Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#61 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 22:56

HaLuMa napsal/a:
To je zvlastni, zkusil jsem tisicovku nejnovejsich kesi, a jak PQ GPX, tak i Simple GPX mi MapSource korektne ukazal.

To bude mozna nejaky zmatek zpusobeny tim nekoretknim importem ze Skrysotlace. (Importoval jsi data ze Skrysotlace, ze?)


Importuju skoro všechny data ze Skryšotlače, ale pro export z databáze ven by to snad vliv mít nemělo !!!

Očekával bych problém při importu, ne při exportu dat !!!!!

Doplněno:
Navíc se to stejně chová i u dat, která v GG už byla ve verzi 1 !!!
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#62 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 7:27

Nejsem si jistej jestli sem taková lama, ale zdá se mi, že GG2 nezobrazuje hinty, pokud sem přehlídnul někde nějaký nastavení, tak se předem omlouvám. Import provádim z GPX přímo z geocaching.com +s novou verzí mi přestal Ozi brát vygenerovaný gpx soubory
  • 0

#63 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 7:35

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
To bude mozna nejaky zmatek zpusobeny tim nekoretknim importem ze Skrysotlace. (Importoval jsi data ze Skrysotlace, ze?)


Importuju skoro všechny data ze Skryšotlače, ale pro export z databáze ven by to snad vliv mít nemělo !!!


Bohuzel, vliv to ma. kdyz se blbe naimportuje cestina, tak se pak take blbe vyexportuj, a to dela tyto problemy. (koukam na to v tech ukazkach, co jsi mi poslal...)

behem dneska to opravim.
  • 0

#64 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 7:36

dawwid napsal/a:
Nejsem si jistej jestli sem taková lama, ale zdá se mi, že GG2 nezobrazuje hinty, pokud sem přehlídnul někde nějaký nastavení, tak se předem omlouvám.
Import provádim z GPX přímo z geocaching.com
+s novou verzí mi přestal Ozi brát vygenerovaný gpx soubory


Na Hinty ted koukam, taky se mi nejak vytratily. Zkontroluju...
  • 0

#65 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 9:01

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
To bude mozna nejaky zmatek zpusobeny tim nekoretknim importem ze Skrysotlace. (Importoval jsi data ze Skrysotlace, ze?)


Importuju skoro všechny data ze Skryšotlače, ale pro export z databáze ven by to snad vliv mít nemělo !!!


Bohuzel, vliv to ma. kdyz se blbe naimportuje cestina, tak se pak take blbe vyexportuj, a to dela tyto problemy. (koukam na to v tech ukazkach, co jsi mi poslal...)

behem dneska to opravim.


To jo, čeština bude blbě furt, ale GPX ko by snad mělo jít otvírat i s blbou češtinou, nebo ne ???

Doplněno:
V GeoGetu ver.1 to funguje.
Mimochodem, nechceš udělat pro GG2 jinou ikonku, mám teď dvě stejné vedle sebe :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#66 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 10:28

kolombo napsal/a:
To jo, čeština bude blbě furt, ale GPX ko by snad mělo jít otvírat i s blbou češtinou, nebo ne ???


To prave neni pravda... ne vsechny hodnoty znaku jsou v kodu UTF-8 platne. Proto se MapSource pri otevirani vzteka.

Je to podobny problem, jako kdyz groundspeak generoval vadna GOPXka, ktera pak nesla starym Geogetem (nebo cimkoliv jinym) otevirat.

kolombo napsal/a:
Mimochodem, nechceš udělat pro GG2 jinou ikonku, mám teď dvě stejné vedle sebe :-(


Chci. Na ikonkce se pracuje (grafiku nedelam ja...), ale nechtel jsem kvuli tomu zdrzovat vydani...
  • 0

#67 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 11:11

HaLuMa napsal/a:

kolombo napsal/a:
To jo, čeština bude blbě furt, ale GPX ko by snad mělo jít otvírat i s blbou češtinou, nebo ne ???


To prave neni pravda... ne vsechny hodnoty znaku jsou v kodu UTF-8 platne. Proto se MapSource pri otevirani vzteka.


Nojo, ale GG_1 to se stejnými daty nedělal :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#68 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 11:15

Ja vim, vsak uz to opravuji!
  • 0

#69 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 12:40

Panove, zkuste verzi 2.0.3 (je potreba data znovu naimportovat, aby se chybne naimportovane opravily...) - opraven import cestiny z PQ generovanych Skrysotlacem - opraven import hintu z PQ - opraveno chybne zobrazovani cestiny u 'dummy' kesi ve vypisu hlavniho okna.
  • 0

#70 honzig

honzig

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 13:38

HaLuMa napsal/a:
Panove, zkuste verzi 2.0.3 (je potreba data znovu naimportovat, aby se chybne naimportovane opravily...)

- opraven import cestiny z PQ generovanych Skrysotlacem
- opraven import hintu z PQ
- opraveno chybne zobrazovani cestiny u 'dummy' kesi ve vypisu hlavniho okna.


Díky za GG2, zatiim se mi moc libi, uz mi funguje import PQ ze Skrysotlace.
Mam ale jeden problem. Pokud se chci podivat na detail cache, tak GG2 zamrzne s otevrenym oknem

GeoGet is busy... (neodpovida)
Draw chache information
Downloading images...

Procesor bezi na plne pecky a nic dokud to neshodim.
Je to nejaka chyba u me, nebo to dela i nekomu jinemu?
Diky
  • 0

#71 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 13:46

HaLuMa napsal/a:
Panove, zkuste verzi 2.0.3 (je potreba data znovu naimportovat, aby se chybne naimportovane opravily...)

- opraven import cestiny z PQ generovanych Skrysotlacem
- opraven import hintu z PQ
- opraveno chybne zobrazovani cestiny u 'dummy' kesi ve vypisu hlavniho okna.


Zdá se, že import ze Skryšotlače už funguje.

Ale při exportu všech záznamů do GPX to MapSource nenačte. Buď mám stále nějakou chybku v databázi a nebo je ještě jiný problém.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#72 honzig

honzig

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 13:54

honzig napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Panove, zkuste verzi 2.0.3 (je potreba data znovu naimportovat, aby se chybne naimportovane opravily...)

- opraven import cestiny z PQ generovanych Skrysotlacem
- opraven import hintu z PQ
- opraveno chybne zobrazovani cestiny u 'dummy' kesi ve vypisu hlavniho okna.


Díky za GG2, zatiim se mi moc libi, uz mi funguje import PQ ze Skrysotlace.
Mam ale jeden problem. Pokud se chci podivat na detail cache, tak GG2 zamrzne s otevrenym oknem

GeoGet is busy... (neodpovida)
Draw chache information
Downloading images...

Procesor bezi na plne pecky a nic dokud to neshodim.
Je to nejaka chyba u me, nebo to dela i nekomu jinemu?
Diky


Zkusil jsem prave stejny gpx soubor (prave vytvoreny ze Skrysotlace) importovat do GG v1, ale tam se import vubec nepovede s hlaskou "an invalid character was found in content text. Line:2652
  • 0

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 14:19

kolombo napsal/a:
Ale při exportu všech záznamů do GPX to MapSource nenačte. Buď mám stále nějakou chybku v databázi a nebo je ještě jiný problém.


nemuze se v tech vsech zaznamech vyskytovat keska, kterou jsi jeste neaktualizoval posledni verzi geogetu? (napriklad protoze byla meziitm archivovana, tak ze se ti uz neprepise?)

pridej si v konfiguraci sloupec 'Updated' a uvidis, jestli ti tam nestrasi nejaka keska, co nebyla aktualizovana. (podle tohoto sloupce se da i radit...)
  • 0

#74 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 14:21

honzig napsal/a:

Zkusil jsem prave stejny gpx soubor (prave vytvoreny ze Skrysotlace) importovat do GG v1, ale tam se import vubec nepovede s hlaskou "an invalid character was found in content text. Line:2652


Takovouto chybu nahlas spise Skrysotlaci, protoze je to on, kdo generuje invalidni XML...
  • 0

#75 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 14:23

honzig napsal/a:
Mam ale jeden problem. Pokud se chci podivat na detail cache, tak GG2 zamrzne s otevrenym oknem


Dela ti to na vsech kesich, nebo jen na nejakych konkretnich?
  • 0

#76 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 19:28

HaLuMa napsal/a:nerosumim ale te chybove hlassce: "nema zadne shody". Co tim Colorado mysli? S cim se to ma shodovat?


Shodovat se to ma s vyhledavacim retezcem co zada uzivatel, podle ktereho colorado vypise cache. Kdyz clovek do kesi vleze a jeste nic nezada, tak zobrazuje kese vsechny, a "nema zadne shody" tedy znamena ze tam zadna neni nahrana/nepovedly se nacist z gpx.

Jinak ja ted zkusil export kolem tisicovky kesi kolem Ceske Lipy v GG 2.0.3 (zdroj dat jsou PM PQ) a v pohode.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#77 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 20:07

Aha, takze to byl patrne dalsi projev chyby importu ze Skrysotlace, co by mela byt ve verzi 2.0.3 uz opravena.
  • 0

#78 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 22:36

Predem se omlouvam ze to pisu do tohoto vlakna, ale nemuzu najit to spravne - je to spis dlouhodobejsi prani: Bylo by mozne udelat toolbar s vyberem z ulozenych filtru? Jako je toolbar na listy, tak by byl podobny i na filtry. Treba s volitelnym nastavenim, zda po vyberu v dropdown menu se rovnou aplikuje filtr ci ceka na F5 .. Docela by mi to zjednodusilo praci (x kliknuti) - a doufam ze tedy nejen mne.
  • 0

#79 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 22:45

Klidne si mohl takove vlakno zalozit. ;) Kazdopadne je to zajimavy napad, urcite jej realizuji!
  • 0

#80 honzig

honzig

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 21:48

HaLuMa napsal/a:

honzig napsal/a:
Mam ale jeden problem. Pokud se chci podivat na detail cache, tak GG2 zamrzne s otevrenym oknem


Dela ti to na vsech kesich, nebo jen na nejakych konkretnich?


naimportoval jsem 5 kesi na zkousku a u vsech 5 to zamrzne.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka