Přejít na obsah


Fotka

eTrex Legend + Topo 50 dohromady 1299 !


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#81 suty-chuck

suty-chuck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2008 - 19:46

prosím vás popíšete mi tu někdo jakým způsobem nasypu a jestli to jde do tohoto modelu souřadnice cachek hromadně? (je to pořízeno z tohoto nákupu), zkrátka abych nemusel zadávat jednu po druhé ručně...spíš jako několik jich označit a frk do mapy a přes MapSource do GPS, bo rovnou do GPS...
  • 0

#82 pa-trick

pa-trick

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2008 - 20:43

export z MoZiGo nebo Skrysotlace do GPX a pakk frkfrk pres Mapsource do Legenda :D
  • 0

#83 tomish

tomish

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 7:43

V mapsource jeste doporucuju provest upravu nazvu. Legend vezme totiz popisku dlouhou jen 10 pismen, zbytek oreze. Navic ikonku pro vice druhu kesi, i ikdyz v map source jsou typy pro multi, mystery atd., takze je dobre si do nazvu kese pripsat jeji velikost, typ, obtiznost. Kamos mi doporucil system 6pismen nazvu kese, pismeno typu, pismeno velikosti, cislo terenu, cislo obtiznosti. Tak to pry nejak umi exportovat i geoget
  • 0
Uvidime se na lovu ;)

#84 suty-chuck

suty-chuck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 11:24

Jsem začátečník, proto taky tak laciná mašinka, to abych se s GPS naučil a pak časem možná něco lepšího,takže pojmy MoZiGo, bo Skrysotlac, bo GPX, slyším prvně...:(můžete mi někdo trochu poradit, kde bych ty progámky nejlíp mohl stáhnout;) a jak s nimi pracovat,,,?:)čemu tam rozumím dobře je to frkfrk...;):P
  • 0

#85 pa-trick

pa-trick

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 12:42

suty-chuck napsal/a:
Jsem začátečník, proto taky tak laciná mašinka, to abych se s GPS naučil a pak časem možná něco lepšího,takže pojmy MoZiGo, bo Skrysotlac, bo GPX, slyším prvně...:(můžete mi někdo trochu poradit, kde bych ty progámky nejlíp mohl stáhnout;) a jak s nimi pracovat,,,?:)čemu tam rozumím dobře je to frkfrk...;):P


to je jako kdyby jsi chtel aby te nekdo naucil pouzivat PC,
pro zacatek se muzes naucit pozivat treba tuto genialni stranku www.google.cz, potom muzes pokracovat s vyukou klavesovych zkratek CTRL+C a CTRL+V. No a potom to uz snad pujde samo.

Hint: ve foru existuje funkce HLEDAT
  • 0

#86 tomish

tomish

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 15:00

Nebyl bych k nováčkům tak arogantní až zlý! Ovšem odkazu na geo wikipedii a filmový dokument na hlavní stránce si musí všimnout i slepec. Začal bych tím videem a detaily našel ve wiki či výše zmíněném google. Odlov pár keší a ono se to samo poddá ;) Klasickou LEGENDu od Garminu pečlivě zkouším, citlivostí se to PDA se SIRF STAR III sice nevyrovná, ale pro začátečníka to je opravdu ideální volba! PS: BO neznamená "neBO", ale ostravsky "protože", což k významu věty nějak nesedí. Za tuhle ne(t)češtinu bych nejraději vraždil...
  • 0
Uvidime se na lovu ;)

#87 Oveczka-15721

Oveczka-15721

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 18:04

Ahoj, mám dotaz ohledně Garmin Legend. Zrovna jsem začal s hledáním a kamarád mi zatím půjčil Legenda, že prý ho už nepoužívá. Bohužel k němu není kabel a samozřejmě ani mapa TOPO. Jde mi o to, jestli když koupím přístroj s mapou, jestli si tu mapu můžu nahrát do kolika navigací nebo to je právě omezené tou registrací, že na druhý přístroj mě to nahrát nenechá...Samozřejmě jsem přemýšlel i o stažení map někde na dc, ale právě kvůli případné další aktualizaci mi to přijde legálně lepší a pohodlnější.... Díky za odpověď.
  • 0

#88 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 18:14

Mapy jsou licencovane na jeden konkretni pristroj. Odemykaci klic se generuje z identifikacniho cisla pristroje. Tedy, koupis-li si mapu, vygenerujes si klic pro jednu konkretni GPSku, a v jine ti ta mapa nebude fungovat. To by sis musel pro kazdy pristroj koupit mapu zvlast, pokud to chces mit pro vsechny pristroje legalne. V pocitaci ji pak mas pochopitelne nainstalovanu jen jednou, ale budes tam mit vice klicu pro ruzne GPS pristroje.
  • 0

#89 Brta1

Brta1

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2008 - 16:18

Mašinka mi posloužila. Chci se posunout kousek dál. Je u mě k dispozici i s držákem na kolo a redukcí 9 kolík na USB za 1200,-. Mám jí cca 2 měsíce. V perfektním stavu.
  • 0

#90 Schampon

Schampon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2008 - 11:55

Brta1 napsal/a:
Mašinka mi posloužila. Chci se posunout kousek dál. Je u mě k dispozici i s držákem na kolo a redukcí 9 kolík na USB za 1200,-. Mám jí cca 2 měsíce. V perfektním stavu.


Zdravím, měl bych zájem.
Máš ode mě SZ a e-mail.
  • 0

#91 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2008 - 11:48

Poněkud zvláštní obchod :o Zajel jsem si tam dnes pro Legenda osobně, v balení byla jen GPS a návod. Kabel jsem k ní nedostal vůbec žádný, CD s Topo 50 v4 bych taky neměl, kdybych se o něm nezmínil, že by tam asi mělo být :o Jinak super, cena 1399,- Pomalu se s Legendem začínám seznamovat, zatím jsem fungoval na E-Tenu, ale ten mi bohužel začal nějak blbnout :(
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#92 MEL4

MEL4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 1:27

Zdravím, kamarád chce koupit k vánocům jednoduchou GPSku. Nevíte někdo, jestli se ještě prodává Garmin eTrex legend stažený z Mountfieldu za 1500 Kč, popř. kde by ho mohli mít?
  • 0

#93 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 8:13

MEL4 napsal/a:
Zdravím, kamarád chce koupit k vánocům jednoduchou GPSku. Nevíte někdo, jestli se ještě prodává Garmin eTrex legend stažený z Mountfieldu za 1500 Kč, popř. kde by ho mohli mít?


Mají ho skladem http://eshop.dino-m....a-cd-topo-50-v4 cena 1399,-, kabel v ceně není. Mají i kamennou prodejnu v Praze, kupovali jsme od nich přes eshop už 2x a vždycky bez problému.
  • 0

#94 MEL4

MEL4

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 13:26

Ahoj Lucky&spol.! Díky moc za info. Už jsem tam volal, dneska jim ještě nějaké kusy dorazí, tak máme zamluveno! PS: včera jsem Vás vyhlížel na geoskořábkách, ale nepotkali jsme se. Tak alespoň tady: Hezký nový rok!
  • 0

#95 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2008 - 14:30

Ahoj Mel4e, taky jsme Tě vyhlíželi. My tam byli od 18:30 do 19:20. Jsme rádi, že jsme dobře poradili. Přejeme celému teamu Veselé vánoce a vše nej.. do nového roku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama