Přejít na obsah


Fotka

Export do KML - optimalizovany pro iGO8 POI (GG2)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#81 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 9:57

zLOST. zkousel. ikonky tam dostanu v pohode, problem je, ze jsem zaboha nenasel jak v tom AMIGO hybridu zobrazit poi na mape :( cili hledat poi blizko aktualni polohy - geocaching - a co vim, tak kese v poho, a tusim, ze i ty ikonky tam byly (resil jsem to pred par tydny vecer v hospode, takze si to uz moc nepamatuju). zasadni bylo ze to ale neukazovalo na mape, no..
  • 0

#82 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 10:14

tak to ja je krasne vidim na mape (s balonoidnima ikonkama v podobe zemekoule), ale kdyz si dam 'Vice' -> 'Manage Places' a u kategorie kliknu na 'Edit' -> 'Icon', tak tam mam ctyri stranky generic ikonek a nikde ty moje :(
  • 0

#83 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 10:20

Prosím o radu - jak si vyexportovaný KLM soubor otevřu v google maps? ..
  • 0

#84 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 10:24

KLM jsou aerolinky, KLF kapela a KML v gmaps otevres treba takhle:

http://g.co/maps/tbk95

musis to hodit nekam na web a GM rict kam pro to sahnout. v gugl earth se to (co si tak matne pamatuju) otevira uplne normalne
  • 0

#85 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 10:39

:-)) díky . čemu říkáš normálně? Soubor KML nemám s ničím asociovaný a při djokliku se tedy ptá čím to otevřít .... jak mu říci, že guuuugl earth nevím. Na web - tedy nelze nacestovat z lokalu ale musm někam na server. Ok ... Ale kde - jak jej přesvědčit aby se mne zeptal kam si sahnout???
  • 0

#86 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 10:50

zLOST napsal/a:
tak to ja je krasne vidim na mape (s balonoidnima ikonkama v podobe zemekoule), ale kdyz si dam 'Vice' -> 'Manage Places' a u kategorie kliknu na 'Edit' -> 'Icon', tak tam mam ctyri stranky generic ikonek a nikde ty moje :(

Strilim ted od boku, navigaci u sebe nemam, ale pokud se nahravaji nove ikony, tak se musi smazat v adresari SAVE (snad se nepletu) soubory poivisible.txt, ropoi.txt a jeste jeden. Za nazvy nerucim, musel bych se podivat doma do gpsky. Jsou celkem tri. Bez toho system ikony nevidi.
Mel jsem za to, ze je to popsane na araratu, ale asi je navod jen v zipu s makrem.
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#87 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 14:24

Vsara napsal/a:
:-)) díky .
čemu říkáš normálně? Soubor KML nemám s ničím asociovaný a při djokliku se tedy ptá čím to otevřít .... jak mu říci, že guuuugl earth nevím.
Na web - tedy nelze nacestovat z lokalu ale musm někam na server. Ok ... Ale kde - jak jej přesvědčit aby se mne zeptal kam si sahnout???


pri tom otvirani tam mas volbu vybrat program, tak hledej, smudlo :) nebo si pust GE a tam by nekde v menu taky melo bejt nejaky otvirani neceho. ale dost varim z vody, pac nemam po ruce widle ani pouzitelny GE

ad sahani] hod mu ten link do chlivku kam normalne pises co hledas a on uz se s tim popere...
  • 0

#88 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:19

zLOST napsal/a:
....

pri tom otvirani tam mas volbu vybrat program, tak hledej, smudlo :) nebo si pust GE a tam by nekde v menu taky melo bejt nejaky otvirani neceho. ale dost varim z vody, pac nemam po ruce widle ani pouzitelny GE

ad sahani] hod mu ten link do chlivku kam normalne pises co hledas a on uz se s tim popere...


Nu google earth mi to otevírá - tam ale zase neumím přepnout druh mapy. Ukazuje jen foto mapu. Ale zkusila jsem do pole na maps.google, do kterého vkládám souřadnice, vložit http:......cestu na uložený soubor ... a tvrdí, že jej nenalezl. Jistojistě tam je a dá se touto cestou stahnout. Asi jsem tu Of topic ... ale jiné vhodné vlákno nemohu najít.
Jde kml otevřít v maps.google? Pokud- jak? Nebo jen v google earth? prosím ...
  • 0

#89 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2011 - 19:33

ze ten fajl nenasel muze znamenat, ze je v nem chybka, nebo to dostava nejak zmrseny.. kde to mas?
  • 0

#90 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 7:41

Ahoj, nastavila jsem si vse podle navodu, vyexportovala z GG soubork KML, v IGO8 vidim jednotlive slozky (Erthcache, Event Cache, Multi-cache, Traditional, Unknown a Waypoint), ale vsechny tyto slozky jsou prazdne. Kde delam chybu?
  • 0

#91 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 14:18

Zuzko, chybu nedelas, pokud tam lezes pres "Manage places" a podobne, tak tam to ukazuje jen slozky. samotny waypointy ti to ukaze az v momente, kdy zkusis hledat custom waypoint..
  • 0

#92 bob.99

bob.99

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 21:29

Zdravím, vytvořil jsem kml soubor ve skriptu Kmlexport dle návodu. Všechno funguje OK akorát nevím jak změnit ikonky za ty které jsou v návodu. Vím kde se přiřadí ikonky k určité kategorii poi, ale mezi těmi jsem je nenašel. Poradí někdo? Díky Mio A501, WM5, IGO 8.3.2.152657
  • 0

#93 alfaBetaGamma

alfaBetaGamma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 21:38

Ahoj, tak soubory na mape vidim, ale nemam ikonky. Kdyz otevru zdrojak toho KLM souboru, tak v nem nikde odkaz na ikonku neni :-(
  • 0

#94 sokol282

sokol282

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2012 - 22:39

je to jednoducý dej správa-poi-upravit kml-dule je ikona která se ti aktuálně zobrazuje na ni klikni a můžeš si změnit ikonu
  • 0

#95 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2012 - 22:45

Mám problém s ikonami pro Geocaching v IGO pro Android. Ikony jsou posunuté a tím pádem se nezobrazují na mapě a ani u kategorie POI.
Dal jsem tomu celý den hledání a zkoušení a bez výsledku. Kdyby někdo věděl, jak na to, prosím napište i SZ, abych to nepřehlédl. Díky.
viz obrázek na tomto odkazu:
http://img.geocachin...g?rnd=0.4226583
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama