Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Jak zaplatit premium clenstvi?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 10:51

Jakym zpusobem je nejlepsi zaplatit premium clenstvi?
  • 0

#2 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 11:05

Kreditkou pres paypal, s automatickym renew, garance nemenne ceny :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 11:16

A nebo taky snadněji rovnou mezinárodní platební kartou... proč to dělat složitě.
  • 0

#4 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 12:21

Pokud mas paypal tak ja preferuju paypal, ale ani platebni kartou bych se nebal.
  • 0

#5 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 13:03

Ostatne i ten paypal jde tak jako tak nakonec z platebni karty. Vyhoda je ze udaje se dozvi akorat paypal a ne kazdy u koho nakupujes. Na platbu kartou se koukam musi clovek registrovat na nejakej groundspeak shop, to uz je perspektivnejsi registrovat si paypal :) A nebo taky jde zaplatit pres paypal bez registrace rovnou kartou (ale zkusenosti s tim nemam).
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#6 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 13:38

Já jsem to koupi přes český e-shop. Asi je to o něco dražší, ale když už jsem tam kupoval jiné věci, tak proč ne.
  • 0

#7 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 21:56

Tak to mám taky zrovna dost podobný problém. Po přečtení Wikipedie heslo Premium Member jsem začal zkoumat odkaz zprostředkovaní platby. Zjistil jsem, že tam mohu poslat platbu i převoem z účtu a tak jsem řekl, že je to ono co chci. Ale ouha, peníze jsem převedl a mám už je v $, ale nevím co dál :(. Nezkoušeli jste to někdy někdo?
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#8 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2008 - 22:24

Iluvator napsal/a:
Tak to mám taky zrovna dost podobný problém. Po přečtení Wikipedie heslo Premium Member jsem začal zkoumat odkaz zprostředkovaní platby. Zjistil jsem, že tam mohu poslat platbu i převoem z účtu a tak jsem řekl, že je to ono co chci.


Prevodem z uctu bych platbu moc nedoporucoval. Vetsina bank si za prevod strhava znacne poplatky a to jak na strane platce, tak na strane prijemce. Castka je vetsinou pausalni + nejake to promile ci procento z prevadene castky. Klidne to udela treba ctyri pet stovek a to je vlastne rocni PM. Nejspolehlivejsi je PayPal nebo platba kartou. Obe tyto trasakce jsou na strane platce bez dalsiho poplatku.
  • 0

#9 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2008 - 15:44

ja platil kartou vydanou u KB. nejdél mi trvalo zprovoznění plateb na internetu, protože primárně jsou u KB blokovány. Pak už sem zaplatil v pohodě přímo.
  • 0

#10 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2008 - 17:49

PM platim cez paypal, z dovodu ze paypalom nakupujem aj dalsie veci a nechcem poskytovat informacie o kreditke roznym obchodnikom. Okrem toho, na paypale mam kartu priradenu k uctu a jej cislo uz nemusim vlacit sebou, staci mi len meno/heslo. Kartu mam nastavenu v banke tak, ze je standardne zamknuta (nejdu s nou robit transakcie), pred platbou ju odomknem, prekliknem sa do okna paypalu, kliknem ze chcem zaplatit a po transakcii sa sama zamkne, cize je prakticky nezneuzitelna (odomknuta je zvycajne asi 5 sekund).
  • 0

#11 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2008 - 22:13

pls jak dlouho trva po zaplaceni nez je PM aktivovan ?
  • 0

#12 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 5:13

Platil jsem par PM pres Paypal a behem par vterim po odkliknuti zaplaceni mas obratem mejl s aktivacnim kodem....
  • 0

#13 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 13:13

hmmm druhy den a nic :( :( :(
  • 0

#14 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 13:20

Tak přihodím taky svou zkušenost... Platil jsem přes PayPal, mail od nich = potvrzení platby + aktivační kód PM členství přišel obratem. Ale ten kód mi na gc.com nefungoval... Poprvé jsem čekal asi týden, než jsem jim napsal a aktivovali to ručně, při obnovení zase přišel nefunkční kód, to už jsem nečekal, napsal na gc.com mailík ihned a obratem PM aktivovali. (Vím, že nejsem zdaleka sám, komu kód při platbě přes PayPal nefungoval. Ale přišel obratem.)
  • 0

#15 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 13:29

hmm tak ja zaplatil a asi proste na me kaslou .... jediny co mi od nich doslo spojene s memberem, je ve weekly notification oznameni vyhod :D chjo .... na kterych mistech si mam stezovat ? ... a jak mam dolozit svoji platbu ?
  • 0

#16 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 14:31

A to Ti nic z PayPalu nepřišlo??? Používám PayPal poměrně často a ještě se mi nestalo, aby mi od nich nepřišlo potvrzení a info k platbě. Ten konfirmační mail vypadá takto:

Dear Václav Kohout,
This email confirms that you sent $30.00 USD to Groundspeak as a subscription payment.
-----------------------------------
Payment Details
-----------------------------------
Date of payment:  Dec 9, 2007
Amount:  $30.00 USD
-----------------------------------
Subscription Details
-----------------------------------
Amount: $30.00 USD
Date: Dec 9, 2007
Subscription Name: Groundspeak Premium Member
Subscription Number: S-2B838333NT9999999
Item Number: GSPRENEW
	The exchange rate for this purchase is 1 CZK = 0.0546956USD
...

Akorát to origo S-číslo jsem trochu poupravil... ;) (Stejně nefungovalo.)
Je to tahle řádka: Subscription Number: S-2B838333NT9999999
  • 0

#17 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 14:38

A i kdyby se mail nekde zatoulal, tak se da to S-cislo dohledat v seznamu Paypal transakci, podivej se na detaily Subscription Creation nebo Subscription Completion.
  • 0

#18 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 15:45

jo takhleeee dekuji moc :D :D :D

jdu se mrknout, nebot GC ucet je na jiny email, nez PayPal ucet ...

a ja myslel ze to dojde od GC .... jdu zkontrolovat druhy mail :) :) :)

tak zminene cisilko S-xxxxx nalezeno ale pise mi to tohle :(

If you have paid by eCheck, it can take 4-6 days before your payment clears. When we receive a message from PayPal we will notify you that your subscription is ready.
This membership does not exist.


  • 0

#19 ubi3

ubi3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 16:02

Při platbě kartou mi potvrzení přišlo téhož dne a upgrade se provede (na rozdíl od platby PayPal, kde tedy vkládáš S-XXXXXXX, automaticky druhý den. Takže do 24 hodin bylo vše "spláchnuto" B)
  • 0

#20 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 16:07

hmm ja se nanestesti rozhodl pro paypal, a po odstraneni problemu ( me blbosti) nastoupil druhy v podobe neplatneho kodu :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama