Přejít na obsah


Fotka

9000


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 6:22

Tak, v Cechach je uz 9000 kesi. Timhle tempem do konce roku tech 10k stihnem...
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#2 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 7:39

A proc?
  • 0

#3 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 7:49

Možná proto, že ta poslední tisícovka vzala necelé 3 měsíce, a do konce roku zbývají víc jak 4.
  • 0

#4 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 7:50

v&f family napsal/a:
A proc?


tím dřív přistanou přibývat. :)
  • 0
:)

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:18

Děsný.
  • 0

#6 Venca_cz

Venca_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:25

Je to spíše smutné, že je stále víc a více kešek. Mělo by se to něak omezit, a následně regulovat kolem tech 10ti k kešek.
  • 0

#7 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:29

Venca_cz napsal/a:
Je to spíše smutné, že je stále víc a více kešek. Mělo by se to něak omezit, a následně regulovat kolem tech 10ti k kešek.

Problém je v tom, že některé oblasti jsou naprosto překešené a naopak v některých oblasteh skoro nic není... :(
  • 0

#8 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:47

Venca_cz napsal/a:
Je to spíše smutné, že je stále víc a více kešek. Mělo by se to něak omezit, a následně regulovat kolem tech 10ti k kešek.


Co chceš regulavat, regulovali všechno bolševici a to je zaplať pánbůch za námi. Vybírej si keše, které se ti líbí a nemusíš řešit takovou ptákovinu jako je regulace.
  • 0
Galdra

#9 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 8:48

Jestli chceš něco regulovat, tak jeď na Kubu...:(
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#10 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 9:17

Přesně tak, proč regulovat, proč truchlit? Víc kešek znamená větší možnost výběru. To že vznikají i špatné kešky je ralita, ale poměr je myslím stále stejný. A ono se to tak nějak přirozeně reguluje samo :) Špatné kešky čase zaniknou (autor se většinou s údržbou nezatěžuje).
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 9:34

To je teda tempo... Regulovat keše nemá smysl, regulovat si je musí kačerstvo samo tím, že prostě na některé chodit bude a na jiné ne. Je to volba každého, kterou uloví. Spíš by bylo na místě nějaká osvěta nových kačerů... je možná lepší "počkat na svoji první aspon 50 než založím svoji první keš", "ne každá škola (nemocnice, kostel, pomník) musí mít svoji keš" nebo "chci být jiný než ostatní"... ... teď lovím v oblasti, kde jeden kačer má nalezeno 35 a založeno 8 keší. Jsou zajímavé, ale mají své mušky :-(
  • 0

#12 tomasgn

tomasgn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 9:47

Co chceš regulavat, regulovali všechno bolševici a to je zaplať pánbůch za námi.


ani bych nerekl, ze je to za nami. evropska unie se snazi regulovat kde co.

ale k veci. nemuzeme se divit, ze pribyva kesi jako hub po desti, kdyz pribyva kaceru, a rada znich, sotva se vyklubali, touzi mit vlastni pixlicku. korunu tomu vsemu nasazuji nekteri vlastnici kesi, kteri podminuji zalogovani nalezu tim, ze nalezce musi mit aspon jednu vlastni zalozenou...
  • 0

#13 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 11:17

Poslední dobou mám pocit že se už jenom zaplňují díry v místech kde žádná cache ještě nebyla - třeba také proto že to místo jiným cacherům nepřipadalo pro cache dost dobré. Na druhou stranu se začínají vynořovat pěkné cache i v oblastech kde bylo ještě před 1-2 roky prázdno (letos jsem to s povděkem konstatoval v okolí Moravské Třebové)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#14 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 12:00

Já jsem se rozhodl si založit svojí první keš až odlovím 100 nějak jsem to nezvládl a založil jsem jí až později chtěl jsem vyhnout začátečnickým chybám a pozvat Kačery na nějaké zajímavé místo.(snad se mi to podařilo) Teď mám v hlavě připraveno par míst na další krabičky ale stále sháním další informace a fotky míst kam jí nakonec dám.Nechci aby to byl další bod ale aby to byl zážitek.;)
  • 0

#15 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 16:38

Zjevně se neodečítají disabled a archivované :(
  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 20:41

Já bych to tak tragicky neviděl. Kešky o ničem vyhnijou, mají jepičí život. No a při takovém nárustu nových kačerů musí samozřejmě přirůstat i počty keší. Najdou si i takové, co stojí za to, jiné prostě s nezájmem nebo kritikou "odejdou". Něco regulovat fakt nemá smysl, spíš dávat mladým vědět, co a jak je správně, co je zajímavé a jak zakládat nové keše, prostě osvěta a příklad...
  • 0

#17 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 21:04

když narazíte vyloženě na špatnou keš proč to autorovy nenapíšete popřípadě neporadíte jak a co změnit.Kdyby mi někdo poslal něco zajímavého k místům kde mám uložené kešky tak rád přidám informace do listingu.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#18 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2008 - 23:49

mwh napsal/a:
když narazíte vyloženě na špatnou keš proč to autorovy nenapíšete popřípadě neporadíte jak a co změnit...


No neco podobneho sem se snazil delat, ale potom co jsem napsal email a dotycny kacer povetsinou neodpovedel, nebo me pocastoval velmi "luxusnimi" vyrazy sem se rozhodl, ze to nema cenu. Kazdy at se sam zamysli nad tim, jestli je potreba kes v dane lokalite, zda se bude libit a nebude to jen dalsi tuctovka stylu: chtel sem udelat kes u rybnika, tak tady je :D Potom takove kese nalezite "ocenim" do logu, ale vzdy dodrzim to ze PODEKUJU :)

Na druhou stranu se asi najde spousta lidi co si poradit nechaji..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama