Přejít na obsah


Fotka

Stahování offline listingů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 20:14

Snad se zase nebudu ptát na něco co funguje normálně a bez problémů, jen já zas neumím GG2 pořádně používat, ale... stalo se mi tento víkend. Stáhl jsem si listingy pro PDA, ovšem špatně:-( Stahuju si listingy tak, že stáhnu to co chci, to kam jedu a třeba okolí 20-40km. To musím uděla tak, že si nastavím referenční bod a od něho tolik km, kolik chci(ve filtrech) pak vyjede seznam keší. Cajk, ale teď jsem to udělal tak, že jsem si prostě vyjel seznam, pak dal referenční bod, vymazal cache který mě nezajmaly a pak dal stahovat, za dobrým úmyslem, že stáhnu to co vidím v seznamu. Bylo mě divný proč to stahuje tak dlouho, když jsem dělal cca 40 cachí, ale budiž. nu a jak jsem pak byl nemile překvapen, že jsem měl v PDA listingy mých nalezených cachí..a proč? protože jsem dal ano použít nastavený filtr a tam jsem měl navoleno my found....tedy proč to ale píšu. Nešlo by zařídit aby se stahovaly listingy cachí které jsou v seznamu na obrazovce?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 20:36

U GG1 to moc dobre mozne nebylo. Offline seznam byl vlastne jen druhotny produkt, kdy se vyuzilo vyrovnavaci pameti na vygenerovane listingy, obrazky a mapy. Offline generovani vlastne jen vynutilo aktualizaci vseho a vygenerovalo index. Generovani jen neceho by znamenalo smazat vse ostatni, coz by nebylo moudre... muselo by se posleze vsechno ostatni tahat z internetu znova. Oblast listingu, potazmo toho offline seznamu, je vec, ktera na svoji rekonstrukci v GG2 teprve ceka. (Respektive prave probiha... viz nove parsery na obrazky v poslednich dvou verzich...) Jednim z cilu rekonstrukce je prave odstranit tuto nevyhodu a umet to generovat presne tak, jak si predstavujes.
  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 20:56

no ty seš geniální:-) díky;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 21:42

Taky jsem na to nedávno myslel, mnoho věcí to ulehčí :) (myslel jsem si, že to už funguje a po zaškrtnutí generování dle filtrů jsem dostal jen 5 kešek, které jsem na obrazovku přidal nakonec). Ještě jedna věc k offlinu - nešlo by, aby odkazy na nejbližší kešky v zápatí listingu vedly na příslušný offline listing (pokud existuje, jinak klasicky na gc.com...)?
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2008 - 21:46

Pochopitelne ze by to slo a je to v planu! Ale jak jsem rekl, na techto vecech se teprve zacina pracovat! Soucasne odkazy na nejblizsikesky jsou tam jen tak dobastlene... kdyz to nova databaze umoznuje, tak jsem to tam rychle tak nejak pridal. ;)
  • 0

#6 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2008 - 7:23

A ještě jedna věc...obrázky jakože fotohinty, nebo prostě obrázky které nejsou vidět v listingu, ale je na ně nutno kliknout pro jejich otevření. mohly by se taky tahat? Už jsem párkrát pohořel na nepřítomnosti fotohintu:-(
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#7 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2008 - 8:30

Jelikoz dnes mam v planu tahat offline listingy a delsi dobu jsem vyvoj GG nesledoval..ikdyz mam posledni verzi, tak se chci zeptat, jestli uz jsou nejake zmeny v listingach znatelny. Jsem v praci bez GG a nemuzu zkoumat, no a odpoledne uz moc casu nebude:-(
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2008 - 9:35

Qnik napsal/a:
Jelikoz dnes mam v planu tahat offline listingy a delsi dobu jsem vyvoj GG nesledoval..ikdyz mam posledni verzi, tak se chci zeptat, jestli uz jsou nejake zmeny v listingach znatelny. Jsem v praci bez GG a nemuzu zkoumat, no a odpoledne uz moc casu nebude:-(


Zatim doslo k prekopani nahledovych map v listingach a k drobnemu vylepseni seznamu okolnich kesi.
  • 0

#9 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2008 - 16:34

Takže v podstatě když si dám udělat listingy tak mě to nebude dělat listingy podle toho jak je mám ve výběru, ale pořád buď všechny, nebo podle User Filtru, takže...bych to musel dělat v mém případě dneska na 5x, že? ... nu dobrá
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2008 - 17:52

ted tomu narku ale vubec nerozumim...
  • 0

#11 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2008 - 6:26

Tady bych se odvolal na první příspěvek v tomto vlákně.prostě aby se listingy nedělaly podle filtru či tak něco, ale podle toho co je zrovna vyjetý v seznamu, případně mít výběr filtr/seznam
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 září 2008 - 9:11

Ano, to je cilem prestavby. Bude se brat to co mas vyjeteho v seznamu, stejne jako jakykoliv jiny export.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama