Přejít na obsah


Fotka

Za Sarkou s baterkou - GC1DBAD


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
33 odpovědí na toto téma

#1 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 11:49

Ahoj, příští týden bych chtěla jít na tuhle hezkou PRVNI NOCNI WHERIGO CACHE. Nepřidá se někdo? 11.8. je moc pěkné datum, tak co vy na to? ;)
  • 0

#2 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 13:37

Ahoj, ja bych i sel, ale bohuzel nemam na to gerät:(, takze jestli mas neco, na cem WIG bezi, tak bych se rad pridal.
  • 0

#3 pikerovi

pikerovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 13:51

uvidim, pokud to beha v pdacku tak bych mel na zapujcku jinak me to docela laka
  • 0

#4 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 14:36

ahoj, mám HTC TyNT KaiserII, tak na tom by to mohlo fachčit. Už jsem s PDA zkoušela jít Zalté nugety, to nešlo, nebot byla chyba v programku. No snad se někdo ještě připojí s COLORADEM, času dost. ;)
  • 0

#5 pikerovi

pikerovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 14:48

oregon by nestacil?????:D:D:D
  • 0

#6 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 15:49

he-he-he, beru vše co dorazí a bude fachčit :o:o:o Tak tedy 11.8.2008 cca ve 21 hodin. B)
  • 0

#7 maty

maty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 19:11

...a co se sejit uz o neco driv a zkusit GC15Y9R ?B)
  • 0

#8 pikerovi

pikerovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 20:12

Tak ja mam jasno, prijedu urcite. Budu mit navic pdacko.
  • 0

#9 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 21:15

Tak tedy, to je plán !!! Nádhera. ;) GC15Y9R a pak GC1DBAD. Sraz bychom dali cca v 18:15? Dříve to moc nestíhám. B)
  • 0

#10 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2008 - 22:05

Pokud by Vam nevadilo, ze uz jsem jednou sel, tak bych se mozna taky pridal. Nekomu muzu pripadne pujcit Colorado. Kafrat Vam do toho nebudu. Nejvetsim mym nepritelem je ale cas.
  • 0

#11 dannyx

dannyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 7:17

Sorry, ale my tam půjdem s geokolegy z práce a jinak to bude naše pátá WIGo keška. Lovíme s PDA Vario a PDA Touch(kdyby někdo nevěděl jestli to z toho fachčí)
  • 0
dannyx ;)

#12 Blogi

Blogi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 7:46

Jezdím denně okolo,tak se můžu připojit.Mám Colorado a rad si s ním Wherigo keš vyzkouším.
  • 0

#13 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:14

Docela bych šel, mám PDA hw6915. Ale nikdy jsem na WIGo nebyl a na PDA nemám ani potřebný SW. Tak mám obavu, abych nebyl přítěží. Nebo mi aspoň zkuste někdo poradit, co si mám na PDAčko nahrát.
  • 0

#14 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:28

Primo na strankach wherigo kde se da stahnou kes lze stahnout i player. Ma prvni zkusenost s nim ve Stribrne Lhote me dolomila k nakupu Colorada, ale mozna slo spis o problem playeru s interni GPS v TyTNII, s jinym modulem jsem to ani nezkousel. Kolega tady v Sarce kdyz videl ten rozdil mezi Kolouchy a TyTNem tak v pulce nevydrzel s nervama a radsi to vypnul a sel jen s nami. Taky ma, ale TyTNII. U toho TyTNa konkretne v pripade WIG playeru opakovane vypadava signal GPS. S jinymi aplikacemi to nedela. U toho vypadavani je temer jedno jestli jsem na poli nebo ve skalach porad to bylo dost spatne.
  • 0

#15 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:44

ahoj všem, co se ozvali

Já to zkusím jít se svým TyTN. Když to bude blbnout, holt pujdu v houfu s Coloradistama (snad se neurazí ;)).
Čím nás bude více, tím se více pobavíme, alespon na Rybářské to tak nakonec předevčírem bylo.

pro nadšence obtížných úkolů je ještě jedna moc hezká záležitost v českém ráji: GC14Q6B
Jde se to tak minimálně 10 hodin, spíše na vícekrát než v jednom dni .... ale stojí to za tu námahu a srandu :D
  • 0

#16 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:57

Doufáme, že se vám bude hra líbit a pokud budete mít nějaké návrhy na změny, zejména technického směru, napište to buď do logu nebo pošlete mailem :)
  • 0

#17 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 10:26

Tak já to zkusím do pondělka nějak zprovoznit, přinejhorším se povezu :(. Jen mám dotaz na termín. Zaznělo tu 18:15, ale díky tomu, že to má být noční cache, nebudeme tam tři hodiny čekat na tmu?
  • 0

#18 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 19:26

Jestli bych se mohl se svým Coloradem přidat, rád bych se účastnil tohoto "mini" eventu ;)
  • 0

#19 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 16:37

Žádnou WIG jsem ještě nezkusil a 4/5 mysterka mi v D/T matrixu taky chybí, takže se rád přidám. Mimo Colorado budu mít s sebou i Kaisera, takže pokud někdo nebude mít "co do ruky", rád ho zapůjčím - jen potřebuji vědět předem, abych tam nahrál aplikaci... 18:15 je celkem dobrej čas na to, že bychom asi měli začít GC15Y9R ;)
  • 0

#20 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 15:45

Tak tahle diskuze mě docela zajímá :), že bych se přidal??? Samozřejmě jen na první část ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama