Přejít na obsah


Fotka

Přidá se někdo 5.9.08 na STYX??????


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 19:20

Ahoj, nechcete se někdo přidat v pátek 5.9. Někdy odpoledne v podvečer nebo večer na Styx???;) Hodinu můžeme upřesnit nebo v nejhorším posunout datum na sobotu,ale až někdy v podvečer??? Tak se ozvěte těšíme se:-) ;)
  • 0

#2 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 19:32

V pátek nemůžu, ale v sobotu bych na 100% šel...:P
  • 0

#3 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2008 - 20:49

ok nejni problem, takže v sobotu,hm??? na kolikatou bys to tak videl??? treba kolem 17:00 nebo 18:00??
  • 0

#4 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 8:41

Super, tak sobota... co těch 17.oo?
  • 0

#5 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 8:55

Ahoj, skoda, sobotu nemuzeme jedeme na eventik, patek by byl OK. Ale to je jiz pozde predpokladam. :)
  • 0

#6 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 12:48

Jo pro ty co neví, mluví se o GC13QK0 A neví někdo jak je to tam s parkováním o víkendu. To víte, my motoristi závisláci.
  • 0

#7 basurazi

basurazi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 14:50

Ok super parto:-))) Takže v sobotu v 17:00 moc se těšíme:-))) Parkování to nevím....,ale neber pajsáka/na konci je žebřík/ For luckyn: To je škoda a nevyjde Vám to v tu sobotu??? 17:00 je přece jen až večír, co????;)
  • 0

#8 jtuma007

jtuma007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 15:16

Ajaj, koukal jsem na to včera a byl tam pátek. V sobotu jedu s Andelpane na kesky a cyklozavod za prahu. Kdyby to nakonec bylo v patek tak ja a mozna i Andelpane se pridame. Budu tohle forum kontrolovat. Cus. Jirka
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 20:21

Pokud by to slo, tak bych se taky pridal. Muzu v patek i v sobotu, staci rict.
  • 0

#10 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 23:00

Tak po konzultaci s Luckynem se pridavame do patecni party (jestli se neco nestane). Driv jak v 18:00 ale nestihame, nejlepe tak 18:30 Snad nas voda neodnese ;o) MiKa Team
  • 0

#11 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2008 - 23:26

Ahoj takze krome sobotniho teamu se dari slozit i team na patek. Takze by jsme se meli sejit snad v minimalne tomto slozeni jtuma007 + mozna nejaky kamarad kacer, MiKa Team, Luckyn a co Gord prida se? Myslim ze 18:30 je prijatelny cas na to odlovit kesuli za svetla, i kdyz u tehle to nehraje moc roli. Navic bude venku vetsi klid. :)
  • 0

#12 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 7:38

jj, pridam se v patek. Ja bych to svetlo tak nevidel :(
  • 0

#13 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 10:40

Konzultoval jsem vcera s Geokolegyni, ktera jiz styx adsolvovala a na svetle nezalezi. Stejne budem v kanale... hihhi a navic nebude tolik lidi na ulici pri navratu... :)
  • 0

#14 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 11:03

Tak pokud je to jeste mozne, tak bych se za Tinah&Power Team rada pridala k patecni parte.
  • 0

#15 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 13:56

summary: V patek 05.09.2008 v 18:30 na výchozich souradnicich styxu. Kdo vse prijde je v podstate jedno, jde jen o to kolik lidi se namacka do uzkeho pruchodu takze to bude na delsi dobu nic vic. Myslim ze prekroceni 10 lidi by mohlo pak delat problemy. Ale zatim se do tohoto poctu +/- vejdeme Luckyn 2 MiKa Team 2 jtuma007 1-3 gord 1 Tinah&Power Team 1 Total: ---------- 7- 10 lidi... :)
  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2008 - 14:01

Luckyn napsal/a:
... Myslim ze prekroceni 10 lidi by mohlo pak delat problemy...


no na druhou stranu takovy retez, co mi poda pixlu az na nabrezi ... :D
  • 0

#17 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 21:44

Tak sobotní skupina skončila s neúspěchem.:( Vchod do podzemí hlídali nejprve policisté a poté nějaký securiťák v autě... Asi vás včera někdo viděl pánové...:o
  • 0

#18 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 9:27

Paullow napsal/a:
Tak sobotní skupina skončila s neúspěchem.:(
Vchod do podzemí hlídali nejprve policisté a poté nějaký securiťák v autě...
Asi vás včera někdo viděl pánové...:o

to asi ne ... jakozto povereny hlidanim nejmensi clenky teamu jsem v patek do styxu nesel a prave ja jsem se bavil se "securitakem v aute", aby se v ten moment moc nerozhlizel, takze ten si vypravy do podsveti vubec nevsiml. spis mi prijde, ze to misto hlidaji z principu, dost mozna kazdy den.
  • 0

#19 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 11:24

Paullow napsal/a:
Tak sobotní skupina skončila s neúspěchem.:(
Vchod do podzemí hlídali nejprve policisté a poté nějaký securiťák v autě...
Asi vás včera někdo viděl pánové...:o



Tak ted jsem shodou okolnosti mluvila se svou mamou (v patek jsem ji rekla, kde jsem byla). Ptala se me, jestli se to nahodou nejmenovalo Styx - ze o tehle kesi ted cetla v casopise Chatar a chalupar. V clanku je jmeno kese, i ze vede prazskym podzemim a kanalizaci. Takze je taky mozne, ze nekdo zodpovedny, napr. z prazskych kanalizaci, cte Chatare a chalupare. Tam asi z "civilu" potulujicich se v techto mistech nadseni nebudou. A kdyz nekdo zna nazev kese, je mozne behem par minut zjistit, kde presne se nachazi - je to jen otazka registrace. Takze bych vzala v uvahu i tuto moznost, protoze mi prijde, ze by to byla dost velka nahoda, ze clanek zminujici se o teto kesi vysel v mediich a zrovna to tam zacali hlidat. A mozna by pro takove pripady stalo za to zvazit, jestli je dobre do medii rikat presna jmena konkretnich kesi.

Odkazy na scany zminovanoho clanku jsou tady http://www.geocachin...2923#post_92923
  • 0

#20 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 11:27

No mě to každopádně mrzí. Ten chlapík v tom autě tam byl evidentně přilepenej. Celopu tašku časopisů no děs. Asi se tam stavím několikrát kouknout, jestli tam stává dále.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama