Přejít na obsah


Fotka

Kontakt na reviewera


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Miproous

Miproous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 21:17

Zdravim. Nemáte někdo nějaký kontakt na reviewera? nechi je obtěžovat přes www.geocaching.com, ale rád bych se dozvěděl více přímo od něho.Děkuj Michal a Petra
  • 0

#2 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 21:26

Kontakt přes profil je stejně dobrý jako jakýkoliv jiný. Neboj se jim napsat, pokud bude mít dotaz hlavu a patu, určitš se mu budou věnovat. Nesmíš samozřejmě očekávat odpověď do druhého dne, kluci mají práce dost. V minulosti jsem se na ně párkrát takhle obrátil a vždycky mi velice ochotnš vyšli vstříc. Jenom prosím, zkus nejdřív najít odpověď na fóru, u kolegy nebo na wiki. Ať zase někdo jiný nenadává, že se reviewři nevěnují schvalování kešek a podobně.
  • 0

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 21:41

Pro kontakt s reviewerem je reviewer note u tvojí kešky, případně přímo přes profil na gc.com... ale zlaté pravidlo je, kdo hledá ten najde a třeba ho nebudeš muset ani kontaktovat...
  • 0

#4 Miproous

Miproous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 21:54

Problém je že nevím kde u mé kešky najdu kontakt na riviewera když kušku ještě nemám schválenou. Už je to přes stýden a stále nedošlo ke schválení. Kešká je umístěna cca 5km od nebližší kešky. Je založena odlišným stylem od jiných kešek (takovou jsem zatím nenašl) a proto si myslím že nemůže být problém ke schválení.. Tak proto hledám kontakt přímo na něj :-( Zkoušel jsem google atd,, ale nic
  • 0

#5 Miproous

Miproous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 21:55

omlouvám se za chybky :-)
  • 0

#6 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:03

Zkus to přes profil... najdeš v něm e-mailovou adresu a někdy i icq. Tady máš odkazy na všechny místní reviewery...
Igy, Ponik, Minarjo
Na něco se dá použít i sekce Reviewer ve zdejším fóru, ale nevím jak moc jí sledují a dotaz na schválení cache bude stejně určitě lepší soukromě. :)
  • 0

#7 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:04

Když se na mě párkrát se stejným problémem obrátili jiní zakladatelé, nakonec jsme zjistili, že keš ještě finálně neuložili. Podívej se proto, jestli je keš opravdu uložená a čeká jen na vyjádření reviewera. Někde se snadno zapomene zaškrnout dole dvě pole se souhlasem a nahoře políčko pro publikování. V listingu by měla být jediná červená informace, a to že keš čeká na posouzení od reviewerů.
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:04

Miproous napsal/a:
Problém je že nevím kde u mé kešky najdu kontakt na riviewera když kušku ještě nemám schválenou. Už je to přes stýden a stále nedošlo ke schválení. Kešká je umístěna cca 5km od nebližší kešky. Je založena odlišným stylem od jiných kešek (takovou jsem zatím nenašl) a proto si myslím že nemůže být problém ke schválení.. Tak proto hledám kontakt přímo na něj :-( Zkoušel jsem google atd,, ale nic


Proč hledáš tam kde nemáš? Přímo u kešky máš jednu z možností logu "Write reviewer note", takže tam napiš co potřebuješ a čekej, on se ti ozve... Tuto note vidí jen on a ty, takže nemusíš mít obavu... A čti Wiki nebo gc.com, kde je o založení keše dost informací..
  • 0

#9 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 883 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:10

Nevím, jestli je to správná rada. Co jsem z minulých diskuzí pochopil, tak reviewer note se k reviewerům nijak prioritně nedostane, je to log jako každý jiný.
  • 0

#10 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:11

A upozorní systém reviewera, že má někde "reviewer note"? Po schválení určitě ne, ale jak je to před ním, nevím. :(
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2008 - 22:19

alkes napsal/a:
A upozorní systém reviewera, že má někde "reviewer note"? Po schválení určitě ne, ale jak je to před ním, nevím. :(

Podle toho, co zde psal MInarjo tak před zveřejněním ano, po zveřejnění je to již normální log, který sice vidí jen reviewer, ale to je všechno.... Na druhou stranu, co psát závažného a urgentního po zveřejnění na reviewera?
  • 0

#12 Miproous

Miproous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 7:15

No tak drive nez jim napisu tak to vlozim sem. U kesky mam stale tento text: This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing. Jinak dekuji za kontakt, zatim ho nepouziji :-)
  • 0

#13 ditka

ditka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 10:53

Miproous napsal/a:
No tak drive nez jim napisu tak to vlozim sem. U kesky mam stale tento text: This cache has not been reviewed yet. Once it is published, it will be listed on the site. Check the logs to see if the reviewers have left a note for this listing.

Jinak dekuji za kontakt, zatim ho nepouziji :-)


Ahoj, chci se zeptat jak to dopadlo? Mám stejný problém.
  • 0

#14 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:04

Ja uz taky cekam 5 dni na schvaleni 2 kesek :( Asi jsou kluci nekde na dovoleny
  • 0

#15 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:06

Tak tenhle problem nas ma evidentne vic :)
  • 0

#16 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:38

Já jsem měla taky tenhle problém, tak jsem jednoho z reviewrů zkontaktovala, a on mi napsal, že tento víkend bylo jen v české frontě (dělají ještě i Slovensko a Polsko) 130 keší, čekajících na schválení... Takže dělají, co mohou, chce to jen čekat, až se dostaneme na řadu...
  • 0

#17 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:46

Reviewri jsou taky kaceri, minarjo treba o vikendu kombajnoval na Medlove ;) Tak se tady nezblaznete B)
  • 0

#18 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:54

Jo, mně se už taky tady ptali místní začínajíci kačeři, co se děje, jestli náhodou neudělali chybu v založení a tak podobně, pokud by keš někde s něčím kolidovala nebo něco nesplňovala, napíše reviewer autorovi, odůvodnění co a proč nesplňuje, jinek na Medlově jsem s minarjem mluvil, tak jsou totálně zavalení novými cache a nestíhaí.
  • 0

#19 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 14:53

junet napsal/a:
Jinak na Medlově jsem s minarjem mluvil, tak jsou totálně zavalení novými cache a nestíhaí.


Je to tak, prosím vydržte a nezlobte se na nás. Na všechny se dostane, snažíme se dělat co můžeme... Já osobně, ale ani v této situaci nechci slevit z pečlivosti kontrol a proto mi to nejde tak rychle jak bych si přál...

Pro ty, které nastalá situace rozmrzuje, tak prosím vydržte. Kritické očekávam jestě září... pak by mělo snad již dojít k nějakým změnám, které by pomohly reviewerům získat opět kontrolu nad přívalem caches. Potřeba změn je ted v době vrcholu geosezony 2008 více než aktuální a bohužel pro vás, je to už díky protahování publikací vidět i navenek :(.

PS. Není někde nějaká soutěž o to, kdo založí nejvíc cache o prázdninách :D vypadá to, že (a nejen) kačeři z Česka finišují....;)

PPS. Hodně nešťastní či hodně naštvaní mě mohou kontaktovat via ICQ pro vice info... jedny se pokusím rozveselit a druhe uklidnit ...
  • 0
ICQ: 340776686

#20 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 15:00

Poník už vše důležité napsal-ano, vzhledem k dovoleným (cacherů na jedné straně a reviewerů na straně druhé) teď cacheři zakládají opravdu jak diví a revieweři hůře stíhají, pro představu - v neděli večer bylo v CZ frontě cca 120 nezpracovaných keší k publikaci, teď je to 65. Sám se na to dnes pokusím vrhnout intenzivněji (dnes více času), tak to snad už bude lepší. Děkuji za trpělivost...
Jinak kontakt na reviewery viz wiki, jako 99% odpovědí na další věci, že :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama