve fóru. Na třetí stránce toho threadu nabízím skriptík pro GPSBabel :-)

EDIT:
Aha, tohle je nezávislé na GeoGetu, omlouvám se... Jak to udělat v GeoGetu nevím...
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#3 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 13:54

Díky, nicméně si nejsem jist, jestli kraj není moc velký. V podstatě by mi stačilo vymyslet, jak v GeoGetu filtrovat. Klidně to může bejt 100 souborů, hlavně, aby byly malý. Třeba export po 100 keších nebo tak něco. Díky
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 13:55

I kdyz je to nezavisle na Geogetu, tak to s nim pochopitelne pouzit jde. Takze proc ta omluva? Proste z geogetu vyjedes jedno velke GPX a to pak GPSbabelem rozsekas. To predpokladam snad jde, ne? Jisteze se da udelat makro do Geogetu, ktere to nejak rozseka take, ale prijde mi to mnohem vic prace nez vzit neco takto hotoveho. Jinak ve vyvojove verzi Geogetu uz muzes primo i podle kraju filtrovat. ;)
  • 0

#5 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 14:07

Díky, GPS babel jsem v životě neviděl, takže se budu muset dovzdělat a naučit se to. Nicméně i tak se obávám, že to nebude řešit můj problém, protože kraje budou moc velké. Je mi úplně jedno, podle čeho se ta hromada keší rozdělí, jde mi jen o velikost souborů. Klidně bych to dělil jako pocket query podle času, ale v geogetu jsem našel jen filtrování od nějakého data dál, nikoli mezi dvěma daty :-(
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 14:15

Ono to rozdelovat rucne v Geoegtu mi prijde zbytecne slozite a pracne. Technicky nejak rozsekat GPX soubor neni nic sloziteho, jiste by se na to dala nekym spichnout utilitka. (kdyz uz mame utilitku na slucovani GPX, mohli bychom mit i na rozdelovani. ;))
  • 0

#7 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 14:38

Nojo, ale to bohužel neumim :-(
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 14:53

Ja to sice umim, ale bohuzel ted na to fakt nemam cas. :(
  • 0

#9 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 19:12

HaLuMa napsal/a:
Ono to rozdelovat rucne v Geoegtu mi prijde zbytecne slozite a pracne.

Technicky nejak rozsekat GPX soubor neni nic sloziteho, jiste by se na to dala nekym spichnout utilitka. (kdyz uz mame utilitku na slucovani GPX, mohli bychom mit i na rozdelovani. ;))

mohu se zeptat, kde se dá nalézt výše zmíněná utilitka na slučování gpx souborů.
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 19:28

Myslim, ze neco takoveho mival na webu tusim Mion, ale nejak to tam nemuzu najit, tak nevim, jestli si to nepletu. Ale urcite to existuje.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama