Přejít na obsah


Fotka

Export do KML - optimalizovany pro iGO8 POI (GG2)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#1 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 12:19

Tento export a jeho popis je ke stažení zde.
  • 0

#2 agilka

agilka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 14:34

...medwyne, tak tohle by byl super počin, já coby pouhý uživatel jsem zrovna dnes učinil pokus dostat do pda, resp. Iga8 nějaké cache, jsou tam, ale na tohle to nemá, v poznámce tam o kešce nic není, jen název a obtížnost, ale pro mě i tak veliký úspěch. Ale tady jsou bezva i ty typické ikonky....no tak pak už jenom dostat nějak do Iga tu potřebnou šipku:D a můžem vyrazit, ale to asi nehrozí, to je úplně jiné téma. Ještě kdybys pak napsal, jak tam dostat ty ikonky, zkoušel jsem to již trochu s jinými, ale zatím marně. Bezva ať se ti to vydaří....agilka
  • 0

#3 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2008 - 14:43

Balicek s ikonkama mam uz v podstate pripraveny. Jeste si hraju s myslenkou je trochu upravit - no ale uvidime. Zrejme budou k dispozici dvoje ruzne ikonky Jakmile bude funkcni export, dam sem samozrejme i navod jak vse udelat. Zatim prijimam navrhy na zmenu/vylepseni :) iGO dle me neni prilis vhodne na navigovani primo ke kesce. Ale na priblizeni geovozidlem je idealni. Proto se take budou exportovat i waypointy jako parking a podobne :)
  • 0

#4 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2008 - 13:02

Problem je uz asi dva dny vyresen. Ted jen nejsem schopen najit cas a naladu napsat jednoduchy navod a publikovat to.. Udelal jsem i docela pekny export do Google Earth. Stay tuned :D
  • 0

#5 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 16:12

Hotovo, export je k dispozici.
  • 0

#6 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 19:25

Dikec. Makro je mi nanic používám GSAK, ale ikony jsou fajn B)
  • 0

#7 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2008 - 22:53

medwyn_cz napsal/a:
Hotovo, export je k dispozici.

:) Dobrá práce. Funguje skvěle, vypadá skvěle, veliké poděkování (jen si musím opravit zmršený ikony v iGO od minula ;) ). Pokud se povede upload, přikládám upravený skript pro GG2, který exportuje i hint (a naopak je o něco ošizen, aby bylo místo).


Příloha nefunguje, je to rozbitý ;) Takže když tak přes SZ.
  • 0
-- Mitah Team --

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2008 - 8:29

Udelej si ucet na GeoGetim webu. Pak muzes svoje makra vystavovat rovnou tam, vcetne jejich popisu.
  • 0

#9 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 17:24

Export byl doplnen o stredniky na patricnych mistech tak, aby byl funkcni i v GG 2.0.18.
  • 0

#10 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2009 - 19:13

Mame tu novou verzi exportu. Tedy ani ne tak exportu, jako ikonek. Ke stazeni je zde a seznam zmen nasleduje:

==== 1.1 ====
* kompatibilni s iGO 8.3 (miniaturni zmena navodu)
* kompatibilni s VGA rozlisenim
* kompletne prepracovane ikony, pridane dalsi moznosti podkladu ikon (viz obrazky)
  • 0

#11 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 19:58

Dovolil jsem si udělat menší modifikaci. Změny oproti původní verzi: - zkrácení popisu, upřednostění hintu (iGO8 umí zobrazit jen děsně málo textu, kéž by tam šel celý listing) - před cache se dává: --- ! pokud je cache dočasně nedostupná --- O pokud je to cache jejíž jste majitelé --- FI pokud máš cache finální souřadnice --- F pokud je už nalezená - volitelně je možné zapnout ať se Found cache separují do samostatné složky (ať se vám nepletou na mapě) - volitelně lze zapnout ať se u keší s final wpt tento upřednosťnuje před výchozími souřadnicemi - volitelně lze zakázat export waypointů - optimalizován export, aby byl co nejkratší http://www.atomsoft....get/kml.igo.zip Konfigurační soubor bohužel nejde editovat přímo v Geogetu, buďto to autor opraví/doplní do nové verze nebo to budu muset vyřešit jinak
  • 0

#12 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 20:16

Ach ano, k nejakym rozsirenim jsem se chystal tez. Soustredil jsem se ale hlavne na ikonky pro VGA, ktere me ted palily. Jsem rad, ze se v kodu bez problemu vyznaji i ostatni ;)
  • 0

#13 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 10:57

Pokud sou souřadnice cache shodné se souřadnicemi prvni stage, nebo parkoviště, či jakéhokoliv waypointu, tak se místo ikonky keše zobrazí ikonka znázorňující "vše v kategorii"(takové ty tři žlutá kolečka na sobě). Waypointy by se od sebe museli celkem hodně posunout, aby se to zobrazilo korektně... Jde to nějak ošetřit, či nějaký tip, jak se toho zbavit?
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#14 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 15:02

To Rufuc: Stačí kategorii waypointů vypnout ;-)
  • 0

#15 t.prochazka

t.prochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 15:06

Dneska jsem spustil GE a napadlo mě, proč nezkusit využít funkci časové osy, kterou GE má. Doplnil jsem exportní makro, tak aby pro export do GE doplnovalo ke keším datum založení a zde je výsledek:

http://www.atomsoft....get/kml.igo.zip

Jde pomoci toho nádherně přehrát animaci, jak keše v ČR postupně přibývaly. Vypnětě si zobrazení waypointů, u těch jsem datum nedoplňoval.
  • 0

#16 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 19:37

No pravda, napsal sem to trošku blbě. já tím myslel pokud např. Multina ma hned u sebe startovni wpt, prvni stage a parkoviště,tak se mi tam zobrazí ty tři bublinky. TEDY POKUD SE PŘEKRÝVAJÍ TŘI POI JEDNÉ KATEGORIE ale utčitě to nijak makrem pořešit nende.oregon to vyřešil v novém firmware přidáním trlačítka
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#17 lachtan86

lachtan86

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 10:05

jdou nejak vypnout v iGO 8.3 POI body, ktery uz nepotrebuju? found kese.. nemyslim tim kategorii ale jednotlive POIka..treba presunout do jine kategorie kera uz neni na mape viditelna..
  • 0

#18 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 10:10

Nemuzes pohybovat POI mezi kategoriema. Az mi zbyde cas, preprogramuju ten export na deleni do vice kategorii, mam to v planu. Ale pocitam tak asi v cervnu :-D Do te doby neni mozno vypnout nalezene. Vzhledem k tomu, ze ale v iGO stejne zadnou kesku za nalezenou neoznacis, nikdo ti nebrani pri exportovani do kml nalezene kesky nezahrnout.
  • 0

#19 lachtan86

lachtan86

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 10:31

myslel sem si to..dekuji za odpoved.. jinak pri exportu do kml mnou nalezene kese nezahrnuji..
  • 0
E-TEN Glofiish M700

#20 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2009 - 11:02

Ahoj, potřebuji si do mobilu Omnia do IGo8 z PQ udělat body poi, tak abych je při cestě na motorce viděl, mohl zastavit a přepnout na GeoScouta a dohledat. Nemůžu nikde v GeoGetu najít kde a jak se to dělá, abych vygeneroval soubor s koncovkou poi. Díky za rady.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama