Přejít na obsah


Fotka

Objednani GC z www.coinsandpins.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2008 - 20:42

Nebude nekdo ted objednavat nejaky GC z http://www.coinsandpins.com/ ?? chtel bych jen jeden a nemam zkusenosti se zahranicnimi obchody, tak kdyby tam nekdo neco bral ozvete se prosim a nejak se domluvime. Diky
  • 0

#2 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 6:26

No koukam, ze maji v prodeji Nocturnal, takze asi objednam. Co shanis?
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#3 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 11:15

malcor: Myslíš, že bych se mohl taky přidat ? Pokud by to šlo, měl bych zájem o geocoin 100 finds a dva travel bugy.
  • 0

#4 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 11:23

Ok, tak to zkusime nejak dat dohromady.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#5 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 11:27

Díky
  • 0

#6 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2008 - 12:31

Pan_Veprinu napsal/a:
Díky


Nějak mi nejde potvrdit na tomto serveru objednávka. Pokud ještě někdo chce nějaký geocoin z tohoto shopu, dejte vědět. Dnes bych to chtěl zaplatit dokud je alespoň trochu slušný kurz na PayPalu.
  • 0

#7 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 0:21

Bo.T.L. napsal/a:

Pan_Veprinu napsal/a:
Díky


Nějak mi nejde potvrdit na tomto serveru objednávka. Pokud ještě někdo chce nějaký geocoin z tohoto shopu, dejte vědět. Dnes bych to chtěl zaplatit dokud je alespoň trochu slušný kurz na PayPalu.


Objednávku bohužel neuděláš,maj odstavený PayPal systém už týden.
Čekám i já, i když jsem dealer:@ s přímím vstupem.
Mezitím se vesele vyprodávají některé kusy, i když nevím jak když nejde dokončit objednávka.
  • 0

#8 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 8:13

bob&bobek napsal/a:

Bo.T.L. napsal/a:

Pan_Veprinu napsal/a:
Díky


Nějak mi nejde potvrdit na tomto serveru objednávka. Pokud ještě někdo chce nějaký geocoin z tohoto shopu, dejte vědět. Dnes bych to chtěl zaplatit dokud je alespoň trochu slušný kurz na PayPalu.


Objednávku bohužel neuděláš,maj odstavený PayPal systém už týden.
Čekám i já, i když jsem dealer:@ s přímím vstupem.
Mezitím se vesele vyprodávají některé kusy, i když nevím jak když nejde dokončit objednávka.


No já jim včera poslal urgent dotaz že mi nejde dokončit objednávka a během chvíle mi přišla odpověď, že by závada měla být odstraněna během odpoledne (podle časového pásma u nás nejspíš až druhý den ráno). Ani teď to však nejde a v USA ještě asi mají půlnoc. Bohužel kurz koruny se zase posunul směrem dolu.
  • 0

#9 Kris_CZ

Kris_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 9:34

Neví někdo jak je to s placením cla? A za jak dlouho to přijde?
  • 0

#10 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 9:45

Zdar, s daným obchodem bohužel nevím. Teď jsme si objednali na http://www.geocoinshop.de/ a zatím nebyl problém (platba, potvrzení, informační mail o odeslání...). Ceny dobrý, odesílají do ČR. Teď čekáme až to příjde, tak uvidíme. Hodíme pak zmínku na náš blog, jak to dopadlo.
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#11 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 13:29

Kris_CZ napsal/a:
Neví někdo jak je to s placením cla? A za jak dlouho to přijde?


21.7.2008 jsem objednával Presale geocoiny od jednoho cachera Američana na jeho stránkách (Keltské slunce a klíče). Do celní deklarace uvedl hodnotu zásilky podle ceny, kterou jsem mu platil PayPalem (55USD) a nějaký praporčík na Celní správě aktivně rozbalil obálku, našel tam PayPal vyúčtování a vyměřil mi DPH 19%. To se fakt vyplatí. :-(
Bohužel jsem u toho samého cachera objednal další Presale geocoiny za ještě vyšší částku a tak to bude veselo. Od 7.8.2008 to trčelo na celnici v Ruzyni a 11.8.2008 mi to konečně přišlo.
Běžně se mi to nestává, ale tohle už je druhý případ, kdy jsem platil DPH.
  • 0

#12 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 13:31

chipoliny napsal/a:
Zdar, s daným obchodem bohužel nevím. Teď jsme si objednali na http://www.geocoinshop.de/ a zatím nebyl problém (platba, potvrzení, informační mail o odeslání...). Ceny dobrý, odesílají do ČR. Teď čekáme až to příjde, tak uvidíme. Hodíme pak zmínku na náš blog, jak to dopadlo.


V rámci EU je to pohoda a myslím že se nic neplatí (tedy minimálně to DPH určitě ne).
  • 0

#13 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 13:59

Z Coins and Pins sem objednaval 3x z presale. Zasilka tady byla dycky tak 5 dnu az tyden po odeslani a clo sem neplatil. Ale je fakt, ze sem toho bral dycky jenom trochu. Tzn. tak 3GC.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#14 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 14:06

malcor napsal/a:
Z Coins and Pins sem objednaval 3x z presale. Zasilka tady byla dycky tak 5 dnu az tyden po odeslani a clo sem neplatil. Ale je fakt, ze sem toho bral dycky jenom trochu. Tzn. tak 3GC.


No já jsem z CoinsAndPins.com zatím také nic neplatil. Záleží totiž na tom, co je uvedeno v Custom Declaration za částku. Pokud je tam něco víc jak ekvivalent 20EUR, tak je pravděpodobné, že to na celnici neprojde.
To je moje zkušenost.
  • 0

#15 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2008 - 22:20

Myslím, že clo je dáno částkou zásilky (více třeba zde: http://www.dovoz-z-u...lo-z-usa-a-dph/). Ale jak píší ostatní, reaita je jjak kdy. Sáím jsem objednával 12ks TB (asi za 50USD) a prošlo mi to bez cla. Kamarád si často objednává díly na letadla (hroznej koníček :)) a je to tak 50% na 50%, že mu to napařej. Je to asi podle toho, komu se to tam dostane pod pazouru. Možná je i domluva s obchodníkem na uvedení na obálku (balík), že se jedná o dar. Ale to mám jen z doslechu.
  • 0

#16 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2008 - 13:51

LaLu Team napsal/a:
Myslím, že clo je dáno částkou zásilky (více třeba zde: http://www.dovoz-z-u...lo-z-usa-a-dph/). Ale jak píší ostatní, reaita je jjak kdy. Sáím jsem objednával 12ks TB (asi za 50USD) a prošlo mi to bez cla. Kamarád si často objednává díly na letadla (hroznej koníček :)) a je to tak 50% na 50%, že mu to napařej. Je to asi podle toho, komu se to tam dostane pod pazouru. Možná je i domluva s obchodníkem na uvedení na obálku (balík), že se jedná o dar. Ale to mám jen z doslechu.


No myslím že jsem na zásilce měl v Custom Declaration zvoleno Gift, ale deklarovaná hodnota byla 55USD a celník normálně zásilku rozbalil, tam našel PayPal vyúčtování a napařil mi DPH 12USD. Celkem tam bylo myslím 6 - 7geocoinů (dva různé presale sety) ... a to se tedy vyplatí. :(
  • 0

#17 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2008 - 19:21

malcor - bude se tedy konat ten nákup ? O ty TB bych docela stál...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama