Přejít na obsah


Fotka

Jakou máte GPS?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#1 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 8:05

Ahojky. Chtěla jsem si koupit nějakou GPS. Ale nechci nějakou takovou tu drahou. Mohla by se najít nějaká GPS do 3 000 Kč? A jakou máte vy GPS? Napiště!
  • 0

#2 josef05

josef05

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 9:14

Už se to tu řešilo minulý týden. Toto je nejlevnější mapový přístroj.

http://eshop.dino-m....mapa-cd-topo-50
  • 0

#3 Pacifa

Pacifa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 13:44

Momentalne bohuzel zadnou ted se rozhoduju jestli poridit Legenda nebo trochu investovat do 60csx nebo Oregona tech 9200,- se mi zda az moc.
  • 0

#4 chipoliny

chipoliny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 16:36

navilock nl-101h. Velmi jednoduchá až prostá gps. Snad už se ani neprodává, ale koupě to byla víc než dobrá!
  • 0
www.chipoliny.blogspot.com
podívejte se na geoprojekt K pramenům
http://chipoliny.blo.../k-pramenm.html

#5 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 16:38

Nejlevneji te vyjde koupit BT modul k mobilu za 1000-1500,- pokud tedy ten mobil disponuje pripojenim bluetooth.
  • 0

#6 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 17:25

Mám Legenda a stačí to. Pořizovací cena cca 1500 Kč, Většinou i s mapou....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#7 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 18:46

Mám GPSmap 60Cx.Může zmoknout a má dobrou výdrž baterií.Jsem s ní spokojen.
  • 0

#8 Ondra78

Ondra78

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:02

E Trex Legent + TOPO Spokojenost
  • 0

#9 tukan100

tukan100

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)
  • LocationLouny

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:02

Koupil jsem nedávno etrex legend za 1500 i s mapou a jsem spokokojený i v hustším lese pokud mám navigaci v ruce tím pádem pásková anténa v plném záběru tak i při dvou satelitech mám signál sice asi není extra přesnost ale funguje jinak ve volném prostranství ,alá terén sem tam strom viz lounsko mám přesnost + - půl metru a to je si myslím na levnou zastaralou gps hodně dobrý.Ale nejsem zkaženej jinou lepší navigací je to moje první takže to ber s přehledem je to moje první, jedinečná ,nezapomenutelná holt první znáte to že jo ?:D
  • 0
tukan100

#10 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 19:19

Mam 60 csx + topo 1.2 a jsem spokojenej. Nejdriv jsem vahal jestli nekoupit colorado, nakonec jsem tady ve FRCu koupil to co mam za 6000,- a libuju si :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#11 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2008 - 20:02

chipoliny napsal/a:
navilock nl-101h. Velmi jednoduchá až prostá gps. Snad už se ani neprodává, ale koupě to byla víc než dobrá!

Souhlas, poslednich cca 500 cachi odloveno taky s NL-101H, a rok a pul prezila me zachazeni, to je vic, nez muzu rict o jakemkoli vyrobku Garminu. Nicmene jsem nepoucitelny a poridil jsem si nedavno jako zalohu 60CSx, obcas se hodi kouknout do mapy, nebo pro pripad, ze v NL-101H dojde baterka :)
  • 0

#12 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 9:43

Mám pravěkého magellana 315, kterýžto mě však už neuspokojuje, takže jsem si koupil lehce ojeté PDA (acer n30) a k němu mám objednaný BT modul (holux m-1000). Tahle varianta mi vyšla jako nejvýhodnější poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Ojeté ale dost slušné PDA se dá na aukru koupit i za 1000 - 2000 Kč, BT GPS modul je na eBay za nějakých 60 dolarů i s poštovným. Na výběr je řada programů na mapy i na geocaching, často lepších, než co je "zadrátováno" v samotné gps, nehledě na to, že samotné pda je velmi dobře využitelné i mimo GC. Jediná nevýhoda takové kombinace je, že pda je zranitelnější. S běžnou gps můžete zmoknout do niti, vyválet ji v blátě, vymáchat v potoce a jede se dál. Běžné pda by podobné zacházení určitě nepřežilo.
  • 0

#13 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 10:29

trapná otázka: když si koupím BT modul k mobilu, je nutné se pak přihlašovat pokaždé na wap když budeme na lovu?
  • 0

#14 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 10:32

Stejně jako lukabike.com mám 60CSx + topo 1.2 a spokojenost. ;) Taky jsem uvažoval o coloradu, ale v té době měl hodně nevychytaných much a já chtěl kešovat a né furt něco doštelovávat. :@
  • 0

#15 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 11:11

baron napsal/a:
trapná otázka: když si koupím BT modul k mobilu, je nutné se pak přihlašovat pokaždé na wap když budeme na lovu?


BT modul a wap spolu nijak nesouvisí.
  • 0

#16 Andre

Andre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 12:20

taky bych rad nejakou gps, na cene mi tolik ani nezalezi hlavne abych s ni byl spokojenej a ne abych si za pul roku zacal hledat jinou, dekuji za odpovedi, kdyz tak muzete i nejake odkazy kde se to da objednat, nejak me to hledani uz nebavi at na netu nebo v lese a chci gps:)
  • 0

#17 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 12:31

Mám pár měsíců etrex Legend HCx a TOPO a velká spokojenost. Barvičky na displeji, routing, geocaching. Přemýšlel jsem i o něčem jako pda, kvůli programům, ale pda nemá až 25 hodin výdrž, a když se vyrácháte nebo sebou někde třísknete, není to zrovna bez následků. Takže pro mě to byla volba, mít chytrou navigaci, na kterou musím v terénu dávat bacha, nebo něco co mi chvilku vydrží. Pravda, ještě je tu Colorado, ale to už je jiná cenová relace... tedy zatím.
  • 0

#18 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 13:04

já jsem si pořídil etrex H a jsem s ním spokojeny jak vydrž tak přesnost sice občas nejkradší cesta není ta nejednoduší ale alespoň je to zábava:D jinak legend Hcx je taky skvělá volba.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#19 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 20:19

Tak jsme dneska objednali garmina za 1400. Už se moc těšíme a snad se s ním naučíme pracovat. Jsme začátečníci a byl nám doporučen.
  • 0

#20 tukan100

tukan100

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)
  • LocationLouny

Publikováno 18 srpen 2008 - 20:40

Vítej v klubu mám ho týden a funguje slušně za ty prachy paráda
  • 0
tukan100




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka