Přejít na obsah


Fotka

Neznáte někdo HHonzu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2008 - 8:26

Neznáte, prosím, někdo kačera s nickem HHonza? Od 30. března má u sebe náš travel bug TB1RQZC a nemá se k tomu, aby ho poslal dál nebo nám ho jakkoli vrátil. Píšeme mu maily skoro denně, na dva z nich v květnu i odpověděl (slíbil, že TB už za týden dá do kešky), ale od té doby je ticho, na maily nereaguje. Dík. (Crocky Team)
  • 0

#2 *beran*

*beran*

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2008 - 20:27

Já mám stejnym způsobem zaseklej TB u 1tucnak v hradci, prej v hradci řádí něco antigeocaching team a on nechce aby se ztratil tak ho má u sebe. Šest tejdnů je hodně ale neudělám nic. :-(
  • 0
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde a udělá to. :-)

#3 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 477 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2008 - 7:19

Dovolím si jen posunout ... Dík
  • 0

#4 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2008 - 9:56

Hm, mě se krátce po startu zaseknul Čínskej špion http://www.geocachin....aspx?id=960097 kačer nejdříve na e-maily reagoval, to se přiblížil podzim, když jsem napsal, že na zimu to bude moc prima /v TB jsou baterky/, no ale neva, ať už to hlavně někam dá, odepsal že to uloží až na jaře... hm. Máme léto, na GC se daný kačer neukázal již od té doby, TB bude bezpečně v úschově pomalu rok :-(, fakt super.

Tedy, neznáte jej někdo ? Jeho jméno je Sir Achilles...
  • 0

#5 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2008 - 15:02

i zázraky se občas dějí... jeden můj GC kdosi cca. o Vánocích sebral z kešky, po měsíci na moji urgenci odpověděl, jakože ho pošle dál, na další urgence po dalších měsících neodpovídal, a jak na podzim lovil desítky kešek týdně, na jaře najednou skoro nic... tak už jsem GC obrečel a asi před týdnem mi zčistajasna přišla notifikace, že ho někam vložil :-) ...teda, ještě jsem tam nekoukal, jestli náhodou všichni nepíší "GC v cache není"...
  • 0

#6 marw

marw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 18 June 2008 - 15:27

Veselé téma :(. Neznáte někdo "mimozemstani"? Měsíc a půl mají GC, na maily nereagují, byť sem tam nějakou kešku najdou... grrr.
  • 0

#7 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 12:01

Co takhle založit blacklist hříšníků...
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#8 Poli 01

Poli 01

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 12:14

Honzik&Pavlinka napsal/a:
Co takhle založit blacklist hříšníků...


Jsem pro, mám taky jedno jméno.

Blooodcz

Dvě desítky mailů bez odpovědi.
Dle logů několik TB a GC, správně jen jeden.
Ten můj TB udělal jen 17 km a pak zmizel u něj.
  • 0

#9 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 13:20

HHonza je tuším z Ústí nad Orlicí. Ale osobně neznám...
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#10 marw

marw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 13:22

Honzik&Pavlinka napsal/a:
Co takhle založit blacklist hříšníků...


Myslím, že je to dobrý nápad... Stačí respektovat nějaká základní pravidla fungování takového seznamu, jako např. bylo by možné přidat každého, kdo má GC/TB u sebe bez vysvětlení déle jak měsíc, nereaguje na maily apod... Otázka je, jestli by to k něčemu bylo, krom veřejné potupy, která by ale některé existence stejně netrápila ;).
  • 0

#11 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 13:31

Otázka je, jestli by to k něčemu bylo, krom veřejné potupy, která by ale některé existence stejně netrápila ;).


Aspoň by byli všichni hříšníci na jednom místě a v přehledném seznamu je větší pravděpodobnost, že ně někdo bude znát.
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#12 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 13:34

Tak jo, hlasuju pro založení seznamu hříšníků, adeptů mám povícero.
  • 0

#13 Honzik&Pavlinka

Honzik&Pavlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 20:38

tak začtněte sestavovat blacklist nepřikyvujte jen
  • 0
GPS: Garmin Oregon 550, Garmin-Asus M10, SW: GSAK 7.x.x, OziExplorer 3.95n, SmartMaps 3.x, OziExplorer CE 2.3x, BeelineGPS 1.9x

#14 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 20:51

marw napsal/a:

Honzik&Pavlinka napsal/a:
Co takhle založit blacklist hříšníků...


Myslím, že je to dobrý nápad... Stačí respektovat nějaká základní pravidla fungování takového seznamu, jako např. bylo by možné přidat každého, kdo má GC/TB u sebe bez vysvětlení déle jak měsíc, nereaguje na maily apod... Otázka je, jestli by to k něčemu bylo, krom veřejné potupy, která by ale některé existence stejně netrápila ;).


Myslím, že BL toho moc nevyřeší, maximálně owner TB\GC bude mít info o tom, že svému majetku může zamávat a že je zbytečné ho uhánět 5x za týden...
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#15 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 22:19

A co takhle udělat i seznam keší "černá díra"? Mám hned nápad - Hloucela GCY39G, zmizely postupně 4 GC nebo TB, nikdy nic jiného, keš opět poctivě zamaskována...:(:o:(
  • 0

#16 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 319 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2008 - 22:34

A takhle neznáte nějakou Johanu?? Já jsem posílal svoje první TB (Jů, travelbug) na Hrad Adršpach a po 2 dnech (alespoň myslím) ho ona vzala a zapsala ho jako přívěšek a od té doby jsem ho už neviděl. Nemá ani profil jak tady, tak i na GC.com.. Neznáte ji někdo???:o:o
  • 0

#17 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2008 - 1:40

ondrasek leader napsal/a:
A co takhle udělat i seznam keší "černá díra"?
Mám hned nápad - Hloucela GCY39G, zmizely postupně 4 GC nebo TB, nikdy nic jiného, keš opět poctivě zamaskována...:(:o:(


Teda, nechci aby toto vlakno bylo nakonec nejak moc offtopic, nicmene, to by si mel hlidat vlastnik kesky, jestli se tam ztraci veci, ma zakrocit hned, tedy minimalne upozornenim v listingu, no a jeste lepe premistenim kesky na trochu jine misto...

Samotnemu mi to je vice nez hloupe, kdyz se TB/GC ztrati primo z moji kese.
  • 0

#18 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2008 - 2:45

asi se to stává docela běžně. v jedné kešce jsem vyzvedl svůj první TB, skoro jsme s ním doma spaly, byl plyšovej žabák, až s Ameriky, urazil už dost dlouhou cestu. vložili jsme ho do 14 dnů do jiné kešky ...a zmizel. pátrali jsme a nakonec ho kačer simik vyzvedl i na geo.com. hurá zaradovali jsme se. ale od toho březnového dne je stále u simíka a...ale to už znáte z jiných příspěvků. těším se, že mne i simik překvapí a pošle speedy wonder frog dál.
  • 0

#19 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2008 - 6:46

Autacek napsal/a:
Samotnemu mi to je vice nez hloupe, kdyz se TB/GC ztrati primo z moji kese.

Mám stejný pocit a určitě bych s takovou keškou hned něco udělal. Ale myslím že i ten kdo TB vkládá a má trochu soudnost, by neměl tyto předměty umísťovat na taková mudloidní místa. Napadlo mě, že by bylo dobré kdyby se k informacím pro náhodného nálezce i na logbook přidala velkým písmem informace jak TB vypadá a jak s ním zacházet. Protože nejde jen o mudlí vykradače, ale i o některé kačery, kteří nemají páru co to vlastně z keše vytáhli. Vím že je to hlavně o lidech, ale třeba by to nějaký TB mohlo zachránit.
  • 0

#20 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2008 - 18:41

Myslím, že blacklist moc nepomůže. Pokud chcete svého cestovatele získat zpět do hry, zkuste pár rad od Sally: :) Vymahačské metody
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama