Přejít na obsah


Fotka

Přidá se někdo 5.9.08 na STYX??????


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 11:43

Plánování dalšího útoku jsem přesunul zde http://www.geocachin...4493#post_94493
  • 0

#22 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 0:46

Tinah&Power Team napsal/a:
Tak ted jsem shodou okolnosti mluvila se svou mamou (v patek jsem ji rekla, kde jsem byla). Ptala se me, jestli se to nahodou nejmenovalo Styx - ze o tehle kesi ted cetla v casopise Chatar a chalupar. V clanku je jmeno kese, i ze vede prazskym podzemim a kanalizaci.


Tak to je síla :o

Ale rozhodně díky za info. Také to zkusím na nábřeží průběžně okoukávat. Pixies, díky za iniciativu, budu moc rád, když mi dáš vědět výsledky. Pokud tam opravdu systematicky hlídají, pak se Styxkou už asi nic nenaděláme, ale jde mi i o další dvě podobné keše, které mám připravené. Budu holt muset vstupní místa zašifrovat nějakou netriviální šifrou :)
  • 0

#23 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 12:18

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:
Tak to je síla :o

Ale rozhodně díky za info. Také to zkusím na nábřeží průběžně okoukávat. Pixies, díky za iniciativu, budu moc rád, když mi dáš vědět výsledky. Pokud tam opravdu systematicky hlídají, pak se Styxkou už asi nic nenaděláme, ale jde mi i o další dvě podobné keše, které mám připravené. Budu holt muset vstupní místa zašifrovat nějakou netriviální šifrou :)


Nedá mi to abych si nerýpnul: Nebo snad nedělat keše tam, kam normální smrtelník nemá vstup povolen?

Pochybuju, že do kanálu se "normálně smí", navíc pokud tam není cedulka "vstup na vlastní nebezpečí" nebo "nepovolaným vstup zakázán" tak už má asi někdo z PRVAKu průser.
Znáte to, když vlezu k sousedovi na pozemek, protože nebyl oplocený a pokouše mne jeho přivázaný pes, tak na něm můžu vysoudit odškodné, protože jsem nebyl upozorněn, že tam lézt nemám.
No, a tohle si přeci pánové z PRVAKu nemůžou dovolit. (Protože kdyby se tam někomu něco stalo, tak budou mít problémy, i když to nebude jejich vina.) Nedivil bych se, kdyby hlídače nahradila časem mříž, samozřejmě vše v rámci "ochrany občanů".

P.S.: Konkrétně Styx se mi jako keš líbí, a zkusím ji někdy odlovit.
  • 0

#24 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 18:12

V případě Styxky (a i těch dvou dalších plánovaných) spoléhám na dvě věci: 1. Nevím o zákonu, který by plošně zakazoval vstup do kanálů a zaklenutých potoků (na rozdíl od železničních tunelů a opuštěných dolů a lomů) 2. Soukromý pozemek je nutné označit cedulkou nebo jasnou zábranou. Jinak se mohu hájit, že jsem tam vstoupil v dobré víře, že jde o veřejně přístupný prostor.
  • 0

#25 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 18:45

Prosím, ohledně STYXU odpovídejte zde http://www.geocachin...4711#post_94711
Díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama