Přejít na obsah


Fotka

Zamyšlení...je tohle ještě Geocaching?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:39

Autacek napsal/a:
... jen bych dodal, ze tam fyzicky krabka je, jen kaceri lacni po bodu to logujou i bez nalezu a owner ty logy patrne nemaze.


ono kdyz mu napises, tak zjistis, ze to prave takhle chce.
  • 0

#22 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 467 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 19:46

ondrasek leader napsal/a:
Ale já se nepotřebuju ospravedlnit, prostě listuju novýma kešema, najednou tenhle "modrý mauritius", prostě chci ji mít jako raritku, šup okouknout trabíky, protože dlouho nebude....

Přesně tak, šup s modrým mauritiem do sbírky... :) Řekl bych, že Minarjo drobet ulítl... ;)
  • 0

#23 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 20:21

Já jen doufám, že keška vydrží, než přijede sestra z chalupy. Pak by mohlo být i foto týmu v jejich trabantu :D.
  • 0
Sylvia999

#24 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 21:48

Dain & Olik napsal/a:

Autacek napsal/a:
... jen bych dodal, ze tam fyzicky krabka je, jen kaceri lacni po bodu to logujou i bez nalezu a owner ty logy patrne nemaze.


ono kdyz mu napises, tak zjistis, ze to prave takhle chce.


Hmmm.. zajimavy nazor, tak ze si proste zalogujes nalezeni krabky, kdyz fyzicky existuje, pritom ty ji nenajdes. To vse proto, protoze jsi se zeptal ownera... tak to potom jo...... ;-)

Skoda ze kdyz to tak autor chtel, proc to nenapsal rovnou do listingu.
  • 0

#25 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 409 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 22:05

Hehe zajimave.....ale logovat to asi nebudu. Uz jsem to jednou udelal u Four Windows....a doted vaham jestli ten log nesmazat. Precejenom na severnim polu sem nebyl ze;) Navic me to rozbiji statistiky. ale fotky bych mel pekny;) http://picasaweb.goo...509568935348834
  • 0

#26 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2008 - 22:13

Autacek napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:

Autacek napsal/a:
... jen bych dodal, ze tam fyzicky krabka je, jen kaceri lacni po bodu to logujou i bez nalezu a owner ty logy patrne nemaze.


ono kdyz mu napises, tak zjistis, ze to prave takhle chce.


Hmmm.. zajimavy nazor, tak ze si proste zalogujes nalezeni krabky, kdyz fyzicky existuje, pritom ty ji nenajdes. To vse proto, protoze jsi se zeptal ownera... tak to potom jo...... ;-)

Skoda ze kdyz to tak autor chtel, proc to nenapsal rovnou do listingu.


hmmm, opet autackuv zajimavy posun paradigmatu - z puvodne osklivych kaceru logujicich proti vuli ownera tu mame pro zmenu neskutecne chytraky, co splni vsechny podminky ownera a muzou si zalogovat :D

ale to nic, ja uz jsem na ty obraty zvyklej. je to vzdycky sranda ;)

proc to je tak jak je? to ja netusim, muzu jen odhadovat. pokud chces vysvetleni, musis to napsat jinam. třeba autorovi? :)
  • 0

#27 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 8:48

Geocaching bez krabičky? No jde to, ale není to ono. Divadelní společnost Járy Cimrmana také dokázala zahrát Hamleta bez Hamleta a také to vypadalo divně :D:D Byl jsem na dvou earthcachích a tam se člověk aspoň musí dostat na dotyčné místo. Tady stačí - jestli jsem tomu rozuměl - najít Trabanta kdekoliv a to už myslím s geocachingem nemá nic společného. A to bych ji mohl mít během minuty protože jeden Trabant parkuje u nás před domem...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#28 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 9:08

Cha cha. Vždyť jsem hned říkal, že se najde nějaký chytrák, který bude ostatním kazit zábavu. Mě se na geocachingu líbí mnohostranost. Můžete chodit do přírody a seznamovat se s místy, o kterých jste nevěděli, můžete hledat schovky pod zábradlím a za okapy po městech, můžete luštit šifry a hádanky a opájet se vlastní chytrostí (když na to přijdete), můžete pořádat závody, kdo tam bude první. A každý ať si vybere, co ho baví. Je to hra. Bohužel se najde pár netolerantních jedinců, kteří si myslí, že jen to jejich pojetí této hry je správné, a ti se setkávají v takovýchto vláknech fóra, aby se hádali a přesvědčovali ostatní o své pravdě. Tuto kešku (která asi byla schválena omylem) beru jako povedenou taškařici. Seznámil jsem se trošku s historií legendárního vozu, přinutil se pohrabat v rodinném archívo fotografií, zavzpomínal s rodinkou na to, jak jsme se u toho Tráboše fotili, a zalogoval si tuto raritní kešku. Jestli někomu vadí, ža jsem získal bod "lacino", tak je to ho jeho problém. Já na žádné body nehraju. Tak ahoj a "Take it easy". Teď vyrážím s mačetou bojovat s šípky, aby se ostatní kešeři tolik nepopíchali, až půjdou lovit mou kešku.
  • 0

#29 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 11:46

Mě se to líbí :P. Snad to vydrží než skončím v práci. Pro profi prudiče, pokud vám to nejde pod nos tak si jí prostě nevšímejte.
  • 0

#30 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 12:00

Me se ten napad libi, komu to vadi at neloguje a da si kesku do ignore listu.
  • 0

#31 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 13:25

Hmm, honem někde najít nějakého trabanta. Přiznám se, že jako někdo honí body, jiný FTF, tak já miluju tečkování mapy - takže tečku v Chomutově musím mít!:D
  • 0

#32 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 13:27

bella-donna napsal/a:
Hmm, honem někde najít nějakého trabanta. Přiznám se, že jako někdo honí body, jiný FTF, tak já miluju tečkování mapy - takže tečku v Chomutově musím mít!:D

Nápodobně :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#33 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 14:43

polerok napsal/a:

bella-donna napsal/a:
Hmm, honem někde najít nějakého trabanta. Přiznám se, že jako někdo honí body, jiný FTF, tak já miluju tečkování mapy - takže tečku v Chomutově musím mít!:D

Nápodobně :)


Když na to tak koukám, tak vedle mojí garáře zrovna nějací borci předělávají Trabanta na Ferrari :-)

Musím se tam stavit s foťákem :-)

Jinak bych chtěl říci, že geocaching není o tom, že všechny kešky musí odpovídat představám inkvizitorů, kteří tu soustavně vykřikují: O tomhle geocaching není ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#34 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 15:25

kolombo napsal/a:

Jinak bych chtěl říci, že geocaching není o tom, že všechny kešky musí odpovídat představám inkvizitorů, kteří tu soustavně vykřikují: O tomhle geocaching není ...


To máš jistě pravdu. Pokud ale přistoupíme na to, že je to hra, pak pravidlům by ale odpovídat měly, ne?

O čem je geocaching? Já se domnívám, že pro každého o něčem jiném. A každý ať si vykřikuje co chce.
  • 0

#35 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 16:29

přesně tak, to bychom snad ani nebyli Češi, aby každé porušení pravidel hned nesklidilo ovace
  • 0

#36 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 17:15

Já jsem pro srandu, ale co když někdo použije tuhle cache jako precedens. Takže očekáváme založení keší: Vyfoťte se s vašimi trenkami, Vyfoťte se s pomíkem vašich předků, ....s bagrem, ...........s policistou, ...............s nakládaným hermelínem, protože utopenci přece sux, .........................s daňovým přiznáním.
  • 0

#37 spike-cz

spike-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 17:46

Proč musí za každou cenu být někteří papežštější než Papež? Jen keše v čechách jsou tak puntíčkářsky pitvaný, že to vypadá na národ géniů. Podle stavu politiky to je ale trochu jinak. Každopádně taky se zaloguju, protože se mi keš líbí a po přečtení tohohle vlákna tím aspoň podpořím jejího ownera. Až histerické kvílení některých nicků mě tahá při čtení za oči...
  • 0
>>> Morituri te salutant <<< Hledadlo: mobilní siemens SXG-75 & TrekBuddy nově -> HTC Artemis & Beeline+TrekBuddy

#38 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 17:49

Čím to, že lidi neradi přistupují na nové věci? Keš mi taky přišla divná, ale zkusila jsem ji. Zážitek z ní mám větší, než z různých volně pohozených špinavých filmovek bez motivu. Každopádně tomu nechyběla originalita. Byla divná, nepochopitelná, podezřelá, nechápala jsem, jak mohla projít, neměla pixlu, neměla tužku, nemohla jsem v ní nechat rozbité ptákoviny z kindrvajíček, byla špatně zaměřená a na úplně jiném místě, než jsem ji čekala. ALE NENUDILA MĚ.
  • 0

#39 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 493 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 18:31

bella-donna napsal/a:
Čím to, že lidi neradi přistupují na nové věci? Keš mi taky přišla divná, ale zkusila jsem ji. Zážitek z ní mám větší, než z různých volně pohozených špinavých filmovek bez motivu. Každopádně tomu nechyběla originalita. Byla divná, nepochopitelná, podezřelá, nechápala jsem, jak mohla projít, neměla pixlu, neměla tužku, nemohla jsem v ní nechat rozbité ptákoviny z kindrvajíček, byla špatně zaměřená a na úplně jiném místě, než jsem ji čekala. ALE NENUDILA MĚ.


Pěkně napsáno :D a plně souhlasím. Dnes jsem musel proběhnout celé město, než jsem na jednoho traboše narazil a užil jsem si při tom víc legrace, když jsem se ptal lidí, jestli neví zda v okolí neparkuje nějaký trabant, než u mnoha jiných keší B).
  • 0

#40 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 18:32

Me se ten napad libi, komu to vadi at neloguje a da si kesku do ignore listu.


co mají dělat basic membeři? :( , naštěstí , že je od mě daleko :)

Já jsem pro srandu, ale co když někdo použije tuhle cache jako precedens.

Takže očekáváme založení keší:

Vyfoťte se s vašimi trenkami,
Vyfoťte se s pomíkem vašich předků,
....s bagrem,
...........s policistou,
...............s nakládaným hermelínem, protože utopenci přece sux,
.........................s daňovým přiznáním.


souhlasím , totiž , kdyby se mohly locationless cache zakládat , tak by pak byl pěkný bordel v ikonkách. nechápu , proč se nemůžou smířit s tím , že veškeré locatonlless , virtuální a webcam cache jsou na waymarkingu a proč je furt cpou na geocaching. :(:(

Čím to, že lidi neradi přistupují na nové věci? Keš mi taky přišla divná, ale zkusila jsem ji. Zážitek z ní mám větší, než z různých volně pohozených špinavých filmovek bez motivu. Každopádně tomu nechyběla originalita. Byla divná, nepochopitelná, podezřelá, nechápala jsem, jak mohla projít, neměla pixlu, neměla tužku, nemohla jsem v ní nechat rozbité ptákoviny z kindrvajíček, byla špatně zaměřená a na úplně jiném místě, než jsem ji čekala. ALE NENUDILA MĚ.


tip: www.terracaching.com - tam jich najdeš , a kolik je jich tam kuriózních ;):) nasmál jsem se třeba u lokationky bublinky :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama