Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

statistika na gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 19:07

Ahoj, možná budu mít trochu houpý dotaz, ale proč ne :) Strašně se mi líbí u někho statistika, co má v profilu na gc.com. Zajímalo by mě, jakpak se tam dostane? :) Nějak jsem to nikde nenašla. :|
  • 0

#2 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 20:15

V profilu lze používat HTML kod (možná i pokročilejší jazyky) , takže napsat jednoudušší statistiku v HTML zvládne i neandrtálec, nicméně problém je s aktualizací a náročností. Laicky řečeno : Většina těch načančaných statistik geokombajnérů se odvíjí od nutnosti nechat vytvořit seznam nalezených a založených keší + veškeré dostupné info k nim (to obstará mail od provozovatele GC.COM nicméně jedná se o jejich "uber-standardní" placenou službu. Tyto informace se nechají projet povětšinou nějakým makrem v programu GSAK (taktéž placený) a výsledek se vrazí do profilu. Určitě existují i nějaké freeware udělátory, přes Skrýšotlač vydrtit všechno info o sobě a keších a potom to něčím prohnat. Zavylí statistikáři a žebříčkáři určitě poradí lépe B)
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 20:30

to jsou vystupy z ruznych databazovych programu ci internetove stranky, vetsinou budes potrebovat - vyjma GeoGetu - vygenerovany soubor s nalezy (MyFinds) - na to musis byt Premium member.

tady jsou ctyri, co me napadaji:

statistika z GSAKu (drtiva vetsina statistik v profilech) - www.gsak.net

statistika z GeoGetu (neplacena varianta a clovek nemusi byt PM) - http://geoget.ararat.cz/doku.php

Cache Stats http://www.logicweav...cachestats.html - jednoduchy programek na tvorbu vystupu nalezu

www.itsnotaboutthenumbers.com - asi nejjednodussi zalezitost a pritom toho nabidne hodne vcetne mapicky - MyFinds uploadnes na stranku a okopirujes do sveho profilu vystupni html kod. jakakoliv dalsi aktualizace probiha jiz pouze uploadem novejsich MyFinds a v profilu se to zaktualizuje samo.

a jeste nekdo ma na profilu mapu s jednotlivymi nalezy - tecky - CR, Evropa - ta je diky pepovi z techto stranek - viz odkaz navod

edit:
PS a nejsem zavily a GSAK nemusi byt placeny :) a geoget uz vubec ne ;)

edit: oprava preklepu ;)
  • 0

#4 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2008 - 22:40

www.itsnotaboutthenubers.com - asi nejjednodussi zalezitost a pritom toho nabidne hodne vcetne mapicky - MyFinds uploadnes na stranku a okopirujes do sveho profilu vystupni html kod. jakakoliv dalsi aktualizace probiha jiz pouze uploadem novejsich MyFinds a v profilu se to zaktualizuje samo. [/quote]

http://www.itsnotaboutthenumbers.com/ - správná adresa
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#5 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 15:18

Děkuji za rady, myslím, že si to nechám ujít :):):)
  • 0

#6 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 15:54

Myslim, ze se nemusis nechat odradit temi slozitymi postupy. Jestli chces napis mi pres ICQ (139291995) a ja ti to step by step vysvetlim.
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 16:07

Holka, neboj se toho. Jednak se dá bez těch statistik žít a je to spíš taková třešinka na dortu, vždyť páni se rádi chlubí kdo víc ;) Stačí si projít ty postupy, ono to zase tak těžký není a stejně se výhledově bez nějakého toho podpůrného evidenčního softu neobejdeš.
  • 0

#8 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 7:41

Ahoj, odpovidam za Lucku z PolarAnimals.... jela mrska sjizdet Vltavu, tak je ted chvilku mimo... uz ma PM a pouziva GSAK ... ;) Takze zkousim vymyslet statistiku k sobe a az se to naucim, tak ji to ukazu.... ona totiz v kanclu sedi asi 3m ode me.. ;) Diky! M.
  • 0

#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 9:11

v gsaku spust na nalezy - ktere si nechas poslat jako PQ myfinds z gc.com - makro findstatsgen a ono ti to uz vyplivne vsechno mozny :)
  • 0

#10 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 10:32

timto dekuji vsem za rady, hlavne Kvapovi, ktery se mnou prosel generovani statistiky z GSAKu krok po kroku...
mam ale problem se zobrazovanim... :(
po vygenerovani statistiky se mi otevre IE, kde je vse spravne viz obr1, kdyz dam v totalcmd editovat (F4) copy/paste do profilu, taxe mi to zobrazuje spatne - viz obr.2 ... :(
co s tim?
zkousel jsem zeditovat primo ten html kod, ale dela to jeste vetsi brajgl... :(
  • 0

#11 Medvedi_CZ

Medvedi_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 10:50

Ja to delam nasledovne: po vygenerovani v GSAK si v exploreru das: zobrazit>zdrojovy kod V notepadu se ti otevre html kod, ktery ctrl+a a ctrl+v zkopirujes do profilu.
  • 0

#12 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 10:56

Medvedi_CZ napsal/a:
Ja to delam nasledovne:

po vygenerovani v GSAK si v exploreru das: zobrazit>zdrojovy kod

V notepadu se ti otevre html kod, ktery ctrl+a a ctrl+v zkopirujes do profilu.


stejny vysledek... :(
  • 0

#13 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 11:09

opraveno... ;) smazano, nahrano, smazano, ulozeno, nahrano znovu a uz je to OK! Diky vsem!
  • 0

#14 Medvedi_CZ

Medvedi_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 11:11

:-) asi chyba v matrixu...
  • 0

#15 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 11:23

Já jsem zrovna té stejné chvíli taky updatovat svůj profil a nestačil jsem se divit. Chyba byla skutečně v matrixu, gc.com totiž osekával <a href=.
  • 0

#16 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2008 - 18:40

Už mám taky svojí statistiku :) Moc děkuji za rady, hlavně Mildovi, že to vzal za mě :) Ale mám ještě dotázek, kde se dá udělat ta krásná mapa republiky podle regionů. Je mi jasné, že někde jako další (ostatní) mapy, ale kdepak jí seženu??? ;)
  • 0

#17 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 21:14

Polar animals napsal/a:
Už mám taky svojí statistiku :) Moc děkuji za rady, hlavně Mildovi, že to vzal za mě :) Ale mám ještě dotázek, kde se dá udělat ta krásná mapa republiky podle regionů. Je mi jasné, že někde jako další (ostatní) mapy, ale kdepak jí seženu??? ;)


k ní se dstaneš tady na http:\\www.geocaching.cz\nalezy.php, měl by tam být i návod. Na GC.COM to dáš jako odkaz, na to co jsi vytvořil :)
Kdyžtak mě napiš na icq, nemám sice GSAK, ale vysvětlím co zvládnu
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2008 - 7:17

Polar animals napsal/a:
Už mám taky svojí statistiku :) Moc děkuji za rady, hlavně Mildovi, že to vzal za mě :) Ale mám ještě dotázek, kde se dá udělat ta krásná mapa republiky podle regionů. Je mi jasné, že někde jako další (ostatní) mapy, ale kdepak jí seženu??? ;)

1) Musíš mít poslední verzi GSAKu a těch maker na generování statistik. Obojí stáhneš z webu GSAKu... nebo přímo z aplikace;
2) Před tím než začneš generovat nové statistiky je ale nutné rozdělit kešky podle krajů (Suplerovo makro nastavkraje), na to je tady samostatné vlákno... Tohle makro musíš ale spouštět ideálně před každým generováním statistik pokud jsi přidávala nové kešky...
3) Až to budeš mít, tak v tom makru na generování statistik vybereš jako other mapu česko a je to :-)
  • 0

#19 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2008 - 8:27

Děkuji za rady :-) sobíku, jsem si nainstalovala a spostila Macro kraje, ale přestalo mi fungovat makro na generování statistik :( Píše mi to: "No places caches were found in this database" A taky popravdě moc dobře nevím, jak mám vybrat other mapu ČR, když jí tam nemám :) Jsem to prostě truhlík :)
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2008 - 10:30

Je tomu věnovaný článek na navigovat.cz, kde to Marek popisuje docela podrobně, pak určitě ve vlákně tady http://www.geocachin...9118#post_79118 a oak je na to přímo stránka od Suplera http://gsak.mioncz.n...Kraje/index.htm. Projdi si to a je to tam myslím step by step popsaný. Já to podle toho taky dělal a zafungovalo to na první pokus. Když tak zkus konzultovat přímo u Suplera ve foru, ten o tom ví nejvíce...

... do GSAKu musíš dohrát nastavení české republíky, je to na foru GSAKu - myslím že odkaz do příslušného vlákna na mapu je přímo ve vlákně k tomu makru na generování statistik. Po dohrání tohoto souboru do GSAKu se ti v nabídce Other objeví i česká republika.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama