Přejít na obsah


Fotka

Chyba v XML


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2008 - 23:17

GG mi na teto cachi GCPBA0 pri exportu do PQ GPX exportuje kod, ktery nechce precist ani GSAK, ale napr i Microsoft Word zahlasi chybu cteni XML na stejnem radku, se kterym ma problem GSAK. Kdyz se divam primo na gc.com stranky dane cache, tak tam tyto podezrele znaky vidim taky. Nevite nekdo na ci strane je chyba a jak to osetrit? Diky <groundspeak:short_description html="True"><![CDATA[Kopec je to sice prudký, ale zato dlouhý. Kecám, není to tak strašné... Just an ordinary hill, nothing terrifying. !<Ȍ冈ᾫ阨Ơ]]></groundspeak:short_description>
  • 0

#2 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 865 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 7:50

MoZiGo to riesi...;)
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:12

Na to, ze tvuj program dela nelegalni veci, jsi drzy jak opice.
  • 0

#4 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:14

klama napsal/a:
MoZiGo to riesi...;)


No MoZiGo jsem zkusil, ale i po shlednuti 3 instruktaznich videi mi prislo silene slozite a to co jsem udelat potreboval se mi udelat nepovedlo. Spis hledam reseni v GG.
  • 0

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:14

michal_a_jana napsal/a:
GG mi na teto cachi GCPBA0 pri exportu do PQ GPX exportuje kod, ktery nechce precist ani GSAK, ale napr i Microsoft Word


Prvotni problem je pochopitelne v GorundSpeaku, kdy jejich webova aplikace zjevne pracuje s retezcem vetsi delky, nez potrebuji, a prebytecna pamet ma pak nahodny obsah. proto se tam zjevuje ten ocasek, obsahujici pokazde neco jineho.

Pouzivas posledni GG2? Tam jsem se snazil pridat filtr na nekorektni znaky. Kdyztak to jeste trosku vylepsim...
  • 0

#6 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:17

jj, mam vcerejsi alfu, ale je otazka kdy ta kontrola nekorektnich znaku probiha, protoze danou cache jsem importoval jeste v GG1 nekdy pred rokem.
  • 0

#7 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:28

Aha, tak to je samozrejme ten problem :) Kontrola probiha pri importu. Mas v podstate dve moznosti: 1) smazat databazi a naimportovat vse znova (nejlepsi) 2) smazat jen listing teto kesky - ale jakakoliv dalsi ktera obsahuje tuto chybu ti pak export ponici znova
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 8:54

netreba nic mazat, staci listing (listingy) naimportovat znova... ony se prepisou.)
  • 0

#9 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 9:08

Pro jistotu jsem listing smazal a naimportoval znova, ale znaky tam mam porad: Kopec je to sice prudký, ale zato dlouhý. Kecám, není to tak strašné... Just an ordinary hill, nothing terrifying. !»Ѝ嫸⡧⡭ƽЌᴈ瞿
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 9:27

Znaky tam porad take budou, ale nemely by tam byt takove znaky, ktere budou delat problemy. Zzkus to ted naimportovat a uvidime, jestli se budou dalsi programy vztekat.
  • 0

#11 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 426 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2008 - 10:43

Tak jsem znovu naimportoval a naexportoval a opravdu to frci. Super. Diky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama