Přejít na obsah


Fotka

filtr pro vypoctene mysterky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 19:10

Jakym zpusobem, vyfiltrovat mysterky, u kterych mam vypoctene finalove souradnice? POkud nastavim jen ty nenalezene, ktere maji 'final', najde mi to i ty, co maji 'final' nastaveno od autora na 0.0. "Zaskrtavatko" s prazdnymi souradnicemi na to nefunguje. Musim si na to vytvorit vlastni Tag?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 19:32

Prazdne souradnice tam dava jen Skrysotlac. Ale mel by ti pomoci filtr na prazdne souradnice u waypointu, ne?
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 20:26

Pri nezaskrtnutem (=prazdnem) "Empty coordinates" to tam da i waypointy, ktere maji FI=0. Nebo spatne chapu smysl.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 21:02

nebo to zaskrtavas u geocache a ne u waypointu...
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2008 - 22:42

Na zalozce "Aditional Waypoints", ramecek "Coordinates", zaskrtavatko "Empty coordinates" do prazdneho stavu. Vysledkem je seznam, ktery obsahuje i kesky s prazdnymi finalnimi souradnicemi.
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 9:59

Tak v dalsi verzi to trosku vylepsim - pokud bod ma prazdne souradnice, nebude automaticky detekovan jako finalni.
  • 0

#7 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 10:25

S takovouto podporou si primo lebedim. Diky moc. A abych toho vyuzil, tak jeste par drobnosti: kdyz mam v seznamu oznacene kesky (treba po hledani), libilo by se mi invertovat vyber, abych pak mohl vsechny ostatni jednoduse smazat. Je mozne nejakym zpusobem hledat podle obsahu Tagu? Mam v Tagu ID TBa GC a chtel bych napriklad najit, do ktere kesky jsem jej vlozil nebo z ktere jsem jej vyzvedl. Trideni Tagu je striktne jako text, takze cislo 11 je zobrazeno pred 2. Libilo by se mi, kdyby pri vytvoreni Tagu bylo mozne definovat, ze muze obsahovat jen ciselnou hodnotu (treba si oznamkuju uroven kesek) a pak to tridit jako cisla.
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 12:21

To jsou vsechno veci, kterymi budu program vysperkovavat az ve chvili, kdy dodelam ponekud zasadnejsi vnitrnosti. Jinak podle obsahu tagu muzes zatim hledat pres filtry. (ba dokonce ti tam v hodnotach tagu budou fungovat zastupne znaky * a ?. ;)
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 13:20

HaLuMa napsal/a:
To jsou vsechno veci, kterymi budu program vysperkovavat az ve chvili, kdy dodelam ponekud zasadnejsi vnitrnosti.

Jinak podle obsahu tagu muzes zatim hledat pres filtry. (ba dokonce ti tam v hodnotach tagu budou fungovat zastupne znaky * a ?. ;)


Jiste, to chapu, zakladni funkce predevsim. Me staci, ze vyhledove tam neco takoveho bude. I takhle je to super, a to je zatim alfa verze (nebo jaka vlastne?).

No jo, tak ty * a ? me tam zkusit nenapadlo. V tom pripade nemam problem. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama