Přejít na obsah


Fotka

Wherigo v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#1 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 17:04

Nechtěl by někdo vyrazit na wherigo cache v Praze? Rád bych si vyzkoušel tuto novou hru (no dobře, jde přece i o ikonku), ale se svou 60 Cx nemám šanci. Nechtělo by se někomu, kdo vládne potřebnou technikou, vyrazit? Asi nejpravděpodobnější cíle by byly Petřínská GC1FDVH nebo Vodnická GC1CXR3. Termín domluvíme, za mě raději všední dny.
  • 0

#2 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 17:08

Techniku (teoreticky, neodzkoušeno) mám (pda s gps na kterém by měl běžet originální soft + mobil / gps modul). Ale spíš víkendy.
  • 0

#3 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 17:12

kaote napsal/a:
Techniku (teoreticky, neodzkoušeno) mám (pda s gps na kterém by měl běžet originální soft + mobil / gps modul). Ale spíš víkendy.

Neděle odpoledne? ;)
  • 0

#4 yetty002

yetty002

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 17:25

TAky bych se přidal, ale vyhovovali by mi spíše všední dny- pondělí a čtvrtek a středa večer
  • 0
Cyklogeocaching is the best

#5 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 18:03

Neděle odpoledne není problém, ale nejbližší neděli už jsme na jiné akci, takže případně tu další.
  • 0

#6 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 19:25

yetty002 napsal/a:
TAky bych se přidal, ale vyhovovali by mi spíše všední dny- pondělí a čtvrtek a středa večer


Tak to se muzes pridat k nam, ja mam Colorado, ale nejprve musim nastudovat problematiku, tak bych vyrazila. Urcite ve vsedni den, o vikendech v Praze nebyvam. Jeste nekdo by se pridal? ;) Tesim se hlavne na vsemi mi doporucovanou Sarku s baterkou.
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#7 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 20:08

Až půjdete na Šárku, dejte vědět, půjdu též, abych se jakožto spoluautor (a Děčíňák :D) pobavil, až si budete sedlat koně :P
  • 0

#8 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 23:20

V tydnu bych se na jakekoliv wherigo (krome vodniku) pridal, tak se mi klidne ozvete... ;)
  • 0

#9 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 23:24

Jestli mohu doporucit, podle vsech moznych referenci a vlastni zazitku mohu doporucit velmi: Psa Barkervillskeho a nasledne Vodniky. WIG Pes Baskervillsky je opravdu velmi dobre udelana a ma dle meho mineni PERFEKTNI PRIBEH :) je to jen muj nazor, ale Petrinskou bych jako prvni nedoporucil, sice ji nemam dodelanou, ale dle referenci je to "predelana multi" oproti psovi ktery vyuziva snad vsechny moznosti WIG hry.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#10 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 17:17

Takze tedy: soubory si uz hovi v gps, vsechno mozne ve fronte odloveno a dostala se rada na wheriga :) Sli bychom ve stredu 29.10. Nejdriv za svetla na vodniky a pak bychom se presunuli na Sarku. Sraz vidim na Kampu mezi ctvrtou a patou, podle toho, jak bude kdo koncit v praci a kdy se bude stmivat. Pocitam se svymi dvema kamarady... a kdo se tedy prida dale? Sutech: Jakou dobu pred dosazenim Divoke Sarky mam dat vedet kontrolorum z rad autoru? :) btw. Tu Sarku mi nahraval do gps xEnry a koukam, ze byla zmenena, takze si mam asi stahnout aktualni verzi, coz? Nehlede na to, ze nevim, jak to bude s tim unikatnim kodem, pac nevim, jestli se generuje pri stazeni z netu nebo nahrani do gps. V prvnim pripade by mi o asi neslo :) Nebudu o nic ochuzena, kdyz to premazu? Cache od nej jsou vzdycky pekne i s listingama :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#11 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 17:27

Heulwen - mně osobně stačí půl hodina předem, mám to do Šárky kousek. Ano, nahrej si aktuální verzi, se starou to sice jde také dohrát, ale v té nové je několik vylepšení. Kód na odemčení na wherigo.com se generuje při stahování z netu a je pak zakomponován přímo v tom souboru, nicméně až zas tak důležitý není...
  • 0

#12 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 18:00

Osobne mam vsechny wherigo v Praze odlovene, jen ta SARKA chybi :-) Kazdopadne nejelpsi je rozhodne PES BASKERVILSKY!!!;) A propoo - kdy na tu sarku? Co vse stredu nebo ctvrtek vecer? Dva az tri kousky kaceru (samozrejme se mnou) bych dodal :D:D
  • 0

#13 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 18:13

Ne, že bych si chtěl dělat sebepropagaci ;), ale myslím, že všechny WIG v Praze nemáš :D
  • 0

#14 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 20:52

Na Sarku bych sel taky, ale ve stredu budu muset tvrdnout do pul osmy ve skole. Pocitam tedy, ze na vychozi souradnice bych se dostal nejdrive ve tri ctvrte na osm.
  • 0

#15 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 22:17

Jee tak to tam nesmim chybet... Uz dlouho chci zkusit fenomen posledni doby wherigo, na ktery bohuzel nemam vybaveni. Nevim jestli bych stihnul i vodnickou ale na sarku bych prisel urcite.
  • 0

#16 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 23:07

Sutech napsal/a:
Ne, že bych si chtěl dělat sebepropagaci ;), ale myslím, že všechny WIG v Praze nemáš :D



A jeje, o tehle vubec nevim, to asi tim ze na tuhle stranu sem nikdy moc nekoukal :-) Kazdopadne si ji pridam na imaginarni listik co odlovit v nejblizsi dobe :D
  • 0

#17 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2008 - 23:08

maaaca napsal/a:
Na Sarku bych sel taky, ale ve stredu budu muset tvrdnout do pul osmy ve skole. Pocitam tedy, ze na vychozi souradnice bych se dostal nejdrive ve tri ctvrte na osm.


Tak mozne jsou i jine dny, naprikald utery - to mam skolu osobne do sesti hodin, tedy idelani cas jit na kese v Sarce :-) Pocitam ze tak do 15 minut bych mohl byt na miste - tedy v 18:20 cca... Napiste mi kdyztak pres profil na GC...
  • 0

#18 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 0:35

Tedy orientacni srazy na 29.10.: 17:00 Malostranské námestí, 19:00 Divoka Sarka, tramvajove zastavky, poznavaci znameni gps :-) Je nejaky doporuceny pocet lidi na jednu gpsku?
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#19 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 13:31

Na Šárku bych se k vám také rád přidal. V noci se sám bojím, navíc Šárka je divoká. PDA s rádobyfunkčním wherigo vlastním, tak to by neměl být problém.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#20 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 13:33

Heulwen napsal/a:
Tedy orientacni srazy na 29.10.: 17:00 Malostranské námestí, 19:00 Divoka Sarka, tramvajove zastavky, poznavaci znameni gps :-) Je nejaky doporuceny pocet lidi na jednu gpsku?

Zrovna když mám školu (v Dejvicích) až do 19:30. Nechcete to ještě malinko posunout? Ale žádné násilí B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama