Vytvoření gpx cesty pro Find caches along a route?
#1
Publikováno 29 květen 2008 - 11:51
#2
Publikováno 30 květen 2008 - 6:30
#3
Publikováno 30 květen 2008 - 8:12
#4
Publikováno 30 květen 2008 - 8:46
#5
Publikováno 30 květen 2008 - 10:54
Medvedi_CZ napsal/a:
Mozna jsem hloupy, ale me ty body v Google earth presouvat nejdou. Jsou dve moznosti - naplanovat trasu (zadat odkud a kam a GE spocita optimalni trasu - nevim podle jakych kriterii) ale nepodarilo se mi prijit na to, jak ho donutit aby jel jinudy (typicky Brno-Praha naplanuje po dalnici, ale kdyz chci odbocku, mam smulu). Nebo se mu da zadat "cesta", kdy natahnes krivku kudy chces a tu pak vyexportujes v KML.
Kdyby nekdo mel fintu, jak preplanovat tu jeho automatickou trasu pres mista kudy chci jet, byla by to bomba. Mám verzi GE 4.2.0198.2451 (beta)
Tak přesně týž problém mám také.
S GE jsem si hrála dobře přes hodinu, studovala nápovědu, ale přesto se nedaří. Poradí někdo přesný návod, jak zobrazit v GE klasickou mapu (protože v tom defaultním foto-zobrazení já tedy nepoznám, kde je Písek a kde Strakonice) a jak přesouvat ty body cesty? Děkuji.
#6
Publikováno 30 květen 2008 - 11:05
Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka
#7
Publikováno 30 květen 2008 - 11:17
druzicka & team napsal/a:
2hlasil:
http://www.elsewhere...rnal/gmaptogpx/
treba ti to pomuze, je to scrip pro firefox a jeho rozsireni greasemonkey
EDIT: Aha tak zpet, tohle staci dat jenom do zalzek ), ale ten gm script na to je taky nekde
Tak tohle by bylo DOKONALÉ, ale bohužel funguje jen pro přímou cestou, kterou najdou mapy samy. Jakmile ji edituji tahem (a mapa i popis se zaktualizuje), tak vygenerovaný gpx obsahuje jen cestu z bodu A do prvního puntíku, který jsem přetáhla, a tam cesta končí. Pak je v tom souboru ještě druhá cesta, ale ta už obsahuje jen cílové souřadnice. Když je spojím ručně v jednu, stane se z druhé části přímka, což při delších vzdálenostech nestačí ( Musela bych těch bodů naklikat spoustu a pak ještě ručně gpx editovat (
Nemáte někdo odkaz na ten skript pro GM? Zatím se mi ho nepodařilo najít.
#8
Publikováno 21 duben 2009 - 22:10
#9
Publikováno 21 duben 2009 - 23:01
http://www.marengo-ltd.com/map/
#10
Publikováno 21 duben 2009 - 23:12
#11
Publikováno 22 duben 2009 - 7:52
#12
Publikováno 22 duben 2009 - 8:56
#13
Publikováno 22 duben 2009 - 10:22
#14
Publikováno 22 duben 2009 - 11:19
Jenže mapy.cz zvládají celou evropu...Colonel74 napsal/a:
Jasne, po Cechach taky pouzivam mapy.cz jak uz jsem psal, ale ted bych spis potreboval mapy.hu
#15
Publikováno 22 duben 2009 - 11:54
#16
Publikováno 22 duben 2009 - 13:45
Není zač Hodně štěstí na lovu a hlavně šťastný návrat bez nehody...Colonel74 napsal/a:
Maj pravdu velebnosti. To tedy cucim, to me fakt vubec nenapadlo Dekuji za nakopnuti, to je parada. A ja se nad tim blbec vcera tak trapil
#17
Publikováno 22 duben 2009 - 15:17
Uz som to davno nepouzil tak som to zblbol :( Trasu som simuloval v nroute, ale tym prehadzovanim trasy medzi mapsource a nroute je to zbytocne komplikovane, takze som vlastne ani nic neporadil :) Tento tyzden som proste za blondynku :)Colonel74 napsal/a:
Nebo musis route nahrat do gps a tam tu simulaci spustit? Diky za osvetleni.
#18
Publikováno 22 duben 2009 - 18:32
Trasa z mesta do mesta
Alebo aj tu
Teraz su tam mzonosti exportu do kml/gpx/, ktory sa da naimportovat spatne do google earth a tam presnejsie editovat ...
Na pozretie swf musite mat v PC prislusny prehliadac...
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů