Ahoj, vylusteny mysterky si davam do GSAKu pomoci corected coordinates. Kdyz ale exportuju gpx pro beeline a pro colorado tak i kdyz mam nezaskrtly policko "Export original, not corected coordinates" me GSAK exportuje puvodni souradnice. Je potreba jeste nekde neco jinyho zaskrtnout?
GSAK corected coordinates
Vytvořeno od
malcor
, čen 02 2008 8:52
6 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 02 červen 2008 - 8:52
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
#2
Publikováno 02 červen 2008 - 10:47
zalezi, jestli uz v beeline más jednou ten waypoint nahrany s puvodnimi souradnicemi, pak bys musel i v beeline nastavit, aby pri nacitani gpx prepisoval body, pokud jsou pritomny...
#3
Publikováno 02 červen 2008 - 11:12
Nee, vzdycky v beeline i v coloradu vsechny kesky vymazu a pak teprve nahravam novy.
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
#4
Publikováno 02 červen 2008 - 11:54
Ne, problem bude asi spis v tom makru. Jestli tam je zadano, aby exportoval puvodni souradnice nebo jiz ty upravene. Zkontroluj si, jestli tam mas $d_LatOriginal $d_LonOriginal nebo tu corrected (ted to nemuzu narychlo najit, jak se ta promenna jmenuje)
#5
Publikováno 02 červen 2008 - 12:07
Včera vznikla v GSAKu nějaká oprava http://gsak.net/boar...?showtopic=8051
a tady se něco o tomto píše http://gsak.net/boar...t=0
a tady se něco o tomto píše http://gsak.net/boar...t=0
#6
Publikováno 02 červen 2008 - 12:25
A ještě nějaké doplnění:
Pokud u waypointu udelas Corrected coordinates nastavi parametr
$d_HasCorrected na true a prepise $d_Latitude a $d_Longitude. V promenych $d_LatOriginal a $d_LonOriginal zustavaji souradnice z GPX.
Píše se o tom zde:
http://www.geocachin...=6230&sort=desc
Pokud u waypointu udelas Corrected coordinates nastavi parametr
$d_HasCorrected na true a prepise $d_Latitude a $d_Longitude. V promenych $d_LatOriginal a $d_LonOriginal zustavaji souradnice z GPX.
Píše se o tom zde:
http://www.geocachin...=6230&sort=desc
#7
Publikováno 02 červen 2008 - 13:05
Ja nepouzivam makro ale klasika funkci GSAKu export do GPX, ale makro zkusim.
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů