Přejít na obsah


Fotka

Odkaz na stránky v exportu GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 10:45

Používám v PDA SmartMaps, do kterých importuji GPX z GeoGetu s vybranými keškami.
Funguje to OK. zobrazí se mi dané body, přičemž při kliknutí na libovolný bod se mi otevře informační okno, v němž je název keše, autor, obtížnost, ID a odkaz na www stránky geocaching.com dané keše s možností tyhle stránky při online připojení zobrazit.

Zpravidla ale nemám v terénu wi-fi, takže kliknutí nahlásí nemožnost přejít na tuhle stránku.
Přesto ji mám v PDA staženu v OFFLINE adresáři, který si ukládám na SD kartu do podadresáře caches.

Pokud by mi ten odkaz v exportovaném Pocket Query GPX (z GG) směřoval do: file://\Karta%20SD\Caches\OFFLINE.....
na správný soubor v tomhle adresáři (kterého název IMHO neznám),
otvíral by se přímo OFFline listing a nemusel bych jej vyhledávat ručně přes index podle názvu keše.
Dá se to nějak jednoduše zjistit a provést?

Nápověda, jak to ve SmartMaps funguje, je na str 6 tohoto mininávodu: http://www.smartmaps...e-SmartMaps.pdf

Díky za veškeré nápady, jak to snadno provést.
Není to zcela nezbytné, ale usnadnilo by mi to paperless caching.
  • 0
Favet (dříve FaVeTteam)

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 13:04

Kazdy ma trosku jine naroky na export, kazdy chce trosku jiny format, trosku jiny obsah. Prave proto jsou exporty realizovany pres externi exportni skripty, aby si je kazdy mohl upravit podle sveho. Nejlepsi je, kdyz si najdes exportni skript, ktery je nejblize tomu, co bs chtel, zkopiruj si jej pod jiny nazev a uprav si jej. najdi v nem cast, kde se definuje obsah URL tagu a prepis si to jak potrebujes. ;)
  • 0

#3 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 14:03

Aha, díky. Už jsem to třídění do podadresářů OFFLINE konečně pochopil. Původně jsme myslel, že se to tam třídí podle prvního písmene názvu (index_A atd., ale až teď vidím, že v adresáři ..\OFFLINE\Caches\... je to zařazeno podle posledního znaku ID, tedy proměnné "GC_NameSplit". Tak to už snad zvládnu. Ještě jednou díky! :D BTW: má použití posledního znaku ID jako třídícího nějaký důvod? Nebo je to prostě jen náhodně zvolený filtr, aby to nebylo na jedné hromadě v 1 adresáři a poslední znak to roztřídí určitě více, než první ? :D:D
  • 0
Favet (dříve FaVeTteam)

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2008 - 14:42

Jiste ze to ma duvod. Podle prvniho bys to moc neroztridil... tam bys nejdriv naplnil jeden adresar, pak zacal plnit dalsi.... a zbytek by byl prazdny. ;) To moc smysl nema. Zatimco posledni znak se trida hodne, takze proto to take hodne roztridi. To trideni ma jeden prakticky smysl - redukovat pocet souboru v jednom adresari na unosnou mez.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama