Přejít na obsah


Fotka

Koupím Garmin Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#1 kolibrici-16402

kolibrici-16402

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 17:25

Chceme se s dětmi stát geokačery a tak poptáváme Garmin eTrex Legend, černobílé mapy, s datovým kabelem (nejlépe s USB redukcí), návodem a Mapa ČR Topo 50 v4. Nejlépe ještě v záruce. Nebo máte něco jiného? Nemám moc zkušeností...Nabídky prosím na [mail]kolibrici@seznam.cz[/mail]
  • 0

#2 Honza_american

Honza_american

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 19:16

Dobrý večer, nechtěl jsem místním prodejcům tohoto přístroje kazit cenu, ale už to zde na foru je, stačí jen hledat... každopádně takhle GPSka - nová - i s mapou se dá sehnat velmi levně na: http://eshop.dino-m....a-cd-topo-50-v4 jen doporučuji rovnou přibalit i kabel, dříve ho snad posílali, ale ted už ho balení neobsahuje S pozdravem Jan Káňa
  • 0

#3 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 19:23

I já doporučuji tuto adresu. Máme garmina za 1399 odtud. A pořád tvrdím - my jsme tam kabel fakt měli. Jako gps pro kešování stačí 100% - alespoň pro nás začátečníky. Dnes nás spolehlivě a rychle dovedla k první FTF.
  • 0

#4 matlas

matlas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2008 - 19:24

Nebo se zkus stavit tady: http://www.aviatik.cz/kontakt.php Nelekej se toho, že je to obchod s věcmi kolem létání. Prodává i GPS, je distributorem Garmin. Jsou tam velice ochotní a vše ti tam vysvětlí, můžeš se kolem GPS na cokoli zeptat. Myslím že pro začátečníka je lepší, když si může popovídat s odborníkem, než kupovat hned na webshopu. Co, kde a jak koupíš je samozřejmě na tobě.
  • 0

#5 Skautik

Skautik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 5:27

Minuly tyden jsem byl v Mountfieldu a tam maji Legenda za 1400,-. Coz jse docela slusna cena:) Dale nabizi TOPO mapu a i datovy kabel.
  • 0

#6 MartinKika

MartinKika

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 5:50

Jenomže ten kabel s mapou si musíš koupit samostatne ne?(aspon podle internetu)
  • 0

#7 thedave123

thedave123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 10:00

Ahoj, ja ho koupil za 1490,- (primarne na kolo) tady - http://www.elektro-k...0-v4-I2477.html Ted ho maji i v jine sade s drzakem na kolo, je to s novou TOPO mapou verze 4 i s kabelem k PC (ser. port). ;)
  • 0

#8 Honza_american

Honza_american

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 10:08

thedave123 napsal/a:
Ahoj, ja ho koupil za 1490,- (primarne na kolo) tady - http://www.elektro-k...0-v4-I2477.html
Ted ho maji i v jine sade s drzakem na kolo, je to s novou TOPO mapou verze 4 i s kabelem k PC (ser. port). ;)


já ho o víkendu objednal z eshop.dino-m ... včera mi přišel, dostal jsem GPSku + mapu, bohužel kabel tam nebyl ... sice na stránkách píšou, že k tomu není, ale hodně lidí na diskusních forech říká, že ho tam měli, já bohužel ne :/ a ted ho někde shánět abych tam mohl dohrát podrobnější mapy, to mám tedy nervy ... :|
  • 0

#9 kolibrici-16402

kolibrici-16402

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 13:02

tak jsem zboží nakonec koupil nové na http://www.elektro-k...0-v4-I2477.html za bezkonkurenční cenu 1499 s datovým kabelem a mapou čr topo50 v4. Je to nejlepší varianta, expedují dnes. Děkuji za informace, pomohli mi vyhnout se nákupu použitého zboží na vyšší nebo stejné ceny, navíc většinou se starší verzí map či bez kabelů.
  • 0

#10 thedave123

thedave123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 13:09

:) jj, taky jsem hledal, než jsem takovou libovou cenu našel.
  • 0

#11 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 12:31

Drze se prifarim do tohohle tematu... 1) napajeci kabel na Legenda do autozasuvky (na zapalovac) - nema nekdo, nebo nevi kde by se dal sehnat? 2) nejaky stojanek do auta? Nebo redukce z toho na riditka kola/motorky na neco s prisavkou? Proste vybava na drive-in geocaching :) Diky !!
  • 0

#12 thedave123

thedave123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2008 - 13:41

Něco jsem našel na ebay, ale je otázka, jestli nestačí nějaký universal holder na pda a spol. Co se týče napájení - ani nevím jestli to vlastně umí... Ještě ten odkaz: http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem
  • 0

#13 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 23 září 2008 - 18:46

Chci se zeptat, jak je to s výškoměry v GPS. Některé mají vestavěný barometrický výškoměr. A ty co ne? Ukazují nadm. výšku takz (dle údajů satelitu) nebo ne, popř. jen některé? A co tenhle eTrex Legend? Díky.
  • 0

#14 Benc

Benc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 19:33

Honza_american napsal/a:

thedave123 napsal/a:
Ahoj, ja ho koupil za 1490,- (primarne na kolo) tady - http://www.elektro-k...0-v4-I2477.html
Ted ho maji i v jine sade s drzakem na kolo, je to s novou TOPO mapou verze 4 i s kabelem k PC (ser. port). ;)


já ho o víkendu objednal z eshop.dino-m ... včera mi přišel, dostal jsem GPSku + mapu, bohužel kabel tam nebyl ... sice na stránkách píšou, že k tomu není, ale hodně lidí na diskusních forech říká, že ho tam měli, já bohužel ne :/ a ted ho někde shánět abych tam mohl dohrát podrobnější mapy, to mám tedy nervy ... :|


Já Ti kabel půjčim, když tak pěkně chodíš na moje kešky. ;) Ozvi se mi přes profil na GC.com.
  • 0

#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 19:46

Legend nemá barometr, výšku stanovuje podle signálu z GPS družic, což nebývá až tak přesné. Kolega geodet tvrdil, že chyba může být i 10x větší než chyba v určení polohy :( Já mám dvě zkuenosti - první je pozitivní - že na kopcích ukazuje výšku +- přesně. ;) V členitém terénu jsem vedle sebe nesl dvě GPS (ani jedna neměla barometr) a ukazovaly asi 30-50 m rozdíl v určení nadmořské výšky ... :@
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2008 - 19:50

Ukazování nadmořské výšky řešte prosím jinde než v tomto vláknu a sekci FRC. Díky
  • 0

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 21:29

Komerční okénko? Ne - jen upozornění - pokud by někdo ještě sháněl eTrex H ve slušném stavu, viděl jsem ho dnes za 900 Kč v bazaru v Nekázance (Praha 1).
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 fajn.snek

fajn.snek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 8:00

Rad bych nabidl svuj Etrex Legend k odprodeji, mam tam nejake free turisticke mapy, se kterymi jsme zacinal kesovat a bylo to uplne bez problemu. GPS je v super stavu, datovy kabel, navod, kozene pouzdro. Cena 1000kc. Praha a okoli kdyztak piste na fajn.snek@gmail.com
  • 0

#19 albatros

albatros

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 15:54

momentálně lze sehnat nový i s mapami za 999,-Kč
  • 0

#20 Capoušata-Kridata

Capoušata-Kridata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 7:19

kde se da sehnat?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama