Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#241 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 15:17

Citecka napsal/a:
Máš fotky?


To nemám :-) Kdo ví, kolik bych jim za takové fotky musel zaplatit :-) Dlouho jsme tam nepobyly, manželka mě táhla pryč.
  • 0

#242 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2012 - 20:03

wabicek napsal/a:
naopak by oni museli zaplatit tobe :)

ale je fakt ze i ja jsem se podobne taskarici nachomejtnul, jenom jsem teda nekesoval, ale jenom se prochazel se psem


Čert vem psa. Kamera je v takových chvílích důležitější. :)
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#243 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:13

v keších mi vadí snad pouze kameny a jiný nepořádek z okolí keše.a přestože si tady spousta lidí na kindervěci stěžuje já jsem za ně rád.chodím s holkama a ty tyto hračky mění rády. obvykle kinder za kinder.
  • 0

#244 nejapec

nejapec

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2012 - 10:18

Mě osobně kinder nevadí,myslím že je to dobrá věc,já osobně je nesbírám,ale vím že to sbírají i mladé kačátka,kterým to udělá velkou radost.Nejradši jsem když v keši najdu CWG,ale radost udělá hodně věcí. Naopak nemám rád když se v keši povalujou ruzné odpadky,našel jsem třeba i obal od oplatky nebo vajgl,hnus...
  • 0

#245 justi

justi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2012 - 19:40

mr.mates napsal/a:

weri napsal/a:

roztocka napsal/a:
a svuj nejlepsi ulovek povazuju ziveho krtka:pByla to takova ta kes ze stavebni trubky v zemi...


To mně se povedlo při odlovu noční Jižní spojky objevit v úkrytu šedou myšku. Zvedal jsem "kryt" úkrytu a v tom od krabičky vyběhla šedá myška a zmizela v křoví. Já se myší nebojím, ale dokáži si představit situaci, jak loví tuhle keš nějaká lekavá myší se bojící kačerka :P:D


Povedlo se mi při hledání krabky odhrábnout listí a pod ním živý ježek, Tak jsem ho vyfotil a opět zahrabal, krabka byla o kousek vedle. Na další nejmenované kešce, která byla formě ptačí budky, po vyndání krabky na mě koukaly tři páry malých myších očiček. Tady jsem s sebou bohužel neměl foťák. Takže jsem zalogoval, vrátil krabku pěkně nad myšky, ať hlídají dál.
No a po zkušenostech, kdy jsem našel ve fakt pěkné keši hodnotné věci s sebou vozím funkční foťák pod vodu a doufám, že narazím na další takovou keš, kde ho budu moct s klidným svědomím nechat a vyměnit.

To já jsem jednou u keše našla ropuchu :D a docela jsem se lekla co to je za hnědo - zelenou slizkou věc :D.
Jinak nic hrozivého jsem nikdy v keši nenašla (a jsem ráda) . Jinak potěší TB GC a CWG :) .
  • 0
Justi

#246 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2012 - 19:19

našli jsme v keši Ganju. O tom to opravdu není:(
  • 0

#247 aya01

aya01

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2012 - 14:33

tak jsem se pobavila při pročítání příspěvků :D moje zkušenosti: samozřejmě nemám ráda bordel, jako rozbité hračky, přírodniny sebrané v okolí krabičky. Přišlo mi líto, když přijdu ke krabičce, a uvnitř jen logbook, tužka a dva zbytky nějakého bordelu. Také rozmáčené magnetky z kostíků,není zrovna to pravé. To obvykle beru s sebou a vyhazuji. Namísto toho dám něco svého. Vše balím do zipových sáčků, aby to bylo stále hezké. Nejčastěji dávám vlastnoručně vyrábené náušničky, ale také korálky (materiál), dekorační kamínky, ale také přívěsky a drobnůstky pro děti. Kinderhračky ráda mám, chodím s dětmi, a ty samozřejmě po těchto hračkách jdou :P já zase skáču radostí, když objevím cwg. Tuhle jsem ale u nás v jedné multině našla poměrně velkou svíčku pejska, ještě zabalenou, tak jí máme doma vystavenou, jako pravý poklad ;) Také mě učarovala ručně pálená kolečka, která jakožto tvořivá osoba obdivuji,a postupně si snad také udělám menší sbírku...to je zase poklad pro mě Naštěstí jsem neměla čest narazit na nějaký orpavdový humus :D
  • 0

#248 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2012 - 21:39

Není to tak dlouho, co jsem v cachi našel dámské (nebo podle velikosti spíše holčičí) kalhotky.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#249 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 7:14

U finálky keše GC241TT někdo pohřbil v krabičce mrtvou ještěrku :-), kterou pak pár kačerů našlo. Člověk pak neví jestli je to stage této ďábelské mysterky, nebo jestli je opravdu jen omyl :-) I moje žena si jí prohlídla, ale k té pravé fnálce se bohužel nedopracovala...
  • 0

#250 Surikatkaaa

Surikatkaaa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 8:50

Jednou jsme našli dámské kalhotky... ehm, spíš bych řekla bombarďáky. To, jestli jsou čisté, jsme nezkoumali, ale rozhodně mě to znechutilo :( ...jinak Kinderšrot je klasika, papírky od ničeho, šutry a polámané lastury... to zrovna moc nepotěší :(
  • 0
Proste v klidu :-)

#251 vyhup

vyhup

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2012 - 9:25

Asi nejhorší co jsem v keši našel bylo částečně spotřebované platíčko s práškama. To šlo okamžitě pryč. :(
  • 0

#252 Esc

Esc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2012 - 12:10

Kinderšrot dávám.. ale buď v origoš "krabičkách", nebo v pytlíčcích... nejvíc mě vždy potěší nějaké třeba i reklamní CD/DVD.. jsem na tyhle věci ujetej :-D (studoval sem informatiku :-D) jinak samozřejmě tato média zase s sebou nosím a čekám na správnou chvíli, kam je dát.... bohužel poslední dobou samé NT. I když nedávno jsem ve wifikeši našel odznáček smajlíka, tak toho sem tam nemohl nechat a vyměnil jsem ho :-)
  • 0
Huawei U8120: Android 2.3.5 - Cyanogen Mod 7.1.0 (aneb i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo)
c:geo, ale hlavně Locus Pro

#253 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2012 - 15:24

I já dávám občas do kešek věci z kindervajíček, dětských menu od McDonalda či drobnosti přidávané k dětským časopisům, ale jen pokud jsou originálně zabaleny, protože někomu mohou radost udělat. Pro každého je poklad něco jiného, mne potěší figurka plaza, obojživelníka či hmyzáka (takové ty fosforeskující sbírám), pro synka třeba figurka vojáčka či nabojnice. Teď jsem třeba našel starou známku z Mauretanie, ta mi udělal velkou radost, bratra zase potěší mince.
Na opačném konci jsou nálezy, které patří do geodepresivního koutku. Už párkrát jsem vyléval z kešek páchnoucí tekutinu, kterou dokonce jeden "nálezce" zalogoval, viz http://www.geocachin...75-062925a09b07. Vrcholem asi bylo uschlé psí lejno vložené "přejícím" mudlou, které bylo ale též zalogováno.
  • 0

#254 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2012 - 21:33

no to já jednou hledal v Německu keš , byla ukrytá v takové duté cihle, pod dlazdicí. a vedle keše spala veverka.. s placatou hlavou... ale ani ještě nevoněla, tak tam asi dlouho nebyla...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#255 convert23

convert23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 8:31

Já mám nejradši bonbóny které jsou rozteklé po celém obsahu keše
  • 0

#256 Samaell

Samaell

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2012 - 17:48

Gleep napsal/a:
U finálky keše GC241TT někdo pohřbil v krabičce mrtvou ještěrku :-), kterou pak pár kačerů našlo. Člověk pak neví jestli je to stage této ďábelské mysterky, nebo jestli je opravdu jen omyl :-) I moje žena si jí prohlídla, ale k té pravé fnálce se bohužel nedopracovala...


Taky jsem na ni narazil. Docela sok, protoze v te dobe uz lehce zapachala.
  • 0

#257 roman325

roman325

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 12:24

tj. souhlas. Někdy je hrozný co se všechno v keškách objevuje. Přitom dneska už existují weby na kterých můžete předměty koupit od 2,- Kč viz.: http://www.potisklev...1-2-nejlevnejsi
  • 0

#258 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 17:58

Ahoj ja jsem nasel v lese viz obrazek asi kdyz nekoho prepadne chut ;)
  • 0

#259 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2012 - 21:53

Reklamy nás přece učí, že se nedávají do keše, ale polijí se inkoustem a rozříznou.
  • 0

#260 cvrcekD

cvrcekD

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2012 - 9:04

Cigarety v keši na Bunči... :|
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama