Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

mapa prokesovanych zemi v profilu na gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 18:22

Muze mi, prosim, nekdo poradit, jak si do profilu na gc.com dam mapu zemi, kde jsem kesovala? (Tu modrou, cervene jsou ty zeme, kde clovek jiz lovil). Prosim, nepiste mi at googluju, prochazim forum, vsechno jsem delala, uz nemam napady co psat do vyhledavace. Uz je to par tydnu, co se o to obcas pokousim. Moc diky za polopaticke vysvetleni (nejsem ajtak :-)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 18:32

http://www.world66.c...6/visitedEurope je to ono?
  • 0

#3 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 18:33

Tu modročervenou tušim všici exportují z GSAKu. Který je placený. Pro tento účel bych si stáhl restrovou mapu evropských hranic, dal do paintingu a ručně vybarvil. Dnů, kdy rozjedeš novou zemi není v roce až tolik, proto si myslim, že ti tento postup pro tvů účely bohatě postačí. Problém vidím jen v tom, že píšeš "nejsu ajtak". Tuhle mapu budeš muset pak nahrát na nějaký webový prostor a z gc.com na ni odkázat. Nevím, kam sahaj tvé webotvorné schopnosti. mapa pro stažení by mohla být třeba tahle: http://www.obrazky.c...Cct9UP8= &s=img
  • 0

#4 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 18:37

to Kabukiman: Je to ono! Supr, moc diky. Zbytek uz jsem zvladla... :)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama