Přejít na obsah


Fotka

Import GPX pro route filtr


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 14:20

Nedari se mi importovat zadny soubor gpx pro filtr podel trasy. Jak ziskat prislusny gpx? Zkousel jsem jej treba z mapy.cz, ale po importu se mi nezobrazil zadny dostupny bod. Help tam uvedeny mi nejak nenapovedel, tak se ptam tady. Diky
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 14:38

primo na strance filtru muzes GPX s trasou naimportovat a ulozit si tu trasu pod nejakym jmenem. od tim jmenem se ti pak ta trasa ukazuje ve filtrech. A abych podle takto ziskane a naimportovane trasy mohl filtrovat, tak si musis alespon jednu trasu vybrat a hodit si doprava do okenka. muzes ta dat i vice tras najednou. A nezapomenou zaskrtnout (!) vybiratko 'Nearest...' a zvolit maximalni vzdalenost od trasy.
  • 0

#3 tomasCR

tomasCR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 15:04

No zrovna jsem dnes import podle trasy (gpx z mapy.cz) zkoušel a je to naprosto luxusní a užitečná záležitost ;-) Funguje bezvadně. Díky moc
  • 0

#4 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 17:36

Jo, to jsem si ted vyzkousel, na GPX z mapy.cz to funguje. Chtel jsem to pouzit na body delsi multiny - vygenerovat si z nich gpx a to importovat, a to nejde. GG nic nenahlasi ale take se nezepta na jmeno. Takze vlastne nevim, v cem je chyba. (Ve mne, to je jasne, ale to je trochu siroky okruh na hledani zavady. ;) )
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 18:04

To GPXko musi obsahovat 'trasu', ne jen body. Zkousel sjem to na trase z mapy.cz i na trase vyrobeme v MapSource.
  • 0

#6 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 18:18

Hm, ja jsem si ted udelal TXT jen se souradnicemi bodu (rucne jsem si vytvoril jiz importovany soubor trasy) a taky to funguje. Mozna si k tomu udelam nejake makro, aby to udelalo za me.
  • 0

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2008 - 18:24

Ano, importovane trasy jsou ukladany v obycejnem textaku s vcelku pochopitelnym formatem. Takze se da vytvaret rovnou tento textak a umistit jej do 'route' podadresare.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama