Přejít na obsah


Fotka

MoZiGo - štatistiky do profilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
626 odpovědí na toto téma

#21 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 13:55

Přeložený soubor statistka.ini jsem ti (klama) posla na mejl. Položku: Text, Obrázek, Vlaječka jsem nijak nezměnil. Myslím, že to si každý udělá podle svého gusta. Jen jsem nenašel kam nové obrázky vložit, aby se zobrazovaly. Myslím, že by bylo ještě dobré přeložit Smer lovu na Směr lovu, případně na Směr nálezů (podle libosti). Ve vygenerované statistice se dvakrát objevuje položka Nálezy podle autorů. Ta druhá má být Podle dnů v týdnu. Taky se mi tam špatně načítají keše v Nálezy podle autorů. Přitom v Klamově profilu se ukazuje více nálezů kešek od stejného autora, v mém profilu se ukazuje jen jeden autor ( mezi nálezy jich mám více). Zkusil jsem poslat soubor milestone na servr MoZiGa, ale nevím jestli to funguje. Nic jsem na servru nenašel. Milníky se mi na Googlemaps ukazují jen dva. Keší mám nalezených 44 tak nevím co to vlastně ukazuje. Do statistiky se nezapočte keš, která je zrušená, mám jednu takovou. Zrušenou keš nemám ani v adresáři C:\Program Files\MoZiGo\HTM . Tak nevím jestli je to tím. ( Zrušená keš je jen v C:\Program Files\MoZiGo\GC ) Díky za případnou radu.
  • 0

#22 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 14:27

Do statistiky se nezapočte keš, která je zrušená, mám jednu takovou. Zrušenou keš nemám ani v adresáři C:\Program Files\MoZiGo\HTM . Tak nevím jestli je to tím. ( Zrušená keš je jen v C:\Program Files\MoZiGo\GC ) -------------------------------------------------- Podařilo se nahrát zrušenou keš do C:\Program Files\MoZiGo\HTM a statistika je celá. :D
  • 0

#23 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 14:53

Za preklad dik, zapracujem .. Obrazok vlajocka nejde menit podla lubovole /aspon o tom neviem/ treba si vybrat len z existujucich ktoru zistis len okopirovanim z existujucich/ Dni v tyzdni je samozrejme preklep z mojej strany Podla autora je statistika tebou najdenych od rovnakeho autora...hranica sa da nastavovat /ale teraz zistujem ze tam mam chybu a hranica bola vzdy viac ako 2 kesky od jedneho/Tam si inak mozes dat aj nulu a bude ti ukazovat vsetkych autorov... Teraz som pridal viac moznosti milstone aj pre "zaciatocnikov" mqax vsak 100 kesiek./zrusene kesky sa nemozu na vystupe objavit pretoze logy ku nim su uz nedostupne/-do buducna tich dako vyhodim zo statistiky. Na MoZiGo web zavesim pre ceskych userov ini subor . ktory si tiez budu moct stiahnut s verziou o 16Hod...
  • 0

#24 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 15:05

[2008.9.6.16]Update

bug1=preklepy v statistike
add1=doplna milstone moznosti
add2=ceski userovia si mozu stiahnut statistika.ini

  • 0

#25 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 17:56

Asi jsem to napsal špatně. Šlo mi o to jak v záhlaví statistiky nahradím slovenský znak jiným obrázkem. Případně i obrázek žabáka. Myslel jsem si původně, že to lze ovlivnit v souboru statistika.ini.
  • 0

#26 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 18:23

Daj si do google hladat http://www.devfolio..../logo.aspx?uid= A pouzi nejake obrazky odtial, aj ja som to tak dako robil uz som ale zabudol odkial som sa dozvedel konkretne nazvy ... Samozrejme ze to ide potom ulozenim do stat..ini parametrizovat.
  • 0

#27 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:23

Tak sláva podařilo se !! :D :P :D Status bar ve statistice byl změněn. :o
  • 0

#28 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:42

Program odskusany aj "pod userom s nalezom nad 500 kesiek" - no problem.../doteraz som toto nemal ako odskusat/
Listingy stiahnute na 1x a generovanie statistiky bez problemov...

Update MoZiGo 2008.9.6.21

staty europy a ich skratky by mali sediet s mapkou google /ak to ovsem pasuje z gc.com/-uvidime
opravene statistika.ini pre czech user
  • 0

#29 Terka a Honza-14134

Terka a Honza-14134

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:45

Jaký souřadnice bereš jako výchozí, při určování vzdáleností a rádiusu nálezů? Díky je to super věc
  • 0

#30 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:49

Pomocky Geocachera/meraci bod
  • 0

#31 Terka a Honza-14134

Terka a Honza-14134

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:59

Díky to mě nedoteklo.
  • 0

#32 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 18:52

Tento update sa cely tyka statistiky atk preto to davam sem
[2008.9.7.20]Update
add1=čiarový graf chronológie vašich nálezov
add2=lepšiu kontrolu pri sťahovaní dát - gc.com niekedy nefunguje správne, dnes niekoľko hodín na niektoré požiadavky vrátil nič...
add3=doplnenie parametrizácie štatistiky

  • 0

#33 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 10:54

Nějak jsem z toho všeho nepochopil jak to zprovoznit... Načtu logy, zapracuji je a generování statistiky vyhodí obligátní "List index out of bounds (2)"...
  • 0

#34 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 11:55

Mě to píše to samé, ale místo dvojky mám trojku.
  • 0

#35 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 12:07

Subor statistikau.ini mas nastaveny...Konfiguracia statistiky... Viaceri mi tuto chybu avizujete ale zatial netusim odkial fuka vietor... Skusil by som este new verziu 2008.9.8.13
  • 0

#36 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 13:40

V nastavení statistiky jsem jen přepnul jazyk do češtiny a pak uložil do INI. Do ničeho jiného jsem nešťoural. Ale už mi to funguje, takže díky za novou verzi ! Jen by mne zajímalo jak změním logo, pořád se mi tam cpe ta oanténkovaná potvora, kterou zrovna nechci B) Pak se ještě některé věci v profilu na GC.com vypisují slovensky...
  • 0

#37 ti-na

ti-na

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 13:47

verzia 2008.9.8.13 uz problem s "List index out of bounds (x)"... nehlasi. Zda sa, ze tato ide v pohode.
  • 0

#38 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 14:37

Chyba index mimo rozsahu bola asi sposobena ini suborom pre jazykove verzie ...nebudem to uz skumat...tato experimentalna verzia ma este niektore grafy iba v anglictine resp. slovencine.... @Jarous1 Logo zmenis tak, ze si tam das svoje nastavenia... Daj si do google hladat http://www.devfolio..../logo.aspx?uid= a experimentuj, tak ako my ostatni...:)
  • 0

#39 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 16:04

klama napsal/a:
...Logo zmenis tak, ze si tam das svoje nastavenia...
Daj si do google hladat
http://www.devfolio..../logo.aspx?uid=

a experimentuj, tak ako my ostatni...:)


Tahle stránka mi zobrazí jen jediný obrázek... A Google mi najde odkazy jen sem na GC.cz... Co zas dělám špatně ??? Chjo...

Tu žábu se mi ale povedlo dát pryč, v nastavení statistik jsem vymazal to "signalvalentine"... Stejně by mne ale zajímalo jak tam dát cokoli, na to jsou ale moje znalosti asi přeci jenom krátké...
  • 0

#40 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 16:46

Priklady luckyspol geocacheradio gone2thedogs agg .. ... Google prezradil toto http://www.devfolio....tbar/index.aspx Z tohoto webu z obrazku skopiruj nazov /prava mys/vlastnosti a daj do MoZiGo v statistike do editboxu "pod obrazok" A do editboxu "Vlajocka" vloz cesku vlajku flagcze A do textu daj MoZiGo+je+perfiš ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama