Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Topo czech do MDA compact III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 19:42

Mám takový dotaz, vůbec nevim jeslti to je možný a proto bych se chtěl zeptat jestli se dá topo czech nejak natlačit do MDA a nejlíp do MDA compact III nebo asopň doporučit nějakou dobrou turistickou mapu, díky moc.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 19:48

Dotlacit se tam da... potrebujes na to software s nazvem 'Garmin XT'.
  • 0

#3 FALCO_01

FALCO_01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 20:05

Ano jde to ale již přez viz. zmiňovaný soft, na PDA to vypadá divně ta topo a má největší přiblížení na 30m kdežto v MapSource to jde až na 20m, lepší řešení je OziExplorer , je to jednorázová investice do softu a mapy se dají sehnat na netu fůry včetně turistických padesátek až po desítky od Cenie.
  • 0

#4 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 22:19

FALCO_01: no oziho znam ale mě jde hlavně o něco co by umělo navigovat po trasách a podobne a hlavne abych si vybral trasu a nemusel si ji pripravovat manualne, ale vedlo me to nejak automaticky
  • 0

#5 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 22:32

Werki napsal/a:
FALCO_01: no oziho znam ale mě jde hlavně o něco co by umělo navigovat po trasách a podobne a hlavne abych si vybral trasu a nemusel si ji pripravovat manualne, ale vedlo me to nejak automaticky


Ono něco naviguje pěší dobře? Pokud vím tak i s cyklonavigací jsou problémy, že topoczech na křižovatkách v několika případech třeba nemá správně spojené některé cyklostezky se silnicema. O tom, že existuje více typů cyklostezek ani nemluvě. Ale nemám informace z první ruky, tak mě opravte.

Jinak opravdu doporučuju oziho. Pokud chcete něco lepčího - tak smartmaps. Myslím totiž, že dobré rastrové mapy jsou zatím stále lepší než vektorové. A výhoda rastových map je ta, že v nativním rozlišení dají víc informace a přehledněji než vektorová. Nevýhoda je, že ideálně to chce mít na každý zoom jednu. (Já si ale vystačím jen se zoomem ekvivalentním turistické padesátce).

EDIT: smartmaps umí silniční a cyklo navigaci - mají kromě rastrových map na zobrazování i vektorová navigační data pro navigaci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama