Přejít na obsah


Fotka

Jak obnovit vlastni archivovanou kes... ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
67 odpovědí na toto téma

#1 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 11:10

Chtel bych se take zeptat... Mam kesku blizko skoly, tedy mel jsem a ke konci roku ji patrne skolaci ukradli. Pripravil jsem novou, ukradenou desabloval a cekal az zacnou prazdniny. Na zacatku prazdnin jsem jel ale na dovolenou a kes mi mezitim archivovali. Jak mam postupovat ? Kes uz je obnovena ale spravce ktery ji archivoval na maily nereaguje. Mam ji znovu zalozit nebo jaky je postup ? Dekuji GTC
  • 0

#2 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 11:43

Že by další archivační záchvat místních reviewrů... mnohdy bez lhůty a upozornění a poslední výstrahy...? :-( Napiš znovu, klidně i jinému reviewrovi, sám to neodarchivuješ. Též je možné, že už mezi tím byla lokalita obsazená jinou keškou, pak už by kešku obnovit nešlo vůbec.
  • 0

#3 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:32

To: Autacek - na jednu stranu priznavam, ano kes byla od 14 dubna mnou disablovana s poznamkou: Kes je docasne znicena, popracuji na jejim znovuobnoveni. Kes jsem hned po prijezdu z dovolene obnovil a kdyz jsem chtel kes aktivovat tak ctu: July 14 by Geolens Reviewer (1 found) Vdaka za info, fakt uz casu bolo dost. a to hned pod mym oznamenim, ze kes davam dohromady. Bez sebemensiho naznaku o kontakt, mail ci jine upozorneni... Mam geocaching rad, se synem mame dalsich 5 kesi, ale tohle byla dost horka pilulka... :(
  • 0

#4 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:38

To: Autacek - a s tim obsazenim lokality jinou keskou ? Podle toho co psal Reviewer> 'Vdaka za info, fakt uz casu bolo dost.' tak se nekdo musel aktivne yapojit a 'poinformovat' aby k archivaci doslo. Uvidime, zda uz si taky stihl na to misto svou kes prihlasit...:@
  • 0

#5 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:47

A napsal jsi do DISABLE logu, že čekáš na začátek prázdnin? Protože, takhle to připadá, že jsi v dubnu dal disable a od té doby ticho po pěšině.. Pak by bylo pochopitelné, ž revívr po třech měsících bez další odezvy nebo infa cache zaarchivoval..
  • 0

#6 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:51

Bludi - ne, nenapsal, mel jsem to udelat. Ale ani ve snu by mne nenapadlo, ze nekdo prijde a archivuje mi kesku, bez upozorneni, ci nejake informace ci terminu. Jestlize to nekomu tak vadilo, ze musel upozirnovat reviewera, proc dotycny nenapsal mne ? Jak rikam, mam s toho dost divnej pocit, myslel jsem ze lidi co se toci kolem geocachingu jsou jini... :(
  • 0

#7 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:53

No ja nevim, ale mel jsi na obnovu kese tri mesice, coz je casu vic nez dost. Takze postup reviewera bych videl jako vcelku opravneny...
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#8 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:56

No tak to asi chtělo napsat... Jinak, co jsem si zatím všimnul tak často někdo upozorní na dlouho disablovanou cache. Ale udělá to formou write note, aby ownera upozornil, že už by s tím měl něco dělat. Taky už se těším na 2 disablované, až budou obnoveny a já tam konečně budu moci vyrazit. Nicméně ,,žalování¨¨ revívrovi, bez upozornění ownera je podlé...
  • 0

#9 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 12:59

Colonel74 - proti tomu nerikam ani slovo. 1. Moje chyba ze jsem nenapsal, ze ji chci aktivovat az o prazdninach 2. Moje chyba ze jsem predpokladal, ze v pripade archivovani kese ze strany reviewera, by doslo k minimalne nejakemu kontaktu. Kdyz ctu jak se v jinych priadech slozite dohledava vlastnik a podobne, tak tady mne to skutecne prekvapilo, jelikoz jsem na emailu porad a reagoval bych ihned. Nikde jsem nenapsal, ze nekoho obvinuji, jen pisi ze mne to prekvapilo a je mi to dost lito protoze zase padla jedna iluze... :(
  • 0

#10 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:00

Bludi - podle, ale jak ceske... Jeste by schazelo aby si tam nekdo nahlasil tu novou kes, a byl bych doma, i kdyz i ted mam urcita podezreni. No nic, svet se nezbori.
  • 0

#11 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:01

Pochybuju, ze by nekdo bezel zalovat retrivrovy. Myslim, ze ve svem systemu vidi disablovane kese a tudiz pokud tam visi nejaka moc dlouho, driv nebo pozdeji na ni prijde rada. Snad se moc nepletu. Kazdopadne stat se to me, budu nastvany jen sam na sebe.

GEO-TOM-CAT napsal/a:
Bludi - ne, nenapsal, mel jsem to udelat. Ale ani ve snu by mne nenapadlo, ze nekdo prijde a archivuje mi kesku, bez upozorneni, ci nejake informace ci terminu. Jestlize to nekomu tak vadilo, ze musel upozirnovat reviewera, proc dotycny nenapsal mne ? Jak rikam, mam s toho dost divnej pocit, myslel jsem ze lidi co se toci kolem geocachingu jsou jini... :(


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#12 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:03

Colonel74 - Co asi muze znamenat veta: 'Vdaka za info, fakt uz casu bolo dost.' ... ??? Co myslis ?
  • 0

#13 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:31

Presne s touhle hlaskou bylo v tuhle dobu archivovano nekolik kesi v brne a okoli, takze asi nekdo nahlasil a revjuvr se pak cinil.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#14 Gastowski

Gastowski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:39

Třeba tahle - Psychiatrická lečebna GCWV49 to bylo rychlé ,že?
  • 0

#15 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:45

malcor - aha, to mel asi Geolens Reviewer spatnou noc, zadne obtezovani se s upozornenim a tvrde do toho... :(
  • 0

#16 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:47

Třeba to, že byl reviewer (zcela oprávněně) informován někým z cacherstva, že tu keš je načase archivovat pro liknavost ownera. Nebo reakce na needs archive? Nevím, listing jsem neprohlížel.
Ale owner je tím, kdo má za úkol do listingu pravidelně informovat o stavu obnovy dlouho disablované keše a případném zdržení. Takže prosím přestaň se tu ohánět ztracenými iluzemi a podobnými skvosty...


GEO-TOM-CAT napsal/a:
Colonel74 - Co asi muze znamenat veta: 'Vdaka za info, fakt uz casu bolo dost.' ... ??? Co myslis ?


  • 0

#17 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:47

Gastowski - jo to tedy jo :(
  • 0

#18 Mion

Mion

    Mion

  • Members
  • PipPipPip
  • 945 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:49

Stejný případ - 3 měsíce od disable, reviewer může archivovat. Majitel keše je ten, kdo měl v listingu napsat poznámku, že se na to nevykašlal, pokud stál o obnovu. Nikoliv aby reviewer musel shánět info, co owner zamýšlí a proč mu to tak dlouho trvá.

Gastowski napsal/a:
Třeba tahle - Psychiatrická lečebna http://www.geocachin...35-110df7d9d751
to bylo rychlé ,že?


  • 0

#19 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:51

I tady na Vysočině byla jedna keška archivovaná.Aspoň se reviewer mohl zeptat, jestli někdo nechce dané kešky adoptovat.
  • 0

#20 GEO-TOM-CAT

GEO-TOM-CAT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 13:51

Mion - mas na mysli i pripad co sem linkoval Gastowski http://www.geocachin...35-110df7d9d751 ???
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama