Zaměřování keše
#1
Publikováno 04 červenec 2008 - 7:06
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
#2
Publikováno 04 červenec 2008 - 7:11
#3
Publikováno 04 červenec 2008 - 8:08
hauskaa napsal/a:
S tímto už jsem se setkal při hledání. Mapy.cz (stejně jako kterákoliv mapa) generalizuje (=umazává nepotřebné a matoucí detaily, narovnává hodně klikaté říčky). Pokud se navíc jedná o říčku typu Smědá, která "putuje" (její koryto se mění v šíři asi půlkilometru), nemůžeš očekávat, že tam po každé změně naběhne geodet a změří nový stav. Prostě mapy.cz nejsou samospasitelné a spíš bych v tomhle případě věřil tvojí technice. Jediné, co mi ešče napadá: zkus si to přepnout do ortofotomapy....
Samozrejme sem myslel fotomapy, precejenom ty klasicky jsou ne az tak presny. Ale i tak se jedna o svratku na uzemi Brna, takze ta se moc nehejbe No co uz, zkusim to zamerit jeste potreti a uvidime.
Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD
#4
Publikováno 04 červenec 2008 - 9:20
#5
Publikováno 04 červenec 2008 - 9:28
#6
Publikováno 04 červenec 2008 - 10:55
hauskaa napsal/a:
ano, ale i v případě odrazů bych nechal souřadnice špatné, protože až to půjde někdo hledat, bde se mu signál odrážet úplně stejně.
Tak tohle je, s prominutim, blbost!
Aby to platilo, musel by mit hledac pri hledani satelity ve stejne pozici na obloze jako ty. Ale protoze satelity se neustale pohybuji, budou odrazy vzdy jine.
#7
Publikováno 04 červenec 2008 - 11:11
#8
Publikováno 04 červenec 2008 - 11:29
#9
Publikováno 04 červenec 2008 - 14:01
#10
Publikováno 06 červenec 2008 - 10:17
#11
Publikováno 06 červenec 2008 - 11:00
série Filmová místa. Pomozte nám najít zajímavá místa natáčení
#12
Publikováno 06 červenec 2008 - 21:56
#13
Publikováno 06 červenec 2008 - 23:04
#14
Publikováno 06 červenec 2008 - 23:14
.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů