Přejít na obsah


Fotka

Prevod maker do GG2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 7:21

Ano, to by melo, vcetne ukazkovych pluginu, atd. Pokud si ovsem po instalaci rucne nezmenil datovy adresar...
  • 0

#22 bdek

bdek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 8:33

Sorry, jsem jenom blbej. Nemoh jsem to v tom zapeklitém systému pana Gatese najít, ale už je to OK;). Díky
  • 0
Boris

#23 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 8:57

V GG1 jsem měl seznam předdefinovaných proměnných. Byly na webu pěkně popsaný co která umí a tak, s tím co tam bylo jsem si vždycky krásně vystačil a byl jsem zpokojenej. Po převodu všechno proběhlo v pořádku, ale tak nějak mi tenhle seznam chybí. Resp. kde a jak bych mohl zjistit jaké všechny proměnné můžu ve skriptech používat, jak se nazývají atd..konkrétně mě momentálně zajímají jak mám hledat uživatelovy poznámky přidané ke keši a jak se pojmenovávají přidané tagy. nevím například přidaný tag bookmark.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#24 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 9:08

Dokumentaci musim teprve poradne aktualizovat. Nicmene jak zjistovat veco z GC objektu tam popsane je... http://geoget.ararat...help/index.html
  • 0

#25 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 9:17

a toho jsem se bal, ze me odkazes na tuhle stranku:-) tej jsem jaxi zatím nepřišel na kloub..a to vůbec nevím proč
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#26 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 22:26

mam takovy problem z Gc.hint drive to davalo rozkodovanou napovedu a ted to dava zakodovanou, vsiml jsem si toho kdyz jsem jednou potreboval napovedu a zjistil ze je zakodovana ,myslel jsem ze je to moje chybka , ale exportni script je spravne podle popisu na strankach. je nejaky prikaz gc.neco kteym se to fa nahradit?
  • 0

#27 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 22:48

Ja tedy nevim, ale ted jsem to kontroloval a mne rozhodne geoget 2.0.12 vraci z GC.Hint NEzakodovanou napovedu. Nicmene pripadne neni problem ji dekodovat pomoci rot13(String)
  • 0

#28 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 22:55

tak stahl jsem novou verzi a pekna rychlost :))) to koukam , ale nicmene pri exportu mne gc.hint nevyexportuje napovedu rozkodovanou, a to ani kdyz dam rot13 a cokooliv jineho, v listingu je vse ok , ale v exportu uz ne tady je jeden radek: if GC.IDTag = '' then Result := GC.ID + ';' + GC.Lat + ';' + GC.Lon + '; 0.0 ;0 ;vlkgps;' + GC.Name + ';' + GC.Hint + ';' + GC.IDTag + ';' + GC.TypeId + ';default;False;False;False; ;' + CRLF
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2008 - 16:21

geoget uchovava hint v rozkodovane podobe a v takove podobe jej predava makrum. problem by mohl byt pokud byl hint importovan z html souboru starsimi verzemi GG1. (poslednich par verzi GG1 to melo uz opravene) tam totiz dochazelo ke spatne identifikici zakodovaneho hintu, takze se naimportoval v rot13 podobe. doporucuji provest import znovu, vse se tim napravi a navic si tim doplnis informace, ktere GG1 ani neumel zpracovavat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka