Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#201 Věroš

Věroš

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2009 - 21:37

V tom případě je potřeba na vnitřní stranu krabičky napsat:

"Pokud můžete přečíst tento nápis, otočte prosím víčko." :-)

A pod to pro jistotu ǝןɐp ɾǝɔɐʇo...
  • 0

#202 Kailen

Kailen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2009 - 13:58

Ja jsem jednou nasel pouzity mezizubni kartacek, ble, jeste ted se mi zveda kufr.
  • 0

#203 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 0:14

Věroš napsal/a:
V tom případě je potřeba na vnitřní stranu krabičky napsat:

"Pokud můžete přečíst tento nápis, otočte prosím víčko." :-)

A pod to pro jistotu ǝןɐp ɾǝɔɐʇo...

Hele přesně to jsem tam napsal tlustou černou lihovkou;)
  • 0

#204 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2009 - 13:43

Mě zase pobavil obrázek otakárka, přiložený k logu u mé motýlí keše:

http://www.geocachin...74-68bca62636e6

Je fajn, že se najdou kačeři, kteří to berou s humorem. :)
  • 0

#205 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2009 - 20:12

Pajast napsal/a:
Mě zase pobavil obrázek otakárka, přiložený k logu u mé motýlí keše:

http://www.geocachin...74-68bca62636e6

Je fajn, že se najdou kačeři, kteří to berou s humorem. :)


Tak třeba u mé kinder keše(pro kterou ještě nemám vhodné místo) bude taky někdo kdo se jmenuje příjmením Kinder(i když to by byla celkem sranda:D
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#206 rago

rago

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 0:41

do mé keše nějaký dobrák vložil malou injekční stříkačku se stříbrnou barvou, počítám na modely bo co....Co se nestalo, barva se dostala všude, na logbook i ostatní věci v keši, celou krabku zas...špinila. Tak nevím, jestli chtěl ten kačer dát něco, co normálně v keši není
  • 0

#207 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 8:33

rago napsal/a:
do mé keše nějaký dobrák vložil malou injekční stříkačku se stříbrnou barvou, počítám na modely bo co....Co se nestalo, barva se dostala všude, na logbook i ostatní věci v keši, celou krabku zas...špinila. Tak nevím, jestli chtěl ten kačer dát něco, co normálně v keši není


Rekl bych, ze to byla teplovodiva pasta, ktera se dava v pocitaci mezi procesor a chladic. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#208 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 9:01

Nedávno jsem vedl rozhovor s jedním kačerem co má děti na téma kindervěci. Říkal , že to je důvod proč s ním děti chtějí chodit. Nejlépe vyřešená cache je Všenorský Gloriet GC22D5Q . Krásné místo, krásná schovka a dvě pixly. Jedna s Kindrvěcma , druhá Logbook, CWG... Myslím,že to je cesta.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#209 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 20:52

Jo, v létě jsem v keši Štola Josef na Šumavě nalezl dámská TANGA. foto jsem přiložil k listingu. Byla tam holka s třema klukama, nechci domyslet, jak to tehdy vlastně vůbec bylo. Kdybyste ty tanga někdo chtěl, tak musíte prohledat odpadkové koše v Černé v Pošumaví, tam jsem je tehdy vyhodil.
  • 0

#210 roztocka

roztocka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 23:01

Jak jsou nektery vlakna vdecny,co?Tolik prispevku se na jinych debatach nevidi!Za svuj nejlepsi ulovek povazuju ziveho krtka:pByla to takova ta kes ze stavebni trubky v zemi,ve ktere je pak samotna kes-je to dobra skrys,jen se musi poradne zavrit viko,coz nekdo neudelal a mlady krtek tam spadl:DJinak na vsechny ty sr... pocinaje ulitami sneku pres permanentky do knihovny i s fotkou az po zbytky vseho moznyho neidentifikovatelnyho jsem si uz zvykl a jsem spis rad kdyz nenajdu kes znicenou.Obsah kese,ktery by mi stal za vymenu,je vyjimka,ale stale sebou naivne taham krabici s vecmi na vymenu.Pro vlozeni jakehokoli cenneho obsahu nebo TB/GC volim kese s obtiznosti terenu 4 a vic.
  • 0

#211 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 23:10

roztocka napsal/a:
a svuj nejlepsi ulovek povazuju ziveho krtka:pByla to takova ta kes ze stavebni trubky v zemi...


To mně se povedlo při odlovu noční Jižní spojky objevit v úkrytu šedou myšku. Zvedal jsem "kryt" úkrytu a v tom od krabičky vyběhla šedá myška a zmizela v křoví. Já se myší nebojím, ale dokáži si představit situaci, jak loví tuhle keš nějaká lekavá myší se bojící kačerka :P:D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#212 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 0:44

No píšete tu skoro všichni o ošklivostech, které se v keši dají najít. Taky bych mohl vyprávět odstrašující příklady (např. keše na smetišti apod.), ale chci se podělit o opačnou zkušenost. Pamatuji na svojí asi 30. keš (byla to jedna z "počítačově" zaměřených v Praze) a finálka byla na moc pěkném místě, krásná, čístá, velká, hezky maskovaná krabice a v ní celkem pěkné drobnosti do počítače včetně Bluetooth sady (sluchátka i modul) v hodnotě asi 1000,-Kč (bylo to tam připsáno). Moc se mi to líbilo, že jsem konečně našel něco cennějšího. Neměl jsem nic v této hodnotě, takže jsem tam samozřejmě tu BT sadu nechal, ale nevím proč, dlouho jsem pak přemýšlel, jestli bych třeba já takhle cennou věc do keše dal a kéž by byli všichni tak čestní a byly takové poklady častější. Jaké máte zkušenosti ostatní s cennějšími věcmi v keších a jak se dodržuje fair trade?
  • 0

#213 FofrMisky

FofrMisky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 2:42

Tak my jsme sice moc cenností v keškách nenašli (a po pravdě ani v naší kešce nejsou moc cenné věci, ale krom Kinder věcí tam máme i jiné drobnosti pro děcka, jako pastelky, křídy a přívěšky a pro dospěláky informační a reklamní předměty KRNAPu) ale kačerka, která nás k této činnosti přivedla, našla v jedné pražské kešce platné lístky do divadla. Tak se vrátila z lovu, převlékli se s manželem z kačerského do večerního a šli do divadla. A prý to představení bylo vyprodané a stálo to za to!:D
  • 0
I myšky (tedy spíš Mišky) jsou kačeři! ;o)

#214 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 6:14

Mě se nejvíc líbí přívěsky a užitečné věci. Ba i stylová figurka mi padne do oka,ale to jsem v 99% neměl nic na výměnu. Teď se mi dostalo do ruky pár "protihodnot",tak už jen číhám na co v keši narazím. Ale většinou mě ke směně nic nemotivuje. Mohu se jen přidat k hlasu geolidu v tom, že mě vytáčí kinderdrť, veškeré předměty druhu "warnig-biohazard waste" (biologický odpad) a obecně jakékoli trosky. Zatím mě překvapilo v keši autorádio...resp.jeho čelní odnímatelný panel ve formě TB. Tuším,že to byla některá z keší na dolním toku Sázavy.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#215 hczech

hczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 9:05

Já teď včera našel v keši 100 000 dinárů :) Třeba se ze mě díky geocachingu dřív nebo později stane milionář :) Pokud v keších něco opravdu nesnášim, tak to jsou kartičky "našel jsem tuto keš Pepíček" nebo "navštivte moji keš Frantík", ty bez náhrady vyhazuju
  • 0
Hczech

#216 warwalker

warwalker

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 21:32

No u mě jednoznačně vedou nalezené rovnátka a ihned v závěsu je marihuana v tubě :D
  • 0

#217 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 8:12

No to jsem si tak vzpomněl, že nejhorší asi bylo, když v keši vytekla propiska , fakt požitek největší :)
  • 0

#218 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 8:39

weri napsal/a:

roztocka napsal/a:
a svuj nejlepsi ulovek povazuju ziveho krtka:pByla to takova ta kes ze stavebni trubky v zemi...


To mně se povedlo při odlovu noční Jižní spojky objevit v úkrytu šedou myšku. Zvedal jsem "kryt" úkrytu a v tom od krabičky vyběhla šedá myška a zmizela v křoví. Já se myší nebojím, ale dokáži si představit situaci, jak loví tuhle keš nějaká lekavá myší se bojící kačerka :P:D


Povedlo se mi při hledání krabky odhrábnout listí a pod ním živý ježek, Tak jsem ho vyfotil a opět zahrabal, krabka byla o kousek vedle. Na další nejmenované kešce, která byla formě ptačí budky, po vyndání krabky na mě koukaly tři páry malých myších očiček. Tady jsem s sebou bohužel neměl foťák. Takže jsem zalogoval, vrátil krabku pěkně nad myšky, ať hlídají dál.
No a po zkušenostech, kdy jsem našel ve fakt pěkné keši hodnotné věci s sebou vozím funkční foťák pod vodu a doufám, že narazím na další takovou keš, kde ho budu moct s klidným svědomím nechat a vyměnit.
  • 0

#219 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 22:27

Nenašel jsem to v kešce ale místo kešky. V Turecku jsme hledali kešku u zdi, v jednom rohu jsem viděl hromádku nahrnutého jehličí a tak jsem do ní radostně zabořil ruku a hádejte co tam bylo? Inu někdo byl přádný a snažil se zamaskovat svoje konání. Nebo je druhá možnost a to že byl někdo zlomyslný protože tu kešku jsme nenašli.
  • 0

#220 Viking-074

Viking-074

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 22:42

Nedávno jsem v jedné keši našel 2 lahve od piva. Nevím jestli je tam dal Kačer pod vlivem, nebo nějaký vtipný Mudla, který keš náhodou objevil.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama