Přejít na obsah


Fotka

Koncim - prenecham slusnym lidem do pece svoje kese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2005 - 21:01

Dnes jsem chtel vyrazit na udrzbu severoceskych kesi a mel jsem v umyslu zalozit tam dalsi. Ale nejel jsem nikam.
Uzralo ve me rozhodnuti, ktere pocituju uz nekolik dnu - ze uz nehodlam investovat cas a penize do zabavy priblbliku, v posledni dobe vyrazne reprezentovanymi typky Alvarezem a Prdolou, ale jsou i dalsi. Takze pokud nekdo mate zajem moje kese prevzit, napiste - domluvime se s Haggaeusem jak na to. Jinak ty zbyle k 1.10.05 zaarchivuji. Na maily na toto tema krome nabidek k prevzeti nebudu reagovat, takze neztracejte cas. jarry.

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2005 - 13:55

... Takze pokud nekdo mate zajem moje kese prevzit, napiste - domluvime se s Haggaeusem jak na to.

Link - staci, kdyz se novy vlastnik domluvi z Jarrym.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2005 - 18:02

Dnes jsem chtel vyrazit na udrzbu severoceskych kesi a mel jsem v umyslu zalozit tam dalsi. Ale nejel jsem nikam.
Uzralo ve me rozhodnuti, ktere pocituju uz nekolik dnu - ze uz nehodlam investovat cas a penize do zabavy priblbliku, v posledni dobe vyrazne reprezentovanymi typky Alvarezem a Prdolou, ale jsou i dalsi. Takze pokud nekdo mate zajem moje kese prevzit, napiste - domluvime se s Haggaeusem jak na to. Jinak ty zbyle k 1.10.05 zaarchivuji. Na maily na toto tema krome nabidek k prevzeti nebudu reagovat, takze neztracejte cas. jarry.

Hele to me fakt mrzi tohle, ze by melo kvuli nasemu nazoru ubyt o jednoho geocachera, debatu jsme preci ukoncili, kazdy si odprezentoval to svoje, ale prchat ze sceny kvuli takovy hlouposti je preci ponekud neuvazene. Ty caches si zalozil, protoze te to bavilo, k mistum mas urcite nejaky vztah, preci to nehodlas rusit kvuli jedne rozepri, nechces si nejdriv pockat na to, az nejakou nekam schovam? Treba se ti to misto i obsah bude libit no a pokud ne, pak teprve muzes rict, ze jsem blbecek a novodobi cacheri jsou pitomci :( Rozmysli to jeste a setrvej dal u tyhle prima zalezitosti. koneckoncu tim spis, pokud jsme blbecci, nestojime za to, abys zanechal neceho, co mas rad. A jak k tomu prijdou ty ostatni, kteri si tvoje cache oblibili?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 10:23

Je mi to vlastně taky dost líto. Jarryho kontroverzní názory to tu docela oživovaly, a i když jsem s nimi často nesouhlasil, nebo mi připadaly až příliš extremistické, právě takové názory často dovedou debatu někam posunout. Ale především jsem si v poslední době moc užil Jarryho severočeské keše, jejichž kvalita pro mě je daleko důležitější než nějaké příspěvky na tomto fóru.

Ale vypadá to, že Jarry se už rozhodl, a já sem nechci psát jen plané plky. Jarry, bydlím dva bloky od Jiřáku, cca. 5 minut chůze k Tvé High Noon Cache. Takže pokud by sis to nerozmyslel, minimálně tuhle bych adoptoval.

Who
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 19:28

Je mi docela líto, kam až to došlo, ale bylo by mi líto ještě víc, kdyby měly některé tvoje cache kvůli tomu zmizet. Takže pokud se nenajdou i další zájemci, kteří by se o ně se mnou rozdělili, tak mám zájem převzít cache v okolí české Lípy a Mimoně - tam se vyskytuju celkem často a není to daleko. Méně často a dál jsou ještě Krumlovské, ale i tam jezdím tak ob měsíc, takže by to klidně šlo. O pražské a ostatní se doufám postarají jiní. Nejsem dvakrát aktivní zakladač keší, ale určitě se nenechám o GC odradit sebevětším prudičem...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 20:06

Dekuji vsem ochotnym za nabidky "adopce". V poradi, jak jsem nabidky dostaval by to zatim mohlo vypadat takhle (akorat Milancer jeste netusi, ze mu ji chci nabidnout, ale ma kousek od Ucha Lipnici, tak snad mu to nebude vadit.)
Pockam do konce tydne na pripadne reakce, pak vsechny zucastnene obeslu mailem a pres vikend bych to dokoncil. Jeste jednou dekuji. jarry.
Bretschneiderovo ucho (Lipnice) by jarry (GCPVW8)
MILANCER
Sleeping virgin (Ceska Lipa) by jarry (GCP653)
PITR pozdeji (az kes najde :-) )
Cross hill (Cesky Krumlov) by jarry (GCNK5C)
RAROCH
Yezzz (Cesky Krumlov) by jarry (GCNK5A)
RAROCH
Meee, hop (Putim) by jarry (GCNJXV)
RAROCH
Hell`s lizzard`n`frog (Zahradky u Ceske Lipy) by jarry (GCMB8X)
PITR
Expansion`s magnetic child (Prague) by jarry (GCM3R4)
MEDCIN
Nebe Mc (Mimon) by jarry (GCKYC4)
HAGGAEUS
Above the little flag (Kyjov u Rumburka) by jarry (GCKC24)
PITR
Rock organ (Prachen u Noveho Boru) by jarry (GCK8T2)
PITR
Royal treasury (Berounsko) by jarry (GCJYD8)
ASTERIS
Koh-i-noor (Cesky Krumlov) by jarry (GCJTWJ)
RAROCH
High noon / V prave poledne (Prague) by jarry (GCJRQC)
whoever_cz
Bezdez / No fear (Ceska Lipa) by jarry (GCJGHT)
PITR pozdeji (az kes najde :-) )

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 21:50

Jeste na vysvetlenou - nekoncim s geocachingem jako takovym. Dostal jsem se diky novemu pracovnimu zarazeni do casoveho a tim castecne i do psychickeho tlaku. Musim na nejakou dobu venovat pozornost jinym vecem. Asi by se to nejak dalo, ale ztratil jsem motivaci. Proto radeji vcas koncim s kesotvorbou a udrzbou stavajicich kesi.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2006 - 15:41

v
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2006 - 20:02

Bretschneiderovo ucho (Lipnice) by jarry (GCPVW8)
MILANCER
Ahoj. Co se týče Bretschnaiderova Ucha, tak bych měl zájem.. Mám to taky kousek a chystám se založit novou Cache vedle Ucha na Ustech pravdy. Jsem už domluven s autorem díla R.Dvořákem a nejni proti-naopak. Mohl bych pak mít tyto dvě kešky na starost společně.. Jinak příští rok se budou dělat Zlatý voči, tak bych opět měl zájem.. Kdyby to šlo, Ucho bych chtěl..Moc. Díky aspon za odpověd. Minja
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 22:34

Hodne zdaru! Rad bych se s tebou nekdy setkal. Minimalne cache Nad praporkem jsem si opravdu uzil a uz treba jen kvuli tomu je mi lito tveho odchodu, at uz je Tvuj duvod jakykoli. Hodne zdaru do dalsiho zivota a doufam, ze se nekdy potkame s GPS na ceste.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 13:47

Jeste na vysvetlenou - nekoncim s geocachingem... ...koncim s kesotvorbou a udrzbou stavajicich kesi.

Jarry, dobrej pokus!!! Je videt, ze sis sve puvodni rozhodnuti po vychladnuti rozmyslel, ale jinak je to vyzniva jako docela slusnej "podraz". Vyhrozovat archivaci peknych ceskych kesi jen proto, ze jen nejsi ochoten se o kesky nadale starat a jeste to navliknout jako "konec s geo" neni tak uplne fer "ke zbytku sveta". Geocaching ti muze hodne dat a jedine cim oplacis je prave vytvoreni vlastnich kesi a jejich naslednou udrzbou.

To by se libilo kazdemu, jen hledat, nic nezakladat a o nic se nestarat. Opravdu jdes novym geocacherum peknym prikladem!!! Nechces si to rozmyslet cele a nechat si nadale i kesky ? Do prace prece chodi vsichni...

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2006 - 18:28

v

mozno naozaj dozrel cas aby sem mohli pisat iba ludia, ktori su zaregistrovani, pride mi zbabele upozornovat na niektore veci tymto sposobom..
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2006 - 21:07

v






Koukám, že tu někdo
zvláštním způsobem "reinkarnoval" rok
staré téma, možná by se to hodilo
spíš href="http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=28878#28878">sem.




  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2006 - 20:21

Bretschneiderovo ucho (Lipnice) by jarry (GCPVW8)
MILANCER
Ahoj. Co se týče Bretschnaiderova Ucha, tak bych měl zájem.. Mám to taky kousek a chystám se založit novou Cache vedle Ucha na Ustech pravdy. Jsem už domluven s autorem díla R.Dvořákem a nejni proti-naopak. Mohl bych pak mít tyto dvě kešky na starost společně.. Jinak příští rok se budou dělat Zlatý voči, tak bych opět měl zájem.. Kdyby to šlo, Ucho bych chtěl..Moc. Díky aspon za odpověd. Minja

Diky za nabidku. Sice je to uz vice nez rok co me naprdli soucasne tady i v praci, ale situace se mezitim jakz takz vycistila. Zrusil jsem mezitim sest kesi a kdybych chtel neco udelat s Uchem, tak ho zase radeji zrusim.
Tim se uvolni prostor nekomu dalsimu, aby si na stejnem miste mohl udelat neco podle sveho. No a lidi maj moznost se na stejne misto podivat s odstupem casu znova a zase najit kesku. Tak se to stalo i v Ceskem Krumlove.
Ted je to teda hodne mimo moje cesty, ale dokud funguje, nechavam ji zit. Kdyby zmizla, muze byt misto tvoje :-).
Edit: Ale, tohle jsem napsal, a napada me, ze by sis mohl vybrat. Jestli bys ji radeji ted adoptoval nez potom delal novou, tak se domluvme.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 17:36

Me se to cele zda jaksi ucelove, protoze Jarry s tim evidentne chtel skoncit uz driv a nazorovou rozepri, kde nikdo z nas na nej neutocil, tak jako on na druhou stranu, vyuzil docela obratne ve svuj prospech a takzvane "odesel se cti". Viz nazor nekolika ucastniku diskuse, ze jsme to my ti zli, kteri Jarryho vypudili :( Procez ted musim 20x premyslet, jestli muzu napsat malinko jiny nazor, nez ma nekdo jiny, aby nahodou dalsi obet nepadla na mou hlavu. To co jsi udelal a jak jsi to udelal Jarry, nebylo fer, nezlob se na me. Doufam, ze jsi tim nezasadil nebezpecny precedent. I tak se tesim na nalezy tvych (byvalych) cachi, pry jsou bezva.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 17:59

Do prace prece chodi vsichni...

V tomhle bodě bych se rád Jerryho zastal. Prošel jsem podobným vývojem a od té doby, co řídím pomalu celou zeměkouli, těm cachím moc nedávám. Vedle toho mi trochu vadí ta masovost a svým způsobem omezenost některých kolegů, což má asi Jerry podobné. Prostě na mě přišla chandra a jsem pořád buď v práci nebo doma u své mladé krásné ženy. Dokonce i Vistu jsem prodal. Pravda, hned jsem si koupil dvě jiné GPS ... . Pozitivní na tom je, že jsem po zhruba tři čtvrtě roce takového necachování uložil další tři cache (už je jen popsat a nechat schválit) a čas od času si nějakou zajdu ulovit. Takže Jarrymu přeju hodně štěstí v pracovním i osobním životě a ... ono ho to nepustí. Jak někdo chytí signál ... .
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2006 - 18:24

Domluva bude určitě. Možná by jsme si mohli písnout přes profil,aby jsme to tady nemuseli řešit..Mě osobně je to vcelku jedno. Novou cache založit umím..S adopcí bys mi musel pomoc. Tak napiš..Díky a ahoj..
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 18:11

Me se to cele zda jaksi ucelove, protoze Jarry s tim evidentne chtel skoncit uz driv a nazorovou rozepri, kde nikdo z nas na nej neutocil, tak jako on na druhou stranu, vyuzil docela obratne ve svuj prospech a takzvane "odesel se cti". Viz nazor nekolika ucastniku diskuse, ze jsme to my ti zli, kteri Jarryho vypudili :( Procez ted musim 20x premyslet, jestli muzu napsat malinko jiny nazor, nez ma nekdo jiny, aby nahodou dalsi obet nepadla na mou hlavu. To co jsi udelal a jak jsi to udelal Jarry, nebylo fer, nezlob se na me. Doufam, ze jsi tim nezasadil nebezpecny precedent. I tak se tesim na nalezy tvych (byvalych) cachi, pry jsou bezva.

Řekl bych, že na připomínky má právo Pítr, který je na seznamu a přebírá část cache.
Ostatním jde ten seznam jaksi na vědomí ....

Mimochodem, ten Tvuj uváděný mail je jaksi nefunkční ....

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 0:03

a od té doby, co řídím pomalu celou zeměkouli, těm cachím moc nedávám...

My tady všichni hrajeme golf ;)))
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2006 - 17:46

Domluva bude určitě. Možná by jsme si mohli písnout přes profil,aby jsme to tady nemuseli řešit..Mě osobně je to vcelku jedno. Novou cache založit umím..S adopcí bys mi musel pomoc. Tak napiš..Díky a ahoj..

Brettschneiderovo ucho uz je diky tajemnemu "V" prevedeno do Minjovy pece.
Je pekne vedet, ze dobry clovek jeste zije a navic je nezistny tak, ze se ani nechce nechat poznat.
Diky ti, neznamy dobrodince, ze jsi pomohl dobre veci.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama