Proboha proc? Jen proto, ze to neumis spravne z GSAK vyexportovat?
Final waypoint
Vytvořeno od
Czecho Cowboy
, zář 25 2008 17:39
22 odpovědí na toto téma
#21
Publikováno 05 listopad 2008 - 22:59
#22
Publikováno 05 listopad 2008 - 23:18
Protože proto... V návodu jsem to nenašel jak na to, ve foru taky ne, tak se ptám. Vím že dělám něco špatně, ale... možná kdyby bylo někde popsáno, jak úspěšně VŠE z konkurenčního programu importovat do toho druhého, bylo by to snadnější...HaLuMa napsal/a:
Proboha proc? Jen proto, ze to neumis spravne z GSAK vyexportovat?
... psal jsem tady jak na to, ale nic, tak jsem to zkusil a bohužel...
#23
Publikováno 06 listopad 2008 - 8:37
Ptal ses, a ja ti naprosto jasne odpovedel... musim mit standardni PQ GPX a v nim standardni pridane waypointy typu final location.
To neni zadny muj vymysl, presne takto vyrabi data sam GroundSpeak! Vlastnis nejakou kesku, co ma finalni waypoint? Tak vlez na jeji listing a stahni si jeji GPX. Pak se do toho GPX podivej a zjistis, ze finalni souradnice jsou v pridanem waypointu typu final location. A uplne stejne to pouziva i Geoget.
Nenajdes tam zadne prepsane vychozi souradnice, to je proste naprosto nestandardni vymysl GSAKu. Donut GSAk k tomu, aby exportoval data ve standardnim formatu a nebudes mit vubec zadny problem.
To neni zadny muj vymysl, presne takto vyrabi data sam GroundSpeak! Vlastnis nejakou kesku, co ma finalni waypoint? Tak vlez na jeji listing a stahni si jeji GPX. Pak se do toho GPX podivej a zjistis, ze finalni souradnice jsou v pridanem waypointu typu final location. A uplne stejne to pouziva i Geoget.
Nenajdes tam zadne prepsane vychozi souradnice, to je proste naprosto nestandardni vymysl GSAKu. Donut GSAk k tomu, aby exportoval data ve standardnim formatu a nebudes mit vubec zadny problem.
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů