Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

statistika na gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2008 - 12:23

Jsme se asi nepochopili, mě se povedlo rozdělit keše do krajů, to nebyl vůbec žádný problém. I tu mapku už mám :) Jen když jsem to provedla, tak mi nefunguje makro FindStatGen3 :( A já nevím proč :( Edit: Tak už mi to funguje. Sice mi to funguje jenom doma, ale to rozhodně nevadí :)
  • 0

#22 Moucha13

Moucha13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2008 - 19:59

Muzete mi nekdo taky trochu vic helfnout? Ja vim, ze to pro tech 7 kesek asi nema cenu, ale nejsem PM, stahl jsem si GeoGet a GeostatGen a nevim jak dal. Zjistil jsem, ze si musim stahnout nejake udaje, ale vubec nevim jak a co. Diky za kazdou radu :)
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 9:39

Zkus se nejdřív podívat do fora GG, kde najdeš návod, jak stáhnout vše potřebné do GG, to je první krok.
  • 0

#24 Moucha13

Moucha13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 11:03

Tak jo, dospel jsem toho, ze jsem svoje kesky naimportoval do GeoGetu, bohuzel se spatne zobrazuje cas logu, vsechny kesky jsem nasel o pul noci. No dobre, ale ted fakt netusim jak to z GeoGetu dostat do GeoStatgenu.:(
  • 0

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 11:13

geocaching.com nijak cas nalezu neuchovava. Cas muzes do Geogetu zadat bud rucne, nebo si jej Geoget dokaze zjistit sam, pokud je cas zapsan na zacatku tveho logu. Jinak jej Geoget nepozna. A do geoStatgenu nic extra nedostavas... v geoStatgenu jen nastavis, kde je tvoje databaze geogetu, ze ktere ma brat informace.
  • 0

#26 Moucha13

Moucha13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 11:23

V tom bude asi problem, mam OS Vista a tam se ten soubor databaze uklada nekam jinam, budiz nasel jsem ho, nemusim to nejak v GeoGetu jeste ulozit? Protoze mne se to v GSG porad zobrazuje prazdne at tam zadam co tam zadam. Jinak jak se ten cas tam doplni rucne? Zkousel jsem editovat kešku, ale nic o casu jsem nenasel :(
  • 0

#27 Arutha

Arutha

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 12:22

To já řeším statistiky zcela jinak a pravděpodobně docela originálně. Je to sice pracné, ale s výsledky jsem nadmíru spokojen. A co jde? Vždy když loguji nějakou keš na GC.com, tak si ji zaloguji ještě i na svých stránkách, kde jsem si pro to v administraci vytvořil speciální formulář. Zde vyplním všechny údaje o keši (skutečné souřadnice, nikoliv souřadnice, které jsou u Mystery a Multi keší udány, díky tomu mám i přesnější info o vzdálenosti cache od home coordinates).

Po odeslání se mi údaje jednoduše uloží do MySQL databáze na hostingu a odtud si pomocí vlastního php kódu nechávám generovat aktuální statistiky (viz http://www.geocacher.ic.cz/stats.php). Statistiky vypadají podobně jako z GSAKu, ale momentálně pracuji na jejich obměně a doplnění. Teď mám u všech keší zadaný i okres, takže brzy také zapracuji do statistik. Vytvořit kód bylo pracné, logovat musím dvakrát, ale pro blázna do statistik a programování v php je to jako dělané.

Stejně tak z databáze můžu vytáhnout přehledně zobrazené informace o všech odlovených keších (viz http://www.geocacher.ic.cz/mujgeo.php - funguje zatím zcela korektně pouze v IE).
  • 0
Arutha.zk Brno, Czech Republic

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 12:31

Moucha13 napsal/a:
V tom bude asi problem, mam OS Vista a tam se ten soubor databaze uklada nekam jinam, budiz nasel jsem ho, nemusim to nejak v GeoGetu jeste ulozit? Protoze mne se to v GSG porad zobrazuje prazdne at tam zadam co tam zadam.

Jinak jak se ten cas tam doplni rucne? Zkousel jsem editovat kešku, ale nic o casu jsem nenasel :(


Kde ten soubor je, to ti prece vzdycky rekne sam geoget, pise to ve stavovem radku na spodu okna.

Ten soubor je proste databaze s informacema. jakmile je tam mas, tak tam jsou, a GeoStatGen tam ty informace uvidi. Jsou to proste dva programy, ktere pracuji se stejnou databazi.

A jak rucne zadat cas nalezu? Volba 'Set found'...
  • 0

#29 Moucha13

Moucha13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 13:02

To taky mam, ale v GSG porad nic nevidim. V zadny zalozce GSG nic neni

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 13:12

No a natahl sis v GSG nejake rozvrzeni? Nebo sis zalozil svoje nove? Ale to ti spise poradi autor GSG nez my.
  • 0

#31 Moucha13

Moucha13

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 15:52

Oki dekuji, uz mi to taky funguje, ja blbec nedelal to rozvrzeni, mooc diky vsem ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama