Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

PQ - občas nepřijdou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 9:52

Zdravím, občas se mi stane, že pocket queries vygenerované v jeden den prostě nepřijdou. Je to docela nepříjmené a vzhledem k tomu, že je to placená služba bych si představoval, že to bude fungovat. Jinak s chozením mailů problém nemám. Stává se vám to taky? Díky
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 9:55

Ano, stává. Je to dáno časovým posunem, takže když se trefíš jednak na přelom dne v USA, tak ti prostě přijde až druhý den a hlavně každým editováním se čas posouvá na aktuální čas v USA a tudíž se může stát to, že část ti přijde např. ráno a druhá až večer, což za určitých okolností může být pro tebe druhý den :-D
  • 0

#3 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:02

Takže jestli to správně chápu, tak by přijít ale nakonec měly, ne? Mám tu PQ, které se zrovna teď generují a chodí a ty, které se generovaly včera touto dobou tu ještě nejsou. :-( A ještě jeden dotaz. V nové verzi stránek gc.com se mi nedaří kliknout na ikonu pro náhled PQ. Funguje akorát náhled v mapě, ale textovej ne. Máte stejnej problém?
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:11

Ano, myslím že ti PQ dojdou, jen je ten problém s posunem času při editaci... Ikonka taky nefunguje, ale já si dávám vždy podívat se na výsledek po odeslání editované PQ... ani nevím, jestli ta ikonka někdy fungovala ;)
  • 0

#5 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:12

Fungovala, používal jsem jí když jsem se chtěl kouknout kolik keší mi pq generuje a jestli už není potřeba založit novou PQ (exportuju si ČR podle času vzniku keše, takže pořád přibývají nové a je třeba to hlídat). Dá se to přes editaci keše a náhled, tam to funguje, nebo koneckonců i ta mapa stačí, tam se počet ukáže taky.
  • 0

#6 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:15

Občas se mi taky stane, že PQ nepřichází a nepřichází, stačí PQ zkopírovat (bleskem) zaškrtnout a přijde hned. Nevím čím to je, ale funguje to :-)
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:19

Johny_r napsal/a:
Fungovala, používal jsem jí když jsem se chtěl kouknout kolik keší mi pq generuje a jestli už není potřeba založit novou PQ (exportuju si ČR podle času vzniku keše, takže pořád přibývají nové a je třeba to hlídat). Dá se to přes editaci keše a náhled, tam to funguje, nebo koneckonců i ta mapa stačí, tam se počet ukáže taky.

Já mám tedy celou ČR nastavenou v intervalech, tak jak to je na Wiki a tu poslední PQ hlídám přímo v GSAKu, který ji zobrazí červeně, že má víc než 500 keší resp. má těch 500. Pak už jen jdu nastavit novou a je to. Hlídá se to tedy samo...
  • 0

#8 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:25

Já používám Geoget, tam to asi nejde. Prostě je tam nasypu a už nevidím, která keš je ze které PQ. Ono to není až takovej problém se tam jednou za tejden podívat. A když vyrážím do terénu stejně se obvykle podívám na mapu, kam pojedu lovit a zkontroluju, jestli mám v PDA všechny keše, které mám v plánu, takže se mi zatím nestalo, že by mi unikla nová keš.
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:38

Johny_r napsal/a:
Já používám Geoget, tam to asi nejde. Prostě je tam nasypu a už nevidím, která keš je ze které PQ.


Novy GG toto bude mit osetrene. ;)
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 10:46

HaLuMa napsal/a:

Johny_r napsal/a:
Já používám Geoget, tam to asi nejde. Prostě je tam nasypu a už nevidím, která keš je ze které PQ.


Novy GG toto bude mit osetrene. ;)

GSAK už to má ;)
  • 0

#11 1xyz2

1xyz2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 13:17

Johny_r napsal/a:
Zdravím, občas se mi stane, že pocket queries vygenerované v jeden den prostě nepřijdou. Je to docela nepříjmené a vzhledem k tomu, že je to placená služba bych si představoval, že to bude fungovat. Jinak s chozením mailů problém nemám. Stává se vám to taky?
Díky

Nechytá ti to spamová kontrola v e-mailové schránce? Nedávno mi také nechodili některé PQ a nakonec jsem je objevil ve spamovém koši.
  • 0

#12 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 15:01

Ano, spamovy kos. Napoprve to zlobi, ale pak OK
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama