Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1921 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 0:13

HaLuMa napsal/a:
Predne pri aktualizaci nezkouset zadne vylomeniny.
...
tam si to oprav tak, aby to zase ukazovalo na tvuj stary datovy adresar.

Spravil jsem to v geogetboot.ini. Proc tu cestu nejdriv nenasel, nevim. Vylomeniny jsem snad neprovadel zadne...
Diky za pomoc, mej se pekne,
--
Froggiewalker
  • 0

#1922 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 8:35

HaLuMa napsal/a:
Tak uz si ji muzes stahnout. ;)


Staženo a otestováno, už to funguje.

Díky :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1923 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 9:22

Froggiewalker napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Predne pri aktualizaci nezkouset zadne vylomeniny.
...
tam si to oprav tak, aby to zase ukazovalo na tvuj stary datovy adresar.

Spravil jsem to v geogetboot.ini. Proc tu cestu nejdriv nenasel, nevim. Vylomeniny jsem snad neprovadel zadne...
Diky za pomoc, mej se pekne,
--
Froggiewalker


Mám stejný problém jako Froggiewalker, při aktualizaci 2.2.6 jsem bez dat.
Tak jsem koukal že všechny předchozí verze si vytvářeli adresář J:\GeoGet\data a verze 2.2.6 si vytvořila celou strukturu paraelně do J:\GeoGet\dat
nevím jestli je to úmysl. Aktuální databáze+nastavení je ve starém adresáři "data" zachována, ale geoget si vytvořil nový adresář "dat" který začal používat a v kterém je defaultní nastavení. (Instalace na flešku)
  • 0

#1924 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 9:31

Tak to vypada, ze mi jeden maly raubir smazal pismenko z instalacniho skriptu. To vis, chce byt jako tata. :D
  • 0

#1925 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 9:41

HaLuMa napsal/a:
Tak to vypada, ze mi jeden maly raubir smazal pismenko z instalacniho skriptu. To vis, chce byt jako tata. :D


Znám to mám dvě malé raubířky :-)
  • 0

#1926 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 10:09

Tak ne, tohle vypada na moji blbost... za chvili vydam opravenou verzi.
  • 0

#1927 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 10:22

Tak je na webu novy build, ktery by mel mit tento problem vyreseny.
  • 0

#1928 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 16:03

Ahojky, Stazeno a funguje to bez problému. uz i u predchozi verze to jelo v poradku. Diky
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1929 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 16:55

Ahoj, nešlo by opravit takovou tu estetickou chybičku - zobrazování UTF v krajích ?
  • 0

#1930 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 18:28

jiste by slo, kdyz mi napises kde presne.
  • 0

#1931 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 22:27

Zase jeden dotaz/připomínka víkendového uživatele. V zobrazení jsem si přidal jeden sloupec (konkrétně "poslední nález" ). Sloupec se samozřejmě zařadil na konec seznamu. Při jeho zařazování na požadované místo ale nešlo v "nastavení-sloupce" označit požadovaný a několikerým nakliknutím jej posunout do požadované pozice. Vždy se sloupec posunul jen o jedno místo a následně jej bylo nutné znovu vyhledat, označit a posunout (opět jen o jedno místo). Mám pocit, že v předchozích verzích to fungovalo tak nějak interarktivněji. Současná používaná verze 2.2.6.544.
Jistě ... dá se s tím žít, ale myslím, že je to jen takový drobný bug, který autorovi proklouznul z klávesnice a jehož odstranění v některé další verzi nebude činit problém. Jinak za tento prg mockrát děkuji !!!
  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#1932 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 22:37

HaLuMa napsal/a:
jiste by slo, kdyz mi napises kde presne.


Co jako myslíš - jako kde to blbne ? Já to vidím hlavně v seznamu keší...

Zkus si dotáhnout třebas rakouskou GC1VHMR případně slovenskou GC1HVTR nebo italskou GC1Q3BY (to jen namátkou z těch které mám odlovené)
  • 0

#1933 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 22:48

Ahoj, uvítal bych možnost vytvoření XLS přílohy stejným způsobem, jako se nyní chová Geoget s RTF - tlačítko v listingu, přes kontextové menu v seznamu keší... (Takže by klidně stačilo mít někde v nastavení GG možnost přepnout z defaultních RTF příloh na XLS přílohy s poznámkou, že je potřeba umístit default.xls do datové složky a každý by si udělal "šablonu", která by se při prvním použití XLS u konkrétní keše zkopírovala do příloh pod názvem GCkod.xls a pak uz se nadale jen otevirala)
  • 0

#1934 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 0:08

Prijde mi to jako trochu zbytecne specificky pozadavek. Je tolik kesi, ke kterym je treba XLS priloha? (ja osobne nepouzivam ani RTF, ale to uz je vec jina) Nechal bych to u ledu. Pokud bude (a je to v planu) publikovana uprava ggc maker, ktera bude umoznovat pridavat si polozky do kontextoveho menu nad kesi v seznamu, je to problem resitelny trivialne makrem. Ale u tech ctyr kesi, ke kterym jsem potreboval excel, jsem to zvladl tedy do prilohy strcit i rucne ... :)
  • 0

#1935 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 0:30

Tak třeba na našich 212 odlovených keší máme zhruba 90 excelů (relativně dost luštíme dopředu, připravujeme předem i multiny, pokud mají složitější vzorce - šetříme čas v terénu, eliminujeme chyby, pohodlně měníme varianty u nejednoznačných stage), složku attach máme vždy celou v PDA... Myslím, že by to ušetřilo kupu času i ostatním, nejenom my luštíme "do šuplíku", ale pokud by to dalo dost práce, tak to budeme dělat po staru a počkáme si na ty makra... Případně třeba zkusit udělat anketu ohledně přehození "nativní" přílohy z RTF na XLS? Vidělo by se hned, zda to má nějaký význam...
  • 0

#1936 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 7:32

StanB99 napsal/a:
Zase jeden dotaz/připomínka víkendového uživatele. V zobrazení jsem si přidal jeden sloupec (konkrétně "poslední nález" ). Sloupec se samozřejmě zařadil na konec seznamu. Při jeho zařazování na požadované místo ale nešlo v "nastavení-sloupce" označit požadovaný a několikerým nakliknutím jej posunout do požadované pozice. Vždy se sloupec posunul jen o jedno místo a následně jej bylo nutné znovu vyhledat, označit a posunout (opět jen o jedno místo). Mám pocit, že v předchozích verzích to fungovalo tak nějak interarktivněji. Současná používaná verze 2.2.6.544.
Jistě ... dá se s tím žít, ale myslím, že je to jen takový drobný bug, který autorovi proklouznul z klávesnice a jehož odstranění v některé další verzi nebude činit problém. Jinak za tento prg mockrát děkuji !!!

Takto to fungovalo vzdy a zrejme jeste nejakou dobu bude. Je to vlastnost pouzite komponenty a jiz se tu na to ve foru nekolikrat poukazovalo. Tak zasto se sloupci se zase nemanipuluje, aby to byl az takovy problem. Jsou dulezitejsi veci za upravy a zmeny.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1937 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 7:33

lentom napsal/a:
Ahoj, uvítal bych možnost vytvoření XLS přílohy stejným způsobem, jako se nyní chová Geoget s RTF - tlačítko v listingu, přes kontextové menu v seznamu keší...

(Takže by klidně stačilo mít někde v nastavení GG možnost přepnout z defaultních RTF příloh na XLS přílohy s poznámkou, že je potřeba umístit default.xls do datové složky a každý by si udělal "šablonu", která by se při prvním použití XLS u konkrétní keše zkopírovala do příloh pod názvem GCkod.xls a pak uz se nadale jen otevirala)

Lustim take do supliku, ale excel jsem k tomu jeste nepouzil. (Ze by proto, ze jej vubec nemam? ;) )
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1938 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 7:46

Nejlépe se stejně lušti na papíru :) Ale každému dle jeho gusta :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#1939 dandu1

dandu1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 9:46

Někde jsem myslím viděl makro pro Geoget, které vypočtené FINAL waypointy (finální souřadnice multin a mysterek) překopíruje do původní cache. Ale nemohu nic teď najít. Poradíte někdo jak na to? Díky
  • 0
DANDU1

#1940 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 9:52

Pokud je to urceno pro export do GPS, muzes asi pouzit me makro, ktere dokaze kese s vylustenymi finalkami upravit a exportovat misto na "vychozi souradnice" na "finale".

Ke stazeni je zde http://geoget.ararat...:user:garmingpx
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama