Přejít na obsah


Fotka

geodeticke body na WM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#81 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2008 - 19:55

Tak jsem se podíval na odkazy. První má lepší mapy, ale přímí odkaz na bod není. Druhý - klasika. Na CUZK je to pod položkou "Grafické vyhledání" a to používám od začátku. Myslím si, že toto je lepší. Když už jsem si vzal slovo, neví někdo jaK dostat na světlo waymarkingu seznam bodů geodinamické sítě, kromě prvních 36 ??? V terénu jsem jich již našel víc než je na dostupném seznamu CUZK.
  • 0
Ať Vás signál provází!

#82 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 21:50

Vsiml jsem si ze Kokoro (grafik Groundspeaku) zapracovala a kategorie ma novou ikonku, cervenobila tyc s patnikem :) Drobnost, ale potesi.
A dovolim si sem vrazit upoutavku na letosni soutez, kdo zawaymarkuje nejvic geodetickych bodu (soucasnych i historickych) v Plzenskem kraji: [LINK].
  • 0

#83 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 22:02

haggaeus napsal/a:
Vsiml jsem si ze Kokoro (grafik Groundspeaku) zapracovala a kategorie ma novou ikonku, cervenobila tyc s patnikem :) Drobnost, ale potesi.
A dovolim si sem vrazit upoutavku na letosni soutez, kdo zawaymarkuje nejvic geodetickych bodu (soucasnych i historickych) v Plzenskem kraji: [LINK].


Zrovna jsem chtěl napsat, že tyč potěšila ;) Si dnes připadám jak Jára Cimrman (teď tady byl! ;) )
  • 0
Retired slowcacher

#84 takerudavis

takerudavis

    TakeruDavis

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 18:46

Myslíte, že se někdy wm.com a gc.com sloučí? Už teď se tam používají shodné přihlašovací údaje, žabáka z gc.com lze vidět i na wm.com...
  • 0

#85 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 18:59

To jsi pochopil špatně - WM vzniknul proto, aby se do něj přesunuly záležitosti, původně patřící do GC, které tam ale z hlediska základních principů GC (tedy hledání fyzických krabiček, ne pouze virtuálních bodů) neměly co dělat.
  • 0

#86 takerudavis

takerudavis

    TakeruDavis

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 19:19

Jj, už chápu. I jsem si o tom i přečetl, že to původně bylo v jednom... ale předpokládam, že mi nic nebrání v tom, abych si údaje z WM zobrazoval na GC a obráceně (různá ocenění apod.)
  • 0

#87 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 19:30

Ne, to skutečně nebrání, přeci jen, ještě spolu s Wherigo to tvoří jeden celek, byť z toho GC je nejoblíbenější :) Jinak, něco se psalo na oficiálním fóru GC o tom, že by měla být ještě větší provázanost mezi GC, WM a WIG, než je teď pouze s přihlašovacími údaji, ale jednak o tom víc informací nebylo, jednak je to jen plácnutí do vody - američtí soudruzi nestíhají dělat ani mnohem potřebnější změny na GC.
  • 0

#88 takerudavis

takerudavis

    TakeruDavis

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2009 - 20:25

Myslím, že profily jako takové (myšleno statistiky uživatele, ne jen login) by měly mít normálně sloučené, ale toho se asi nedočkáme... mimochodem, před nějakou dobou, když jsem psal html pro svůj profil, tak mi to občas hlásilo, že jsem překročil povolený počet znaků... platí to stále? já to stejně už mám vyřešené tím, že na gc.com mam teď iframe a vlastní texty na svém vlastním webu (s případnou možností časem přejít na php)... no - dneska jsem byl na první WM, možná s nimi začnu. a profil si udělam podobně... a oba si budu zobrazovat na obou stránkách. zajímalo by mne, jak to přesně funguje. je tam možné zpětně logovat i místa, na kterých jsem byl už dříve? ještě než jsem s WM začal?
  • 0

#89 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2009 - 4:25

takerudavis napsal/a:
....
zajímalo by mne, jak to přesně funguje. je tam možné zpětně logovat i místa, na kterých jsem byl už dříve? ještě než jsem s WM začal?

O tom se diskutovalo tady: [LINK].
Mimochodem, tohle neni thread o WM obecne, ale o jedne konkretni kategorii Czech Geodetic Points, jestli mas nejake dalsi dotazy k WM, tak si vytvor novy. Diky.
  • 0

#90 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2010 - 23:39

Můžeme mít geodetické body i kešky na jedné mapě současně.

Program geokuk (http://geokuk.ic.cz) umí zobrazovat geodetické body, třeba se to bude někomu hodit.
http://wiki.geocachi...geodetické_body
  • 0

#91 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 10:32

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to tedy se zakládáním. U jakých bodů, jen u těch zajímavích, nebo ne. No a ještě které typy bodů jsou povoleny, jsou mezi nimi i zhušťovací body (i když jich je hodně) nebo ne. Díky
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#92 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 10:51

VasaM napsal/a:
Ahoj, chtěl bych se zeptat jak je to tedy se zakládáním. U jakých bodů, jen u těch zajímavích, nebo ne. No a ještě které typy bodů jsou povoleny, jsou mezi nimi i zhušťovací body (i když jich je hodně) nebo ne. Díky



Vše je uvedeno v popisu této kategorie WM na http://www.waymarkin...b6a3a0&exp=True
  • 0

#93 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 855 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 10:58

Dík
  • 0
Mapy pro přístroje Garmin: http://www.garmin.vasam.cz (GitHub)

#94 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 16:04

Zdravím, jen krátký dotaz.

http://www.ggm.cz/wenny/WM/WMTB.htm
Plánuje se aktualizace? Poslední je z 10.9.2009. Díky za odpověď.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#95 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2010 - 18:41

Ono se v mezicase objevilo par univerzalnich udelatek (Geoget+GJ, Mozigo), pomoci kterych si ten seznam bodu muze vyrobit kazdy sam. ;)
  • 0

#96 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 18:45

Zrovna jsem si vsiml, ze se kategorie Czech Geodetic Points dostala do padesati nejvetsich, dekuju vsem prispevsim za WM a jen tak dal!
  • 0

#97 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2010 - 20:08

haggaeus napsal/a:
Zrovna jsem si vsiml, ze se kategorie Czech Geodetic Points dostala do padesati nejvetsich, dekuju vsem prispevsim za WM a jen tak dal!


To je super! Teď už jenom předhonit ty Kanaďany, aby byl bronz v Measurement Standards ;)
  • 0
Retired slowcacher

#98 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 17:10

A mame tu tisici geodeticky bod: jubilejni WM je TB 2116-10.0 Cihátko od rsc_cz.
Blahopreju a dekuju!
  • 0

#99 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 18:48

Gratuluji, kdy tam nalejete vsechny? ;) (respektive, vi nekdo kolik jich jeste zbyva?)
  • 0

#100 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 19:06

HaLuMa napsal/a:
Gratuluji, kdy tam nalejete vsechny? ;) (respektive, vi nekdo kolik jich jeste zbyva?)

Viz Pagisuv prispevek na prvni strance tohoto vlakna, uz jsme skoro v 1/30tine :) (kdyz beru TB a BTP).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama