Přejít na obsah


Fotka

Zákaz kešky


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
63 odpovědí na toto téma

#61 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 19:34

kaote napsal/a:

k-lord napsal/a:
Ono jich je dost i v Afganistanu. :D:D Ale kesky uplne chybi v Somalsku a S. Koreji. Nechce je tam nekdo zalozit?? :D:D:D


Da se na to ziskat nejaky grant? :)


Treba od Groundspeaku. :D:D Ale minimalne musis zalozit 50 kesi (ruznych druhu). :D:D:D
  • 0

#62 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 19:39

Tak ja ziju nedaleko, a v oblasti jsem ztravil detstvi, prvni cundry, druhy cundry, ste cundry, v zimne bezky, pac jinde neni tolik snehu, na Toku byla i metr.... a to jinde nikde neni. Takze... ackoli jsem se taoulal vsemi plochami, trhaci jamou, kde jsme zbirali naboje (kolik jich mam jeste doma, he...), no zkratka, pohoda, ne? Mam jeste vsechny okoncetiny.... Jinak tatik tam jezdil na stelby (samohybna houfnice, dostrel prez 10 km) a rikal, ze kdykoli strileli, tak opravdu jen na protelsi kopec, pac tytto pozorovatelny byly casto obsazeny dustojniky, sovetskymi poradci a tak vubec, ze.... Takze... prudeni bazlivcu, ze dostanou pokutu (loni na bezkach s nama vojaci kecali, rikali ze jsou sice na hlidce ale nasrat, proc by se memli obtezovat sp okutama) a nechali nas jet dal uplne no problemo. Zminovane cviceni se kona v uplne jine oblasti dal k padrti, kdeze ma stat slavny radar.... btw to by byla bojovka, az tam bude, tak zalozte cache primo u plotu, nebo na nem, amerikani nejsou tak meky a rovnou vas zastreli.... Jinak neprudete, budme radi, ze nam owneri zakladaji takove krasne cache na krasnych mistech.... Jo, a OT k tomu srubu.... no, kdo by ho neznal, ze.... ze je tam ache se mi taky nelibilo, ovsem nasilne premisteni? Uznavam, ze cim min publicity, cim min lidi, tim lip, protoze lidi jsou zavistivi a sruby radi nici, spini, zaplauji a tak vubec...... myslel jsem,z e cacheri maji urcitou odpovednost a smysl pro fair play, takze nebudou zbytecne obtezovat mistni, pripadne, prihlasi se s flaskou chaltu a pokecaji si s mistnimi (byl jsem minuly vikend ve vychodnich krkonosich, a tam jsem objevil takovou starou krasnou trampskou osadu, pozvlai mne dal, pikecal ijsme, popili.... pohoda, ne....) No, to jsem se rozepsal, sakra...
  • 0

#63 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 21:43

Jasne, papirove se tam sice nesmi ale po celych Brdech bezne jezdi kolisti, chodi rodinky na prochazky, houbari vesele houbari a o trampech ani nemluve. Staci jen spetka selskeho rozumu a soudnosti, aby to bylo jasne ale kdo nechce pochopit, nepochopi .... :( Bentley, nenech se odradit, drzim ti palec a na kesku si urcite dojdu - mam ji v planu uz delsi dobu a zajdu si na ni, i kdyz ti ji oficialne zrusi.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#64 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2009 - 9:40

Tak dost, opet diskuse ve foru Reviewer, ktere nam prioritne slouzi k vzajemne komunikaci kacer-reviewer (predavani vzkazu reviewery, dotazy kaceru). Clovek je tyden v Jizerkach na dovolene a hned se to tu zvrta. Navic diskuse jak koukam opousti i tema "Zakaz kesky" - no zkratka zamykam a podobne diskuse prosim napr. ve skupine Obecne, diky:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama